lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Ranní ptáče dál doskáče aneb je libo kávu a zákusek s hokejisty?

Ranní ptáče dál doskáče aneb je libo kávu a zákusek s hokejisty?

LHK Jestřábi Prostějov A-team a jejich významný partner firma Windmöller & Hölscher prohlubují spolupráci a připravili akci s názvem ranní káva s Jestřáby. Zástupci hokejistů Matouš Venkrbec a Václav Meidl společně s personálním týmem firmy WUH rozdávali v pondělí od 5:30 ráno radost a vynikající kávu se zákuskem.

Všechno začalo kolem 5:00 před sídlem společnosti v průmyslové zóně Kralický Háj. WUH tuto akci pořádá jako jednu z možností, jak přilákat nové zaměstnance a jak zpříjemnit pracovní podmínky těm stávajícím.

Na zaměstnance, kteří chodí do práce na 6:00 čekalo příjemné překvapení v podobě kávy, zákusku a setkání s hokejisty. Ti, kteří využili této možnosti, si měli možnost nechat naservírovat oblíbený ranní nápoj a neformálně si popovídat s kapitánem týmu Matoušem Venkrbcem a Václavem Meidlem. Připraveny ke kávě nebyly je zákusky, ale také hokejové kartičky, které hokejisté podepisovali. Káva se přestala servírovat kolem 8 hodiny a následně jsme se vypravili přímo mezi zaměstnance, kde se rozdávali koláče, které zbyly.

Už více jak 145 let jsou naším světem flexibilní obaly. Již několik desetiletí jsme ve vedoucí pozici díky jedinečné rozmanitosti našich strojů a systémů pro výrobu a potisk obalů z fólií, umělohmotných tkanin i papíru – a to ve více než 140 zemích světa.

Za svůj úspěch děkujeme především našim zaměstnancům, kteří s velkým nasazením a kreativitou průběžně rozvíjí naši společnost a ukazují stále znovu, že tradice spojená s inovací přináší pokrok.

Tuto pozici chceme i do budoucna dále rozvíjet a proto stále hledáme motivované kolegyně a kolegy. Odkaz na volné pozice najdete zde.

Že by chtěl Vašek Meidl změnit zaměstnání? Ale kdeže! Václav podepsal v minulých dnech novou smlouvu a pouze si vyzkoušel jaké to je řídit "kávové" kolo.

Chcete se také připojit k jestřábí rodině a podporovat prostějovský hokejový klub? Neváhejte a ozvěte se na klubový email stefan.zigardy@lhkjestrabi.cz.

Sdílej stránku!


Aktuality

8.12.2018

Změny v kádru

Do dnešního utkání v Benátkách bohužel nenastoupí Jan Starý a Lukáš Žálčík, kteří bojují s virovým onemocněním. Díky tomu odehraje své první utkání v Chance lize nadějný 19-letý útočník Zlína Sebastian Fajkus.

1.12.2018

Změny v kádru

Dušan Žovinec se vrací po krátké anabázi ve Frýdku do Prostějova formou hostování do konce sezony. Dalším hráčem, který nově oblékne dres Jestřábů je Vojtěch Dobiáš. Tento mladý útočník bude v Prostějově na střídavé starty ze Zlína. Zároveň s příchodem Dušana Žovince Jestřáby opouští Michael Foltýn. Děkujeme za odvedené služby a přejeme ať se mu v novém působišti daří.

30.11.2018

Ztracená permanentka

Na posledním utkání se v našem kotli našla permanentka. Kdo tu svoji postrádá, prosím ozvěte se na tel. kontakt 774840484 nebo se pro ni stavte v kotli během domácího utkání s Porubou.

9.11.2018

Všechno nejlepší Kubo!

Jakub "Kubánec" Neužil dnes slaví 24 narozeniny. Za celý klub LHK Jestřábi Prostějov přejeme hodně štěstí, zdraví a ať si tě najde každý puk, který poletí na bránu!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

27 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

34 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

90,95% úspěšnost