lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
První posila pro Jestřáby!

První posila pro Jestřáby!

1.5 se otevřelo přestupové okno a vy se v následujících týdnech můžete těšit na postupné představení posil našeho týmu. Každý týden zveřejníme jednoho či dva hráče, kteří posílí jestřábí letku. Dnes začínáme libereckým odchovancem, který strávil poslední sezonu v jihlavské Dukle a v dresu Zlína opět nakoukl do extraligy. Útočník Dominik Hrníčko podepsal v Prostějově smlouvu na jeden rok s následnou opcí!

Foto zdroj: hcdukla.cz

Dominik Hrníčko

Dukla Jihlava -> LHK Jestřábi Prostějov

Věk: 23 let

Výška: 183 cm

Váha: 83 kg

Držení hole: pravá

"Jsme moc rádi, že se nám Dominika povedlo přivést do Prostějova. Je to typ útočníka, který velmi dobře pracuje v útoku i obraně a je to pravák. To nám letos trošku chybělo a doufám, že své kvality potvrdí i v následující sezoně," říká k nové posile sportovní manažer a trenér Jestřábů Jiří Vykoukal.

Liberecký odchovanec prošel všemi mládežnickými kategoriemi, v nichž vždy patřil mezi nejvýraznější hráče svého týmu. Zkušenosti už ve svém mladém věku sbíral také na farmě v Benátkách nad Jizerou a postupně naskočil v sezoně 2014/15 také ke svým prvním startům v extraligovém A-týmu. Před ročníkem 2015/16 byl spolu s Dominikem Lakatošem trenérem Pešánem přesunut do kabiny áčka a připravoval se tedy s prvním mužstvem, v sezoně však naskakoval opět pouze v Benátkách a juniorce. Za Benátky v tehdejší WSM lize odehrál 126 utkání, ve kterých s připsal 61 kanadských bodů.

Minulou sezonu nastupoval v dresu Dukly a pařil mezi základní stavební kameny týmu, který ovládl základní část Chance ligy. Hbitý pravoruký útočník vyniká zejména poctivou defenzivní prací, ale i tak dokázal v základní části během 50 utkání nasbírat 8 branek a 7 asistencí a v play-off přidal jednu nahrávku. Jeho týmový přínos se projevuje hlavně ve statistice +-, kde si připsal 6 kladných bodů.

"Hrnec" (přezdívka Dominika) ať se ti u nás daří!

Sdílej stránku!


Aktuality

3.12.2020

Nová posila do obrany!!!!

Jestřábi získali posilu do obrany. Z ostravské Poruby přichází na měsíční hostování Dominik Rudl. Dominiku vítej v Prostějově a ať se daří!!!

9.11.2020

František Wágner v týmu končí!

Z důvodu dlouhodobého zranění se po vzájemné dohodě ukončila spolupráce s útočníkem Františkem Wágnerem. Děkujeme Franto a přejeme ti brzké uzdravení a hodně štěstí v další kariéře.

16.9.2020

PŘEDEHRÁVKA 14.KOLA

Z důvodu karantény Frýdku-Místku si Jestřábi zahrají předehrávku 14. kola v sobotu 16.9.2020 na ledě Havířova od 17:00.

11.9.2020

Změny v A-týmu!

Tomáš Pšenička a prostějovský odchovanec Martin Pěnčík po vzájemné dohodě končí v Prostějově.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

No foto

David

Bartoš

10 asistencí

Body

No foto

Petr

Mrázek

14 bodů

Zápasy

No foto

Dominik

Hrníčko

12 zápasů

Úspěšnost

No foto

Ondřej

Bláha

88,4% úspěšnost