lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
První posila pro Jestřáby!

První posila pro Jestřáby!

1.5 se otevřelo přestupové okno a vy se v následujících týdnech můžete těšit na postupné představení posil našeho týmu. Každý týden zveřejníme jednoho či dva hráče, kteří posílí jestřábí letku. Dnes začínáme libereckým odchovancem, který strávil poslední sezonu v jihlavské Dukle a v dresu Zlína opět nakoukl do extraligy. Útočník Dominik Hrníčko podepsal v Prostějově smlouvu na jeden rok s následnou opcí!

Foto zdroj: hcdukla.cz

Dominik Hrníčko

Dukla Jihlava -> LHK Jestřábi Prostějov

Věk: 23 let

Výška: 183 cm

Váha: 83 kg

Držení hole: pravá

"Jsme moc rádi, že se nám Dominika povedlo přivést do Prostějova. Je to typ útočníka, který velmi dobře pracuje v útoku i obraně a je to pravák. To nám letos trošku chybělo a doufám, že své kvality potvrdí i v následující sezoně," říká k nové posile sportovní manažer a trenér Jestřábů Jiří Vykoukal.

Liberecký odchovanec prošel všemi mládežnickými kategoriemi, v nichž vždy patřil mezi nejvýraznější hráče svého týmu. Zkušenosti už ve svém mladém věku sbíral také na farmě v Benátkách nad Jizerou a postupně naskočil v sezoně 2014/15 také ke svým prvním startům v extraligovém A-týmu. Před ročníkem 2015/16 byl spolu s Dominikem Lakatošem trenérem Pešánem přesunut do kabiny áčka a připravoval se tedy s prvním mužstvem, v sezoně však naskakoval opět pouze v Benátkách a juniorce. Za Benátky v tehdejší WSM lize odehrál 126 utkání, ve kterých s připsal 61 kanadských bodů.

Minulou sezonu nastupoval v dresu Dukly a pařil mezi základní stavební kameny týmu, který ovládl základní část Chance ligy. Hbitý pravoruký útočník vyniká zejména poctivou defenzivní prací, ale i tak dokázal v základní části během 50 utkání nasbírat 8 branek a 7 asistencí a v play-off přidal jednu nahrávku. Jeho týmový přínos se projevuje hlavně ve statistice +-, kde si připsal 6 kladných bodů.

"Hrnec" (přezdívka Dominika) ať se ti u nás daří!

Sdílej stránku!


Aktuality

19.7.2019

Tomáš Divíšek dnes slaví 40!!!

"Divochu", za celý klub, realizační tým, tvé spoluhráče a naše fanoušky ti přejeme k tvému jubileu všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří tobě i celé tvé rodině! Je pro nás čest, být s tebou v týmu! #dichoch40 #cojestaryjedobry #jsmeprostejov

18.7.2019

Havlík opouští Prostějov

Už jste si mohli všimnout, že Ladislav Havlík nefiguruje na naší soupisce pro novou sezonu a dnes se potvrdily spekulace o jeho odchodu do ciziny. 27-letý obránce podepsal novou smlouvu s polským PKH Gdansk. Za celý tým Jestřábů děkujeme za roky strávené v Prostějově a přejeme, ať se mu i jeho rodině v novém působišti daří!

https://pkh2014.pl/havlik-i-bilcik-wzmocnia-defensywe/

4.6.2019

Jestřáby opouští Jan Starý

Jestřábi se rozloučili s Janem Starým, kterému nenabídli novou smlouvu. "Starda" do Prostějova přišel před sezonou 2017/2018 a rychle se zařadil mezi nejvýraznější hráče týmu. S Jestřábem na prsou odehrál 92 utkání, ve kterých nastřílel 29 branek a na dalších 31 nahrál. Honzovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu i jeho rodině pevné zdraví a ať se vám daří. Díky Stardo!

20.5.2019

Mikliš odchází do Znojma

Ondřej Mikliš působil v Prostějově od předminulé sezony a od začátku se zařadil mezi šestici obránců, na kterou trenéři spoléhali. V Prostějově odehrál 99 utkání, ve kterých vstřelil 6 branek a k nim přidal 20 asistencí. Za celý klub mu přejeme, ať se mu v novém působišti daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost