lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Rozhovor s posilou Patrikem Husákem!

Rozhovor s posilou Patrikem Husákem!

Marketing

Dnes jsme si v předsezónním rozhovoru povídali s mužem, který bude oblékat dres s číslem 44 - tedy Patrika Husáka. Ke svému příchodu již prozradil, že nejvíce ho táhlo známé prostředí a výborně poskládaný tým. Nyní vám prozradí více.

Jak říkal trenér, bude od tebe očekávat hru tzv. moderního ofenzivního beka. Jak se těšíš na tuhle roli?

Hlavně mě těší důvěra od trenéra a to je základ, protože když vám trenér věří a dá vám čas na ledě, tak se pak hraje úplně jinak. Udělám maximum, abych tuto roli potvrdil a pomohl co nejvíce týmu.

Jakou si měl individuální letní přípravu na sezónu? A vyhovuje ti tahle forma?

Upřímně mi to vyhovuje hodně. Jste pánem svého času a můžete si jít zatrénovat ráno, odpoledne, je to jen na vás. Za ty roky, co mám individuální tréninky, jsem posbíral spousty materiálu, takže si kombinuji přesně to, co potřebuji.

Z Chance ligy budou padat 4. týmy. Co říkáš na tuhle razantní změnu?

Je to jedině dobře, že se to takhle nastavilo. Za mě už to mělo být dávno. Nechápu, proč se ta naše liga vůbec zavírala a vůbec se poslední roky nepadalo. Soutěž se pročistí, zkvalitní a každý zápas bude boj do poslední vteřiny.

Čeká vás celkem 5 soupeřů v přípravných zápasech. Na kterého soupeře se nejvíce těšíš?

Abych řekl pravdu, tak asi ani na jednoho. Spíš se těším, až začnou mistrovské zápasy a vypukne to.

Za zimním stadionem vznikly nové šatny spolu s posilovnou nebo střelnicí. Co nejvíce využiješ ty osobně?

Slyšel jsem, že tam vznikly nové prostory na zlepšení. Já osobně asi střelnici. Ať tam můžu házet to svoje padající listí. (smích)

Minulá sezóna proběhla téměř bez fanoušků. Bylo pro tebe těžké se namotivovat na zápasy?

Bylo to strašné zvláštní. Jsem hlavně rád, že se celá sezóna hrála a neodpískala se, ale moc se mi to nelíbilo. Hokej hrajete pro diváky. Člověka to víc vyhecuje, jsou tam větší emoce a lepší atmosféra. Doufám, že letos už bude svět v pořádku a diváci nás poženou za co nejlepšími výsledky!

Na závěr otázka – proč číslo 44?

Sám ani přesně nevím. Za ty roky jsem vystřídal snad 6 čísel. A když jsem měl 44, tak jsem se cítil asi nejlépe. Žádnou symboliku to úplně nemá. Tak snad se mi s ním bude dařit v prostějovském dresu.

Sdílej stránku!


Aktuality

5.2.2021

Komínek končí!

Tomáš Komínek po vzájemné dohodě v týmu končí. Místo něj přichází na zkoušku do konce února mladý obránce Mario Kellner. Tome, děkujeme a ať se ti daří! Mário, vítej!

23.1.2021

Brankář Marek Micka Jestřábem

Prostějovský odchovanec Marek Micka, který působil v plzeňské juniorce, podepsal smlouvu s Jestřábi do konce sezony. Marku, vítej doma a hodně štěstí!!!

4.1.2021

Obránce Petr Krejčí se vrací

Prostějovský odchovanec Petr Krejčí se po dvouměsíčním hostování v týmu Benátky n. Jizerou vrací zpátky do Prostějova. Krejčo, vítej zpátky!

4.1.2021

Obránce Aleš Sova mění angažmá

Obránce Aleš Sova po vzájemné dohodě s klubem v týmu končí. Stěhuje se do dánské nejvyšší soutěže do týmu Odense Bulldogs. Aleši děkujeme, a ať se ti v novém působišti daří!!


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Obranu posiluje Patrik Husák!

12.07.2021 | Marketing

Obranu posiluje Patrik Husák!

Rozhovor s forwardem Markem Švecem!

11.07.2021 | Marketing

Rozhovor s forwardem Markem Švecem!

Změna na postu marketingového manažera!

02.07.2021 | Eva Reiterová

Změna na postu marketingového manažera!

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost