
Rozhovor s forwardem Markem Švecem!
Marketing
Co tě přilákalo zpátky do Prostějova?
Musím přiznat, že k Prostějovu jsem měl vždy pozitivní vztah. Hlavním důvodem byl skvělý tým, který se tu skládal, a tohle mě hodně oslovilo. Další důvod byl ten, že bychom chtěli se spoluhráči přitáhnout naší hrou opět lidi zpátky na zimák! Strašně mě totiž mrzelo, když jsme sem přijížděli se Sokolovem a viděl jsem, že tu chodí méně fanoušků. To bychom rádi změnili, protože svými choreografiemi nemají v Česku konkurenci!
S kým by sis chtěl zahrát v lajně?
Zajímavá otázka, ale asi to nechávám na trenérech. Je mi to jedno, vždycky jde především o tým a jeho úspěchy!
Jakou roli bys měl v týmu plnit?
Tak roli mám stejnou celou moji kariéru. Znamená to především: ubránit oslabení, při hře 5 na 5 dřít, být nepříjemný pro soupeře a samozřejmě dávat góly a nahrávat na ně.
Jak se ti líbí tým, který se tady buduje?
Samozřejmě jak už jsem říkal, tak to byl hlavní důvod mého comebacku. Také musím vyzdvihnout, že se tu poskládal i skvělý realizační tým.
Jak probíhala tvoje letní příprava?
Připravoval jsme se pod lupou kondičního trenéra Vojty Šika. Známe se už dlouho a dokonce jsme spolu i něco odehráli. Za mě osobně to byla výborná letní příprava, kde mi to zpestřil i plaváním a tímto bych mu chtěl moc poděkovat!
Co říkáš na nová pravidla?
Něco jsem si o tom přečetl a myslím, že je to změna k lepšímu. Pro mě je dobré to pravidlo o 3D ofsajdu, protože já rád hraji ve vysoké rychlosti a modrou čáru přejíždím velice na hraně.
Jaké máš osobní a týmové cíle do sezóny?
Na tohle vždycky odpovídám, že v první řadě je tým. Pokud se bude dařit týmu, bude se dařit i mně!
6.6.2022
Zahraj si hokejový kvíz!
Pévéčko si pro fanoušky připravilo soutěž o skvělé ceny. Můžete vyhrát knihu 100 LET PROSTĚJOVSKÉHO HOKEJE nebo křupavou pizzu ze ZÁTIŠÍ.
21.4.2022
Aukce dresů z této sezóny!
Dresy, které po 19 letech nakoukly až do semifinále a zároveň jsou posledními se současným logem jestřába!
24.3.2022
Informace k semifinále!
Vstupenky na oba semifinálové duely si budete moci zakoupit již od 16.00. Brány zimního stadionu se pak otevřou v 17.00.
12.3.2022
Vstupenky na čtvrtfinále!
Na čtvrtfinálové zápasy (pondělí, úterý) pro Vás budou otevřeny pokladny zimního stadionu již 2 hodiny před zápasem, tedy od 16.00!
ARCHIV AKTUALIT
Sdílej stránku!