lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Ranní ptáče dál doskáče aneb je libo kávu a zákusek s hokejisty?

Ranní ptáče dál doskáče aneb je libo kávu a zákusek s hokejisty?

LHK Jestřábi Prostějov A-team a jejich významný partner firma Windmöller & Hölscher prohlubují spolupráci a připravili akci s názvem ranní káva s Jestřáby. Zástupci hokejistů Matouš Venkrbec a Václav Meidl společně s personálním týmem firmy WUH rozdávali v pondělí od 5:30 ráno radost a vynikající kávu se zákuskem.

Všechno začalo kolem 5:00 před sídlem společnosti v průmyslové zóně Kralický Háj. WUH tuto akci pořádá jako jednu z možností, jak přilákat nové zaměstnance a jak zpříjemnit pracovní podmínky těm stávajícím.

Na zaměstnance, kteří chodí do práce na 6:00 čekalo příjemné překvapení v podobě kávy, zákusku a setkání s hokejisty. Ti, kteří využili této možnosti, si měli možnost nechat naservírovat oblíbený ranní nápoj a neformálně si popovídat s kapitánem týmu Matoušem Venkrbcem a Václavem Meidlem. Připraveny ke kávě nebyly je zákusky, ale také hokejové kartičky, které hokejisté podepisovali. Káva se přestala servírovat kolem 8 hodiny a následně jsme se vypravili přímo mezi zaměstnance, kde se rozdávali koláče, které zbyly.

Už více jak 145 let jsou naším světem flexibilní obaly. Již několik desetiletí jsme ve vedoucí pozici díky jedinečné rozmanitosti našich strojů a systémů pro výrobu a potisk obalů z fólií, umělohmotných tkanin i papíru – a to ve více než 140 zemích světa.

Za svůj úspěch děkujeme především našim zaměstnancům, kteří s velkým nasazením a kreativitou průběžně rozvíjí naši společnost a ukazují stále znovu, že tradice spojená s inovací přináší pokrok.

Tuto pozici chceme i do budoucna dále rozvíjet a proto stále hledáme motivované kolegyně a kolegy. Odkaz na volné pozice najdete zde.

Že by chtěl Vašek Meidl změnit zaměstnání? Ale kdeže! Václav podepsal v minulých dnech novou smlouvu a pouze si vyzkoušel jaké to je řídit "kávové" kolo.

Chcete se také připojit k jestřábí rodině a podporovat prostějovský hokejový klub? Neváhejte a ozvěte se na klubový email stefan.zigardy@lhkjestrabi.cz.

Sdílej stránku!


Aktuality

4.6.2019

Jestřáby opouští Jan Starý

Jestřábi se rozloučili s Janem Starým, kterému nenabídli novou smlouvu. "Starda" do Prostějova přišel před sezonou 2017/2018 a rychle se zařadil mezi nejvýraznější hráče týmu. S Jestřábem na prsou odehrál 92 utkání, ve kterých nastřílel 29 branek a na dalších 31 nahrál. Honzovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu i jeho rodině pevné zdraví a ať se vám daří. Díky Stardo!

20.5.2019

Mikliš odchází do Znojma

Ondřej Mikliš působil v Prostějově od předminulé sezony a od začátku se zařadil mezi šestici obránců, na kterou trenéři spoléhali. V Prostějově odehrál 99 utkání, ve kterých vstřelil 6 branek a k nim přidal 20 asistencí. Za celý klub mu přejeme, ať se mu v novém působišti daří!

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Jestřábi lovili v extralize!

14.06.2019 | Redakce

Jestřábi lovili v extralize!

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost