lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
První domácí utkání nové sezony je tady.

První domácí utkání nové sezony je tady.

Dlouhá doba čekání na start nového ročníku Chance ligy je u konce. Jestřábi odehrají své první domácí utkání s Horáckou Slavií Třebíč už zítra. Buďte s námi u toho a bojujme všichni společně za naše město Prostějov! Zápas na prostějovském zimním stadionu začíná jako vždy v 18:00.

SK HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ

Po velkolepé jízdě se Třebíči podařilo úspěšný tým udržet. Zůstali všichni klíčoví hráči včetně Šimona Szathmáryho, Lukáše Nedvídka, Matěje Psoty, Michala Vodného, Martina Šťovíčka, Marka Laše a Ladislava Bittnera. Zdálo se, že do nadcházející sezony půjdou Horáci jako černý kůň. V květnu pak přišla pro Třebíč obrovská rána, když ve 47 letech zemřel hlavní trenér Radek Novák, strůjce třebíčských úspěchů v posledním ročníku.

V srpnu navíc ukončil kariéru Marek Laš – největší hvězdu týmu nepustilo dál zdraví. Naštěstí pro Třebíč zůstává v týmu možná nejlepšího obránce soutěže Šimon Szathmáry. Žádný jiný obránce v Chance lize nemá na hru svého týmu takový vliv jako on, jeho ice time loni atakoval 25 minut.

Pro Horáckou Slavii to bude druhé ostré utkání v sezoně, protože v prvním kole byl zápas s Frýdkem-Místkem odložen pro karanténu Rysů, ale tým Horácké Slavie si předehrál utkání 30.kola s Litoměřicemi.Výsledek zápasu byl 4:3 po prodloužení pro Stadion.

Kompletní soupisku TŘEBÍČE najdete ZDE.

Přípravné utkání TŘEBÍČE:

TŘEBÍČ - Jihlava - 3:5

TŘEBÍČ - Havl. Brod - 6:2

TŘEBÍČ - Žďár nad.Sázavou - 7:4

Prostějov - TŘEBÍČ - 4:5sn

TŘEBÍČ - Poruba - 5:1

Frýdek-Místek - TŘEBÍČ - 4:5sn

TŘEBÍČ - Velké Meziříčí - 3:1

Z JESTŘÁBÍHO HNÍZDA

Jestřábi ve svém prvním utkání po velice dobrém a obětavém výkonu prohráli těsně 3:2 s favorizovanou Duklou, ale bohužel se hned v prvním střídání zranil Michal Gago, který v přípravě patřil k nejlepším, což je pro Jestřábi velká ztráta. Rozpadla se tak velmi produktivní ex-znojemská lajna Mrázek-Bartoš-Gago a trenéři Šejba-Peštuka musí najít, koho ke dvojici Mrázek-Bartoš postaví.

Sestava JESTŘÁBŮ z posledního zápasu:

Bláha (Wolf) – Matyáš, Sova, Drtil, Staněk, Piegl, Hrdinka – Mrázek, Bartoš (A), Gago – T. Jandus, T. Kaut (C), Vachutka – Žálčík (A), Chlán, Hrníčko – Motloch, M. Novák, Ouřada.

Sdílej stránku!


Aktuality

9.11.2020

František Wágner v týmu končí!

Z důvodu dlouhodobého zranění se po vzájemné dohodě ukončila spolupráce s útočníkem Františkem Wágnerem. Děkujeme Franto a přejeme ti brzké uzdravení a hodně štěstí v další kariéře.

16.9.2020

PŘEDEHRÁVKA 14.KOLA

Z důvodu karantény Frýdku-Místku si Jestřábi zahrají předehrávku 14. kola v sobotu 16.9.2020 na ledě Havířova od 17:00.

11.9.2020

Změny v A-týmu!

Tomáš Pšenička a prostějovský odchovanec Martin Pěnčík po vzájemné dohodě končí v Prostějově.

27.8.2020

Staronová posila do útoku!!

Z pražské Sparty přichází na dvouměsíční hostování Tomáš Pšenička, který si v loňské sezoně připsal za mateřskou Spartu 19 startů s bilancí (1+1) a v Chance lize vypomáhal Ústí nad Labem ve 25 zápasech (9+8).Vítej Tome!!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

No foto

Petr

Chlán

7 branek

Asistence

No foto

David

Bartoš

8 asistencí

Body

No foto

Petr

Chlán

13 bodů

Zápasy

No foto

Robin

Staněk

11 zápasů

Úspěšnost

No foto

Ondřej

Bláha

88,1% úspěšnost