lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
První domácí utkání nové sezony je tady.

První domácí utkání nové sezony je tady.

Marketing

Dlouhá doba čekání na start nového ročníku Chance ligy je u konce. Jestřábi odehrají své první domácí utkání s Horáckou Slavií Třebíč už zítra. Buďte s námi u toho a bojujme všichni společně za naše město Prostějov! Zápas na prostějovském zimním stadionu začíná jako vždy v 18:00.

SK HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ

Po velkolepé jízdě se Třebíči podařilo úspěšný tým udržet. Zůstali všichni klíčoví hráči včetně Šimona Szathmáryho, Lukáše Nedvídka, Matěje Psoty, Michala Vodného, Martina Šťovíčka, Marka Laše a Ladislava Bittnera. Zdálo se, že do nadcházející sezony půjdou Horáci jako černý kůň. V květnu pak přišla pro Třebíč obrovská rána, když ve 47 letech zemřel hlavní trenér Radek Novák, strůjce třebíčských úspěchů v posledním ročníku.

V srpnu navíc ukončil kariéru Marek Laš – největší hvězdu týmu nepustilo dál zdraví. Naštěstí pro Třebíč zůstává v týmu možná nejlepšího obránce soutěže Šimon Szathmáry. Žádný jiný obránce v Chance lize nemá na hru svého týmu takový vliv jako on, jeho ice time loni atakoval 25 minut.

Pro Horáckou Slavii to bude druhé ostré utkání v sezoně, protože v prvním kole byl zápas s Frýdkem-Místkem odložen pro karanténu Rysů, ale tým Horácké Slavie si předehrál utkání 30.kola s Litoměřicemi.Výsledek zápasu byl 4:3 po prodloužení pro Stadion.

Kompletní soupisku TŘEBÍČE najdete ZDE.

Přípravné utkání TŘEBÍČE:

TŘEBÍČ - Jihlava - 3:5

TŘEBÍČ - Havl. Brod - 6:2

TŘEBÍČ - Žďár nad.Sázavou - 7:4

Prostějov - TŘEBÍČ - 4:5sn

TŘEBÍČ - Poruba - 5:1

Frýdek-Místek - TŘEBÍČ - 4:5sn

TŘEBÍČ - Velké Meziříčí - 3:1

Z JESTŘÁBÍHO HNÍZDA

Jestřábi ve svém prvním utkání po velice dobrém a obětavém výkonu prohráli těsně 3:2 s favorizovanou Duklou, ale bohužel se hned v prvním střídání zranil Michal Gago, který v přípravě patřil k nejlepším, což je pro Jestřábi velká ztráta. Rozpadla se tak velmi produktivní ex-znojemská lajna Mrázek-Bartoš-Gago a trenéři Šejba-Peštuka musí najít, koho ke dvojici Mrázek-Bartoš postaví.

Sestava JESTŘÁBŮ z posledního zápasu:

Bláha (Wolf) – Matyáš, Sova, Drtil, Staněk, Piegl, Hrdinka – Mrázek, Bartoš (A), Gago – T. Jandus, T. Kaut (C), Vachutka – Žálčík (A), Chlán, Hrníčko – Motloch, M. Novák, Ouřada.

Sdílej stránku!


Aktuality

5.2.2021

Komínek končí!

Tomáš Komínek po vzájemné dohodě v týmu končí. Místo něj přichází na zkoušku do konce února mladý obránce Mario Kellner. Tome, děkujeme a ať se ti daří! Mário, vítej!

23.1.2021

Brankář Marek Micka Jestřábem

Prostějovský odchovanec Marek Micka, který působil v plzeňské juniorce, podepsal smlouvu s Jestřábi do konce sezony. Marku, vítej doma a hodně štěstí!!!

4.1.2021

Obránce Petr Krejčí se vrací

Prostějovský odchovanec Petr Krejčí se po dvouměsíčním hostování v týmu Benátky n. Jizerou vrací zpátky do Prostějova. Krejčo, vítej zpátky!

4.1.2021

Obránce Aleš Sova mění angažmá

Obránce Aleš Sova po vzájemné dohodě s klubem v týmu končí. Stěhuje se do dánské nejvyšší soutěže do týmu Odense Bulldogs. Aleši děkujeme, a ať se ti v novém působišti daří!!


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Obranu posiluje Patrik Husák!

12.07.2021 | Marketing

Obranu posiluje Patrik Husák!

Rozhovor s forwardem Markem Švecem!

11.07.2021 | Marketing

Rozhovor s forwardem Markem Švecem!

Změna na postu marketingového manažera!

02.07.2021 | Eva Reiterová

Změna na postu marketingového manažera!

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost