lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
První tréninky Jestřábů na ledě

První tréninky Jestřábů na ledě

Včera letka Jiřího Vykoukala absolvovala první dávky na ledě pod dohledem bruslařského trenéra Lukáše Majera. Tento odborník na bruslení patří v České republice mezi špičku ve svém oboru a po několika měsíční pauze toho měli hokejisté plné "brusle".

Lukáš Majer

Prvních 20 minut tréninku se hráči věnovali powerskatingu pod taktovkou Lukáše Majera. Už od prvních dní je potřeba pracovat na této základní hokejové dovednosti, která není pro lidské tělo přirozeným pohybem.

Po úvodním bruslení se hráči rozdělili na jednotlivé stanoviště, které si vzal na starost Jiří Vykoukal a hráči se věnovali individuálním dovednostem - práce s kotoučem, zakončení a nabírání kondice.

Jiří Vykoukal udílí informace

Individuální práce s Jakubem Husou

Brankářské trio ve složení Jakub Neužil, Kryštof Rochla a Tomáš Štůrala (s týmem trénuje před odchodem do zahraničí) pracují pod dohledem Štefana Žigárdyho. Prostějovskou dvojici Neužil, Rochla doplní po návratu z reprezentačního soustředění U20 Daniel Dvořák, který přišel do týmu z Hradce Králové. Pro brankáře platí podobné tréninkové schéma jako pro hráče - bruslení, bruslení a zase bruslení... Novinkou je zařazení speciálních brankářských brýlí a bílých kotoučů, které pomáhají brankářům při sledování kotouče.

Jakub Neužil po tréninku s brýlemi

Speciální brankářské brýle Swivel vision

Na ledě se zatím neobjevili hráči, kteří do týmu přišli z Chomutova - Chlán, Mrázek, Chlouba a Račuk. Zde se čeká na dořešení administrativních záležitostí ze strany severočeského klubu.

Všechyn fotky najdete v naší fotogalerii ZDE.

Sdílej stránku!


Aktuality

7.8.2019

Info k zápasu v Polsku

Pro fanoušky, kteří se chystají na výjezd a četli, že se bude hrát v Jastrzebie před zavřenými tribunami: Máme slíbeno, že naši fanoušci budou mít přístup na tribuny. Kdyby byl jakýkoliv problém, prosím volejte na tel. číslo +420774840484. Budeme se snažit jakýkoliv problém vyřešit na místě.

5.8.2019

Dvořák s Muškou za Hradec

Daniel Dvořák a Jakub Muška si dnes připsali start za svůj mateřský klub Mountfield Hradec Králové. Na Mountfield Cupu svému týmu pomohli k vysoké výhře nad Slovanem Bratislava 6:2. Už zítra se opět připojí do tréninkového procesu v Prostějově.

2.8.2019

S GKS Tychy v Jastrzębie

První přípravné utkání nové sezony sehrajeme s polským mistrem GKS Tychy v Jastrzębie od 18:00 v hale Lodowisko Jastor - MOSiR Jastrzębie-Zdrój. Pořadatelské místo se muselo změnit kvůli rekonstrukci zimního stadionu v Tychách.

19.7.2019

Tomáš Divíšek dnes slaví 40!!!

"Divochu", za celý klub, realizační tým, tvé spoluhráče a naše fanoušky ti přejeme k tvému jubileu všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří tobě i celé tvé rodině! Je pro nás čest, být s tebou v týmu! #dichoch40 #cojestaryjedobry #jsmeprostejov


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost