lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Rozhovor se střelcem dvou branek.

Rozhovor se střelcem dvou branek.

Marketing

Obránce Miloslav Jáchym se včera dvěma zásahy podílel na vyrovnání na 4:4. Bohužel hostující Daniel Přibyl nás svým gólem 2 minuty před koncem připravil o body a my tak odjeli ze Sokolova s prázdnou.

Po první třetině jsme prohrávali už 0:3. Jak těžké bylo tento stav odvracet?

Proti týmu jako je Sokolov to je velmi těžké, mají kvalitní kádr. My jsme to ale zvládli a ukázali jsme opět už po několikáté, že tým má velkou vnitřní sílu. Škoda toho závěru, to se nesmí stávat.

První třetiny nám obecně nejdou, většinou vstřelí 1. gól soupeř. Bude tohle teď hlavní úkol ke zlepšení?

Poslední zápasy se nám vstupy do utkání moc nedaří. Samozřejmě dát gól jako první je velmi důležité. Máme týden na to, abychom na tom zapracovali a zlepšili se.

Tys dal dnes dvě branky a na jedné si asistoval. Je alespoň tohle trochu pozitivní?

Abych řekl pravdu, tak mě osobně je úplně jedno, kdo dá gól a kdo nahrávku. Jediné co mě zajímá je, že na konci zápasu my budeme ten vítězný tým!!!

Jak bys ty dva góly popsal?

U prvního gólu tam byl Sokolov na puku a kluci parádně forčekovali, zavíral jsem mantinel a viděl, jak Honza Štefka jde z rohu do brány. Z první jsem to tam zkusil nahodit a nakonec si to tečoval bránicí hráč do brány, takže i velká dávka štěstí. Druhý gól vyplynul z našeho tlaku, kdy puk se válel v brankovišti a jejich obránce to jen naslepo posunul přesně směrem k modré čáře, kde jsem byl a z první jsem to tam vrátil.

Třetí třetina byla hodně divoká. Čím si to vysvětluješ?

Tak pro oba týmy to byl velmi důležitý zápas co se týče postavení v tabulce, protože to byl zápas jak se říká o 6 bodů. Každý chce vyhrát a strhnou ten zápas čímkoli na svou stranu.

Nakonec zápas skončil vítězstvím Sokolova, díky gólu Daniela Přibyla v 59.minutě. Co se tam stalo?

Vůbec nevím, neviděl jsem to, vydýchával jsem na střídačce. Je to velká škoda každopádně. Určitě si to rozebereme a podíváme se na video.

Další zápas vás čeká až příští sobotu. Jak větší volno využijete? Co očekáváš od zápasu s Ústím?

Volno využijeme jak kondiční částí, tak taktickou a samozřejmě, abychom byli za týden všichni fit a mohli potěšit naše skvělé fanoušky domácí výhrou!

Sdílej stránku!


Aktuality

20.1.2022

Utkání v Benátkách odloženo!

Sobotní venkovní duel se musel kvůli karanténě hostujícího mužstva bohužel také odložit! Náhradním termínem je úterý 22.2.2022.

14.1.2022

Zápas s Ústím odložen!

V sobotu 15.1. nás mělo po 2 měsících čekat sobotní domácí utkání. Bohužel hostující tým musel do karantény a zápas tak musel být odložen zatím na neurčito.

20.12.2021

Zajíc odchází do Kladna!

Obránce Josef Zajíc opustil náš kádr a do konce prosince má vyřízené hostování u extraligových Rytířů Kladno!

4.12.2021

Zápasy s Kadaní zkontumovány!

SK Trhači Kadaň se s rozběhlou sezónou již rozloučili a ze soutěže odstoupili. Zbylé 2 zápasy, které jsme měli s Kadaní odehrát jsou kontumovány v náš prospěch poměrem 5:0.


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Nový termín pro zápas s Ústím!

15.01.2022 | Marketing

Nový termín pro zápas s Ústím!

Góly

No foto

Petr

Mrázek

18 branek

Asistence

No foto

Jan

Kloz

23 asistencí

Body

No foto

Petr

Mrázek

37 bodů

Zápasy

No foto

Tomáš

Jáchym

33 zápasů

Úspěšnost

No foto

Ondřej

Bláha

90,54% úspěšnost