lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Rozhovor s autorem nejrychlejší letošní branky Tomášem Jiránkem!

Rozhovor s autorem nejrychlejší letošní branky Tomášem Jiránkem!

Marketing

Včerejší zápas jsme nemohli odstartovat lépe, protože útočník Tomáš Jiránek vstřelil nejrychlejší gól této sezóny. A všechny své dojmy Vám prozradil v pozápasovém rozhovoru.

Co říct k dnešní výhře?

Tak jsme především hrozně moc rádi za 3body. Dále za parádní týmový výkon a také za cenné vítězství na lede Jihlavy.

Už po 14 sekundách jste se prosadili a po první třetině jste vedli 2:0. Čekali jste, že budete mít takový vstup do zápasu?

Určitě jsme nečekali, že budeme mít až tak dobrý vstup do utkání, ale připravovali jsme se na to a šli tomu na proti už od prvního střídání. Klidně jsme mohli první třetinu vyhrát i větším rozdílem.

V čem jste měli oproti Jihlavě navrch?

Myslím si, že určitě vstup do první třetiny, kdy jsme měli spousty šanci a lepší pohyb. Od toho jsme se odrazili do zbytku zapasu.

Ten první opravdu rychlý gól jsi dal ty, jak bys ho popsal?

Honza Rudovský a Tomáš Jáchym udělali dobrou práci v rohu, pak mi posunuli puk za bránu, když jsem vyjížděl zpoza brány tak jsem vystřelil na první tyč a jsem hrozně rád, že se to takhle povedlo.

Před sezónou jsi přišel do Prostějova právě z Jihlavy, kde jsi odehrál několik sezón. Jaké bylo vrátit se na jihlavský led v dresu Jestřábů?

No nebudu lhát, že jsem nebyl lehce nervózní, ale na druhou stranu jsem se hrozné těšil a jsem moc rád, že se nám podařilo vyhrát.

Pátý venkovní zápas a pátá venkovní výhra. Čím si vysvětluješ, že se nám venku takhle daří?

No tak na každý zápas se připravujeme poctivě a snažíme se hrát pořad stejně jak doma tak i venku. Věřím, že se nám takhle bude dařit i nadále a budeme na to navazovat i domácími zápasy.

Od druhé třetiny Jihlava hodně tlačila, jak těžké bylo udržet výhru?

Osm minut před koncem odvolali brankáře při našem oslabení a zvýšili si tím převahu, ale věřil jsem, že vedení už nepustíme. Byla tam od všech obětavost a pracovitost, když bylo potřeba podržel nás Ondra Bláha. Takže jsem se nebál, že bychom o výhru přišli.

Stejně jako v sobotu doma, jste i dnes ztratili na konci čisté konto. Čím si to vysvětluješ?

To nevím čím to je, ale je to určitě škoda, že jsme Ondrovi nepomohli k nule.


Aktuality

30.11.2022

Malák si nezahraje 3 zápasy!

V sobotním utkání proti Slavii dostal trest 5 + do konce zápasu za faul kolenem. Po posouzení komisí ještě dodatečně dostává na 3 zápasy stopku. Nastoupit tak bude moci opět ve středu 7. 12. v Kolíně.

18.11.2022

Odchází obránce Pepa Zajíc.

Letos u nás odstartoval svoji druhou sezónu, ale tu již dohraje v Kolíně, kam se přesouvá do konce sezóny. Pepovi děkujeme za odvedenou práci a přejeme jen to nejlepší v Kolíně!

10.11.2022

Machač se z hostování nevrátí.

Forward Patrik Machač, který přišel do našeho týmu v létě se z měsíčního hostování v extraligovém Kladně už nevrátí zpátky. Děkujeme za odvedenou práci a přejeme hodě štěstí!

1.11.2022

V týmu končí Dubský.

S našim týmem se také rozloučil útočník Martin Dubský, kterému děkujeme odvedenou práci a přejeme hodně štěstí v novém týmu!


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Slavie si odváží dva body.

26.11.2022 | Redakce

Slavie si odváží dva body.

Změna termínu s Porubou!

24.11.2022 | Marketing

Změna termínu s Porubou!

Góly

No foto

Asistence

No foto

Tomáš

Jáchym

18 asistencí

Body

No foto

Zápasy

No foto

Filip

Jansa

27 zápasů

Úspěšnost

No foto

Jan

Přecechtěl

100% úspěšnost