lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Realizační tým pro ročník 2022/23!

Realizační tým pro ročník 2022/23!

Marketing

Velice úspěšná sezóna je minulostí a před námi je další ročník. V něm bude pokračovat jako hlavní trenér Aleš Totter a nově se do role asistenta přesune Petr Hubáček!

U týmu naopak končí asistent trenéra Vlastimil Wojnar.

V loňské napěchované sezóně se nám všem splnil semifinálový sen, plný nezapomenutelných zážitků, které budeme chtít zažívat i letos. Proto také na pozici hlavního trenéra bude pokračovat náš úspěšný kouč Aleš Totter.

Asistent Vlastimil Wojnar u nás působil celou loňskou sezónu, avšak nyní odchází do slovenského týmu HK Spišská Nová Ves, kde bude působit jako hlavní kouč. Jeho nástupcem bude Petr Hubáček, který v předchozí sezóně u nás působil na pozici skills kouče. Další rok u nás také rozhodně přidá trenér brankářů Vlastimil Lakosil, který se bude opět starat o naše maskované muže.

Novou smlouvu už podepsal i kondiční trenér Martin Finkes, který bude dohlížet na správnou životosprávu a kondici našich hráčů. Naopak fyzioterapeut Filip Lukeš v našem klubu končí.

Pokračovat také bude marketingový manažer Michal Mareš, sportovní manažer Ivo Peštuka a na pozici vedoucího týmu zahájí svou již 33. sezónu Josef Ovečka!

Poslední odchod hlásí kustod Radek Meidl, který se po 2 letech s našim klubem loučí.

Za celý klub bychom chtěli poděkovat Vlastimilu Wojnarovi, Filipu Lukešovi a Radku Meidlovi za jejich odvedenou práci a přejeme jim hodně štěstí v dalších působištích!

KOMPLETNÍ REALIZAČNÍ TÝM ZDE

Sdílej stránku!


Aktuality

6.6.2022

Zahraj si hokejový kvíz!

Pévéčko si pro fanoušky připravilo soutěž o skvělé ceny. Můžete vyhrát knihu 100 LET PROSTĚJOVSKÉHO HOKEJE nebo křupavou pizzu ze ZÁTIŠÍ.

SOUTĚŽ ZDE

21.4.2022

Aukce dresů z této sezóny!

Dresy, které po 19 letech nakoukly až do semifinále a zároveň jsou posledními se současným logem jestřába!

DRAŽTE ZDE

24.3.2022

Informace k semifinále!

Vstupenky na oba semifinálové duely si budete moci zakoupit již od 16.00. Brány zimního stadionu se pak otevřou v 17.00.

12.3.2022

Vstupenky na čtvrtfinále!

Na čtvrtfinálové zápasy (pondělí, úterý) pro Vás budou otevřeny pokladny zimního stadionu již 2 hodiny před zápasem, tedy od 16.00!


ARCHIV AKTUALIT
Další články
V semifinále bohužel končíme

27.03.2022 | Eva Reiterová

V semifinále bohužel končíme

Vyrovnat sérii se nám nepovedlo

25.03.2022 | Marketing

Vyrovnat sérii se nám nepovedlo

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost