lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
První tréninky Jestřábů na ledě

První tréninky Jestřábů na ledě

Včera letka Jiřího Vykoukala absolvovala první dávky na ledě pod dohledem bruslařského trenéra Lukáše Majera. Tento odborník na bruslení patří v České republice mezi špičku ve svém oboru a po několika měsíční pauze toho měli hokejisté plné "brusle".

Lukáš Majer

Prvních 20 minut tréninku se hráči věnovali powerskatingu pod taktovkou Lukáše Majera. Už od prvních dní je potřeba pracovat na této základní hokejové dovednosti, která není pro lidské tělo přirozeným pohybem.

Po úvodním bruslení se hráči rozdělili na jednotlivé stanoviště, které si vzal na starost Jiří Vykoukal a hráči se věnovali individuálním dovednostem - práce s kotoučem, zakončení a nabírání kondice.

Jiří Vykoukal udílí informace

Individuální práce s Jakubem Husou

Brankářské trio ve složení Jakub Neužil, Kryštof Rochla a Tomáš Štůrala (s týmem trénuje před odchodem do zahraničí) pracují pod dohledem Štefana Žigárdyho. Prostějovskou dvojici Neužil, Rochla doplní po návratu z reprezentačního soustředění U20 Daniel Dvořák, který přišel do týmu z Hradce Králové. Pro brankáře platí podobné tréninkové schéma jako pro hráče - bruslení, bruslení a zase bruslení... Novinkou je zařazení speciálních brankářských brýlí a bílých kotoučů, které pomáhají brankářům při sledování kotouče.

Jakub Neužil po tréninku s brýlemi

Speciální brankářské brýle Swivel vision

Na ledě se zatím neobjevili hráči, kteří do týmu přišli z Chomutova - Chlán, Mrázek, Chlouba a Račuk. Zde se čeká na dořešení administrativních záležitostí ze strany severočeského klubu.

Všechyn fotky najdete v naší fotogalerii ZDE.

Sdílej stránku!


Aktuality

6.12.2019

Informace o rozlosování

Přesné termíny utkání následují části Chance ligy zveřejníme až po sobotním utkání, kdy budeme znát jednotlivé umístění. Jestřábi jsou momentálně na 10. místě, ale to ještě nemají jisté. Děkujeme za pochopení.

28.11.2019

Nouzikův milník!

Tomáš Nouza včerejším vítězným nájezdem zaokrouhlil počet získaných kanadských bodů v 1. lize na 700. Na tuto úžasnou metu dosáhl ve svém 837 utkání za 344 branek a 356 asistencí.

Nouziku gratulujeme!

21.11.2019

Do PV přichází Martin Jandus!

Jestřábi se domluvili na střídavých startech obránce Martina Janduse ze Sparty. Bratr Tomáše Janduse nastoupí už v sobotním utkání proti Kadani!

18.11.2019

Změny v A-teamu

V reakci na rozsáhlou marodku v našem týmu se klubové vedení domluvilo na střídavých startech Daniela Vachutky z Šumperku.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

21 asistencí

Body

Zápasy

Václav

Meidl

29 zápasů

Úspěšnost

Tomáš

Štůrala

91,72% úspěšnost