lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Rozhovor s forwardem Markem Švecem!

Rozhovor s forwardem Markem Švecem!

Marketing

Přinášíme vám zajímavé interview se staronovou posilou Markem Švecem, který prozradí jak se připravoval na sezónu nebo jaká bude jeho role v novém týmu.

Co tě přilákalo zpátky do Prostějova?

Musím přiznat, že k Prostějovu jsem měl vždy pozitivní vztah. Hlavním důvodem byl skvělý tým, který se tu skládal, a tohle mě hodně oslovilo. Další důvod byl ten, že bychom chtěli se spoluhráči přitáhnout naší hrou opět lidi zpátky na zimák! Strašně mě totiž mrzelo, když jsme sem přijížděli se Sokolovem a viděl jsem, že tu chodí méně fanoušků. To bychom rádi změnili, protože svými choreografiemi nemají v Česku konkurenci!

S kým by sis chtěl zahrát v lajně?

Zajímavá otázka, ale asi to nechávám na trenérech. Je mi to jedno, vždycky jde především o tým a jeho úspěchy!

Jakou roli bys měl v týmu plnit?

Tak roli mám stejnou celou moji kariéru. Znamená to především: ubránit oslabení, při hře 5 na 5 dřít, být nepříjemný pro soupeře a samozřejmě dávat góly a nahrávat na ně.

Jak se ti líbí tým, který se tady buduje?

Samozřejmě jak už jsem říkal, tak to byl hlavní důvod mého comebacku. Také musím vyzdvihnout, že se tu poskládal i skvělý realizační tým.

Jak probíhala tvoje letní příprava?

Připravoval jsme se pod lupou kondičního trenéra Vojty Šika. Známe se už dlouho a dokonce jsme spolu i něco odehráli. Za mě osobně to byla výborná letní příprava, kde mi to zpestřil i plaváním a tímto bych mu chtěl moc poděkovat!

Co říkáš na nová pravidla?

Něco jsem si o tom přečetl a myslím, že je to změna k lepšímu. Pro mě je dobré to pravidlo o 3D ofsajdu, protože já rád hraji ve vysoké rychlosti a modrou čáru přejíždím velice na hraně.

Jaké máš osobní a týmové cíle do sezóny?

Na tohle vždycky odpovídám, že v první řadě je tým. Pokud se bude dařit týmu, bude se dařit i mně!

Sdílej stránku!


Aktuality

5.2.2021

Komínek končí!

Tomáš Komínek po vzájemné dohodě v týmu končí. Místo něj přichází na zkoušku do konce února mladý obránce Mario Kellner. Tome, děkujeme a ať se ti daří! Mário, vítej!

23.1.2021

Brankář Marek Micka Jestřábem

Prostějovský odchovanec Marek Micka, který působil v plzeňské juniorce, podepsal smlouvu s Jestřábi do konce sezony. Marku, vítej doma a hodně štěstí!!!

4.1.2021

Obránce Petr Krejčí se vrací

Prostějovský odchovanec Petr Krejčí se po dvouměsíčním hostování v týmu Benátky n. Jizerou vrací zpátky do Prostějova. Krejčo, vítej zpátky!

4.1.2021

Obránce Aleš Sova mění angažmá

Obránce Aleš Sova po vzájemné dohodě s klubem v týmu končí. Stěhuje se do dánské nejvyšší soutěže do týmu Odense Bulldogs. Aleši děkujeme, a ať se ti v novém působišti daří!!


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Obranu posiluje Patrik Husák!

12.07.2021 | Marketing

Obranu posiluje Patrik Husák!

Rozhovor s forwardem Markem Švecem!

11.07.2021 | Marketing

Rozhovor s forwardem Markem Švecem!

Změna na postu marketingového manažera!

02.07.2021 | Eva Reiterová

Změna na postu marketingového manažera!

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost