lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Se staronovým trenérem, staronová posila. Tým doplňuje PAVEL KUMSTÁT!

Se staronovým trenérem, staronová posila. Tým doplňuje PAVEL KUMSTÁT!

Přání fanoušků naplněny. Dlouho diskutovaný post zkušeného obránce, který v A-teamu Jestřábů chybí, je z části již vyřešen. V pátek se totiž managment LHK Jestřábi dohodl na angažování zkušeného obránce Pavla Kumstáta. Ten se do sestavy prostějovského výběru vrací po sedmi měsících. "S Pavlem Kumstátem jsme se dohodli na spolupráci. Již delší dobu jsme pracovali na posílení obrany a po dohodě s trenérem Zacharem padla volba právě na Pavla Kumstáta," řekl k příchodu staronové opory a ikony klubu generální manažer Dr.Jaroslav Luňák. Kumstát se dle slov trenéra Zachara zapojí do utkání co nejdříve, ovšem v sobotním duelu na ledě Hodonína to pravděpodobně ještě nebude. Situace mezi obránci Jestřábů není dobrá, po Nedbálkovi, je nyní mimo hru i Aleš Knesl. Příchod Kumstáta by měl tuto situaci zlepšit a především do obrany přinést potřebnou zkušenost.

Sdílej stránku!


Aktuality

18.2.2019

Akce retro dresů SKP

Už jen dva dny máte jedinečnou možnost získat speciální retro dresy týmu LHK Jestřábi Prostějov, ve kterých hokejisté nastoupili v rámci 36. kola Chance ligy v Českých Budějovicích. Barevná kombinace je inspirována prvními dresy prostějovských hockeyistů SK Prostějov. Více informací na internetové stránce Sportovní aukce.

15.2.2019

Omezení ve VIP

V zítřejším utkání bude uzavřen prostor VIP v místnosti, kde se dá sledovat utkání. Prostějovská firma GIENGER zde pořádá soukromou akci na podporu prostějovského klubu. Občerstvení a podávání nápojů u baru bude normálně přístupné pro majitele VIP karet. Děkujeme za pochopení.

30.1.2019

Jan Zdráhal do Pardubic

#34 Jan Zdráhal opouští prostějovskou letku a sezonu dohraje v týmu HC Dynamo Pardubice. Honzovi děkujeme za jeho odvedené služby a přejeme, ať se mu v Pardubicích daří!

9.1.2019

Jestřábi posilují obranu!

Na hostování do konce sezony přichází obránce Jakub Husa. Hráč extraligového Liberce vyniká fyzickými parametry 194 cm a 97 kg živé váhy. Za Bílé Tygry odehrál v extralize dvě utkání. Více času strávil na farmě v Benátkách, kde nastoupil do 116 zápasů. Vstřelil 13 branek a na 13 nahrál.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

54 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

91,28% úspěšnost