lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
První utkání v novém roce sehrají Jestřábi na ledě Ústí nad Labem

První utkání v novém roce sehrají Jestřábi na ledě Ústí nad Labem

Prostějov se rozloučil s rokem 2018 vítězstvím nad Havířovem 3:0 a vítězně bude chtít vykročit i do roku 2019. Náš tým pojede přes celou republiku bojovat o body na led Ústí nad Labem, které v posledním utkání dokázalo porazit České Budějovice 3:2. Zápas si můžete koupit jako vždy na HokejkaTV a textový přenos najdete na Onlajny.com

HC SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM

Každému, kdo se podívá na tabulku Chance ligy, musí být jasné, že Slovan se výsledkově trápí. Ústí z posledních 11 utkání dokázalo jen dvakrát vyhrát a s pouhými osmadvaceti body okupuje předposlední příčku ligové tabulky. Naši hokejisté by se neměli ukolébat pohledem na tabulku, protože Ústí si v posledním utkání roku 2018 vyšláplo na Motor a svěřenci trenérů Štěpánka a Mareše odvezli z Budvar arény všechny body za vítězství 3:2.

Ohlasy Martina Štěpánka po utkání s Motorem:

„Moje hodnocení musí být pozitivní, jelikož jsme vyhráli v Budějovicích po šedesáti minutách za tři body. Po dlouhé době jsme byli kompletní, takže jsme to brali jako test, jak na tom ve skutečnosti jsme. Odehráli jsme dobrý zápas hlavně do obrany. Dostávali jsme poslední dobou hodně gólů, ale malé kluziště nám nahrávalo do karet. Chválím všechny hráče, počínaje brankářem, zejména v době, kdy domácí šli do tlaku a snažili se zápas otočit. Snad nám dnešní výhra dodá energii i chuť pracovat a posunout se v tabulce výš.“

Ústí se v tomto ročníku nedaří a je to vidět i na týmových statistikách. Slovan má nejhorší přesilovky (10,98%), třetí nejhorší oslabení (78,49%), horší jsou jen Benátky a bohužel naše letka (76,88%). Problémy v útočné i obranné fázi se projevují i v celkovém skóre. Severočeši mají druhý nejhorší útok i obranu (94:140). Nejproduktivnější hráči týmu jsou Daniel Vrdlovec a Lukáš Volf, kteří mají shodnou bilanci 7 branek a 16 asistencí. Nejproduktivnější obránce je Martin Zdvořáček s 9 body. V brance se poslední dobou nejvíce objevuje Aleš Stezka (90,68%).


Sestava ÚSTÍ z posledního utkání:

Stezka – Hes, Březák, Jeřábek, Weinhold, Mert, M. Zdvořáček, Muška – Melka, Roubík, Jánský – D. Merta, Vrdlovec, L. Volf – Krliš, T. Jandus, Chrpa – Davídek, Kropáček, Tůma.

Z JESTŘÁBÍHO HNÍZDA

Jestřábi dokáží bodovat v domácím prostředí, ale nedaří se jim sbírat body na stadionech soupeřů. Z posledních 5 utkání naše letka vyhrála pouze na ledě Benátek. Z Frýdku, Slavie,Budějovic a Kladna jsme si odvezli pouze nelichotivé skóre 9:25 a nula bodů. Ze sestavy bohužel vypadal Filip Hanták, který si s Havířovem poranil rameno a jeho absence bude trvat zřejmě celý měsíc. Tomáš Karpov bude i nadále chybět kvůli školním povinnostem a Lukáš Žálčík stále bojuje s nemocí, která ho skolila už před vánočními svátky.

Sestava JESTŘÁBŮ z minulého utkání:

Neužil – Havlík, Mikliš, Žovinec, J. Zdráhal, Čáp, D. Kolář, Bažant – L. Luňák, Divíšek, Nouza – Dvořáček, Račuk, Starý – Venkrbec, Hanták, Prokeš – Matýs, V. Meidl, Krejčiřík.

Sdílej stránku!


Aktuality

4.6.2019

Jestřáby opouští Jan Starý

Jestřábi se rozloučili s Janem Starým, kterému nenabídli novou smlouvu. "Starda" do Prostějova přišel před sezonou 2017/2018 a rychle se zařadil mezi nejvýraznější hráče týmu. S Jestřábem na prsou odehrál 92 utkání, ve kterých nastřílel 29 branek a na dalších 31 nahrál. Honzovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu i jeho rodině pevné zdraví a ať se vám daří. Díky Stardo!

20.5.2019

Mikliš odchází do Znojma

Ondřej Mikliš působil v Prostějově od předminulé sezony a od začátku se zařadil mezi šestici obránců, na kterou trenéři spoléhali. V Prostějově odehrál 99 utkání, ve kterých vstřelil 6 branek a k nim přidal 20 asistencí. Za celý klub mu přejeme, ať se mu v novém působišti daří!

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost