lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
První posila pro Jestřáby!

První posila pro Jestřáby!

1.5 se otevřelo přestupové okno a vy se v následujících týdnech můžete těšit na postupné představení posil našeho týmu. Každý týden zveřejníme jednoho či dva hráče, kteří posílí jestřábí letku. Dnes začínáme libereckým odchovancem, který strávil poslední sezonu v jihlavské Dukle a v dresu Zlína opět nakoukl do extraligy. Útočník Dominik Hrníčko podepsal v Prostějově smlouvu na jeden rok s následnou opcí!

Foto zdroj: hcdukla.cz

Dominik Hrníčko

Dukla Jihlava -> LHK Jestřábi Prostějov

Věk: 23 let

Výška: 183 cm

Váha: 83 kg

Držení hole: pravá

"Jsme moc rádi, že se nám Dominika povedlo přivést do Prostějova. Je to typ útočníka, který velmi dobře pracuje v útoku i obraně a je to pravák. To nám letos trošku chybělo a doufám, že své kvality potvrdí i v následující sezoně," říká k nové posile sportovní manažer a trenér Jestřábů Jiří Vykoukal.

Liberecký odchovanec prošel všemi mládežnickými kategoriemi, v nichž vždy patřil mezi nejvýraznější hráče svého týmu. Zkušenosti už ve svém mladém věku sbíral také na farmě v Benátkách nad Jizerou a postupně naskočil v sezoně 2014/15 také ke svým prvním startům v extraligovém A-týmu. Před ročníkem 2015/16 byl spolu s Dominikem Lakatošem trenérem Pešánem přesunut do kabiny áčka a připravoval se tedy s prvním mužstvem, v sezoně však naskakoval opět pouze v Benátkách a juniorce. Za Benátky v tehdejší WSM lize odehrál 126 utkání, ve kterých s připsal 61 kanadských bodů.

Minulou sezonu nastupoval v dresu Dukly a pařil mezi základní stavební kameny týmu, který ovládl základní část Chance ligy. Hbitý pravoruký útočník vyniká zejména poctivou defenzivní prací, ale i tak dokázal v základní části během 50 utkání nasbírat 8 branek a 7 asistencí a v play-off přidal jednu nahrávku. Jeho týmový přínos se projevuje hlavně ve statistice +-, kde si připsal 6 kladných bodů.

"Hrnec" (přezdívka Dominika) ať se ti u nás daří!

Sdílej stránku!


Aktuality

7.2.2020

Informace o marodce

Na marodce se po utkání s Frýdkem ocitl Lukáš Krejčík, který má vážné problémy s kolenem a vypadá to, že pro něj předčasně skončila letošní sezona. To samé platí i pro Kryštofa Ouřadu, který musel na operaci ramene.

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost