lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
První domácí utkání nové sezony je tady.

První domácí utkání nové sezony je tady.

Dlouhá doba čekání na start nového ročníku Chance ligy je u konce. Jestřábi odehrají své první domácí utkání s Horáckou Slavií Třebíč už zítra. Buďte s námi u toho a bojujme všichni společně za naše město Prostějov! Zápas na prostějovském zimním stadionu začíná jako vždy v 18:00.

SK HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ

Po velkolepé jízdě se Třebíči podařilo úspěšný tým udržet. Zůstali všichni klíčoví hráči včetně Šimona Szathmáryho, Lukáše Nedvídka, Matěje Psoty, Michala Vodného, Martina Šťovíčka, Marka Laše a Ladislava Bittnera. Zdálo se, že do nadcházející sezony půjdou Horáci jako černý kůň. V květnu pak přišla pro Třebíč obrovská rána, když ve 47 letech zemřel hlavní trenér Radek Novák, strůjce třebíčských úspěchů v posledním ročníku.

V srpnu navíc ukončil kariéru Marek Laš – největší hvězdu týmu nepustilo dál zdraví. Naštěstí pro Třebíč zůstává v týmu možná nejlepšího obránce soutěže Šimon Szathmáry. Žádný jiný obránce v Chance lize nemá na hru svého týmu takový vliv jako on, jeho ice time loni atakoval 25 minut.

Pro Horáckou Slavii to bude druhé ostré utkání v sezoně, protože v prvním kole byl zápas s Frýdkem-Místkem odložen pro karanténu Rysů, ale tým Horácké Slavie si předehrál utkání 30.kola s Litoměřicemi.Výsledek zápasu byl 4:3 po prodloužení pro Stadion.

Kompletní soupisku TŘEBÍČE najdete ZDE.

Přípravné utkání TŘEBÍČE:

TŘEBÍČ - Jihlava - 3:5

TŘEBÍČ - Havl. Brod - 6:2

TŘEBÍČ - Žďár nad.Sázavou - 7:4

Prostějov - TŘEBÍČ - 4:5sn

TŘEBÍČ - Poruba - 5:1

Frýdek-Místek - TŘEBÍČ - 4:5sn

TŘEBÍČ - Velké Meziříčí - 3:1

Z JESTŘÁBÍHO HNÍZDA

Jestřábi ve svém prvním utkání po velice dobrém a obětavém výkonu prohráli těsně 3:2 s favorizovanou Duklou, ale bohužel se hned v prvním střídání zranil Michal Gago, který v přípravě patřil k nejlepším, což je pro Jestřábi velká ztráta. Rozpadla se tak velmi produktivní ex-znojemská lajna Mrázek-Bartoš-Gago a trenéři Šejba-Peštuka musí najít, koho ke dvojici Mrázek-Bartoš postaví.

Sestava JESTŘÁBŮ z posledního zápasu:

Bláha (Wolf) – Matyáš, Sova, Drtil, Staněk, Piegl, Hrdinka – Mrázek, Bartoš (A), Gago – T. Jandus, T. Kaut (C), Vachutka – Žálčík (A), Chlán, Hrníčko – Motloch, M. Novák, Ouřada.

Sdílej stránku!


Aktuality

5.2.2021

Komínek končí!

Tomáš Komínek po vzájemné dohodě v týmu končí. Místo něj přichází na zkoušku do konce února mladý obránce Mario Kellner. Tome, děkujeme a ať se ti daří! Mário, vítej!

23.1.2021

Brankář Marek Micka Jestřábem

Prostějovský odchovanec Marek Micka, který působil v plzeňské juniorce, podepsal smlouvu s Jestřábi do konce sezony. Marku, vítej doma a hodně štěstí!!!

4.1.2021

Obránce Petr Krejčí se vrací

Prostějovský odchovanec Petr Krejčí se po dvouměsíčním hostování v týmu Benátky n. Jizerou vrací zpátky do Prostějova. Krejčo, vítej zpátky!

4.1.2021

Obránce Aleš Sova mění angažmá

Obránce Aleš Sova po vzájemné dohodě s klubem v týmu končí. Stěhuje se do dánské nejvyšší soutěže do týmu Odense Bulldogs. Aleši děkujeme, a ať se ti v novém působišti daří!!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

No foto

Petr

Mrázek

21 branek

Asistence

No foto

David

Bartoš

22 asistencí

Body

No foto

Petr

Mrázek

43 bodů

Zápasy

No foto

Tomáš

Jandus

34 zápasů

Úspěšnost

No foto

Ondřej

Bláha

90,53% úspěšnost