lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
První posila pro Jestřáby!

První posila pro Jestřáby!

1.5 se otevřelo přestupové okno a vy se v následujících týdnech můžete těšit na postupné představení posil našeho týmu. Každý týden zveřejníme jednoho či dva hráče, kteří posílí jestřábí letku. Dnes začínáme libereckým odchovancem, který strávil poslední sezonu v jihlavské Dukle a v dresu Zlína opět nakoukl do extraligy. Útočník Dominik Hrníčko podepsal v Prostějově smlouvu na jeden rok s následnou opcí!

Foto zdroj: hcdukla.cz

Dominik Hrníčko

Dukla Jihlava -> LHK Jestřábi Prostějov

Věk: 23 let

Výška: 183 cm

Váha: 83 kg

Držení hole: pravá

"Jsme moc rádi, že se nám Dominika povedlo přivést do Prostějova. Je to typ útočníka, který velmi dobře pracuje v útoku i obraně a je to pravák. To nám letos trošku chybělo a doufám, že své kvality potvrdí i v následující sezoně," říká k nové posile sportovní manažer a trenér Jestřábů Jiří Vykoukal.

Liberecký odchovanec prošel všemi mládežnickými kategoriemi, v nichž vždy patřil mezi nejvýraznější hráče svého týmu. Zkušenosti už ve svém mladém věku sbíral také na farmě v Benátkách nad Jizerou a postupně naskočil v sezoně 2014/15 také ke svým prvním startům v extraligovém A-týmu. Před ročníkem 2015/16 byl spolu s Dominikem Lakatošem trenérem Pešánem přesunut do kabiny áčka a připravoval se tedy s prvním mužstvem, v sezoně však naskakoval opět pouze v Benátkách a juniorce. Za Benátky v tehdejší WSM lize odehrál 126 utkání, ve kterých s připsal 61 kanadských bodů.

Minulou sezonu nastupoval v dresu Dukly a pařil mezi základní stavební kameny týmu, který ovládl základní část Chance ligy. Hbitý pravoruký útočník vyniká zejména poctivou defenzivní prací, ale i tak dokázal v základní části během 50 utkání nasbírat 8 branek a 7 asistencí a v play-off přidal jednu nahrávku. Jeho týmový přínos se projevuje hlavně ve statistice +-, kde si připsal 6 kladných bodů.

"Hrnec" (přezdívka Dominika) ať se ti u nás daří!

Sdílej stránku!


Aktuality

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.

6.3.2019

Dnes pokladny od 16:30

Informace k prodeji vstupenek na středeční utkání se Vsetínem. Pokladny se otevřou v 16:30 a zimní stadion v 17:00.

27.2.2019

Informace o prodeji vstupenek

Před úterním utkáním play-off se Vsetínem budou pokladny zimního stadionu otevřeny od 15:00. Začátek utkání je v 18:00.

Cena vstupenky - 150,- Kč

Z důvodu předpokládaného velkého zájmu o utkání play-off a zrušení online prodeje vstupenek, žádáme diváky, aby využili brzkého otevření pokladen a předešli dlouhým frontám na v den utkání. Děkujeme.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost