lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Ranní ptáče dál doskáče aneb je libo kávu a zákusek s hokejisty?

Ranní ptáče dál doskáče aneb je libo kávu a zákusek s hokejisty?

LHK Jestřábi Prostějov A-team a jejich významný partner firma Windmöller & Hölscher prohlubují spolupráci a připravili akci s názvem ranní káva s Jestřáby. Zástupci hokejistů Matouš Venkrbec a Václav Meidl společně s personálním týmem firmy WUH rozdávali v pondělí od 5:30 ráno radost a vynikající kávu se zákuskem.

Všechno začalo kolem 5:00 před sídlem společnosti v průmyslové zóně Kralický Háj. WUH tuto akci pořádá jako jednu z možností, jak přilákat nové zaměstnance a jak zpříjemnit pracovní podmínky těm stávajícím.

Na zaměstnance, kteří chodí do práce na 6:00 čekalo příjemné překvapení v podobě kávy, zákusku a setkání s hokejisty. Ti, kteří využili této možnosti, si měli možnost nechat naservírovat oblíbený ranní nápoj a neformálně si popovídat s kapitánem týmu Matoušem Venkrbcem a Václavem Meidlem. Připraveny ke kávě nebyly je zákusky, ale také hokejové kartičky, které hokejisté podepisovali. Káva se přestala servírovat kolem 8 hodiny a následně jsme se vypravili přímo mezi zaměstnance, kde se rozdávali koláče, které zbyly.

Už více jak 145 let jsou naším světem flexibilní obaly. Již několik desetiletí jsme ve vedoucí pozici díky jedinečné rozmanitosti našich strojů a systémů pro výrobu a potisk obalů z fólií, umělohmotných tkanin i papíru – a to ve více než 140 zemích světa.

Za svůj úspěch děkujeme především našim zaměstnancům, kteří s velkým nasazením a kreativitou průběžně rozvíjí naši společnost a ukazují stále znovu, že tradice spojená s inovací přináší pokrok.

Tuto pozici chceme i do budoucna dále rozvíjet a proto stále hledáme motivované kolegyně a kolegy. Odkaz na volné pozice najdete zde.

Že by chtěl Vašek Meidl změnit zaměstnání? Ale kdeže! Václav podepsal v minulých dnech novou smlouvu a pouze si vyzkoušel jaké to je řídit "kávové" kolo.

Chcete se také připojit k jestřábí rodině a podporovat prostějovský hokejový klub? Neváhejte a ozvěte se na klubový email stefan.zigardy@lhkjestrabi.cz.

Sdílej stránku!


Aktuality

18.2.2019

Akce retro dresů SKP

Už jen dva dny máte jedinečnou možnost získat speciální retro dresy týmu LHK Jestřábi Prostějov, ve kterých hokejisté nastoupili v rámci 36. kola Chance ligy v Českých Budějovicích. Barevná kombinace je inspirována prvními dresy prostějovských hockeyistů SK Prostějov. Více informací na internetové stránce Sportovní aukce.

15.2.2019

Omezení ve VIP

V zítřejším utkání bude uzavřen prostor VIP v místnosti, kde se dá sledovat utkání. Prostějovská firma GIENGER zde pořádá soukromou akci na podporu prostějovského klubu. Občerstvení a podávání nápojů u baru bude normálně přístupné pro majitele VIP karet. Děkujeme za pochopení.

30.1.2019

Jan Zdráhal do Pardubic

#34 Jan Zdráhal opouští prostějovskou letku a sezonu dohraje v týmu HC Dynamo Pardubice. Honzovi děkujeme za jeho odvedené služby a přejeme, ať se mu v Pardubicích daří!

9.1.2019

Jestřábi posilují obranu!

Na hostování do konce sezony přichází obránce Jakub Husa. Hráč extraligového Liberce vyniká fyzickými parametry 194 cm a 97 kg živé váhy. Za Bílé Tygry odehrál v extralize dvě utkání. Více času strávil na farmě v Benátkách, kde nastoupil do 116 zápasů. Vstřelil 13 branek a na 13 nahrál.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

54 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

91,28% úspěšnost