lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Prostějovské léto je v plném proudu!

Prostějovské léto je v plném proudu!

Dnešním dnem se prázdniny přehoupnou do své druhé poloviny a stejně tak i kulturní akce našeho hlavního partnera Prostějovské léto. V měsíci srpnu se můžete těšit na velmi pestrý program, který zakončí v pátek 31.8. muzikant Janek Ledecký s kapelou.

Hlavní partner A-týmu LHK Jestřábi Prostějov Statutární město Prostějov zve na akci Prostějovské léto

Kromě Janka Ledeckého a jeho kapely se můžete těšit na koncert Kateřiny Brožové a vycházející hvězdu populární hudby zpěváka Pekaře. Večer Pekaře a Poetiky se uskuteční ve čtvrtek 30.8 v předvečer zakončení Prostějovského léta.

Na své si přijdou i milovníci přírody a poznávaní. Čeká na ně například vycházka do lesů za studánkami Otaslavicka nebo vyjížďka na kolečkových bruslích a koloběžkách večerním Prostějovem Bladenights. Pro malé i velké milovníky filmů je přichystáno promítání filmů Čertoviny a Sherlock Koumes.

Více o programu a datech naleznete níže.

Pro zvětšení obrázku s celým programem Prostějovského léta, stačí kliknout na obrázek.

popisek

Sdílej stránku!


Aktuality

18.2.2019

Akce retro dresů SKP

Už jen dva dny máte jedinečnou možnost získat speciální retro dresy týmu LHK Jestřábi Prostějov, ve kterých hokejisté nastoupili v rámci 36. kola Chance ligy v Českých Budějovicích. Barevná kombinace je inspirována prvními dresy prostějovských hockeyistů SK Prostějov. Více informací na internetové stránce Sportovní aukce.

15.2.2019

Omezení ve VIP

V zítřejším utkání bude uzavřen prostor VIP v místnosti, kde se dá sledovat utkání. Prostějovská firma GIENGER zde pořádá soukromou akci na podporu prostějovského klubu. Občerstvení a podávání nápojů u baru bude normálně přístupné pro majitele VIP karet. Děkujeme za pochopení.

30.1.2019

Jan Zdráhal do Pardubic

#34 Jan Zdráhal opouští prostějovskou letku a sezonu dohraje v týmu HC Dynamo Pardubice. Honzovi děkujeme za jeho odvedené služby a přejeme, ať se mu v Pardubicích daří!

9.1.2019

Jestřábi posilují obranu!

Na hostování do konce sezony přichází obránce Jakub Husa. Hráč extraligového Liberce vyniká fyzickými parametry 194 cm a 97 kg živé váhy. Za Bílé Tygry odehrál v extralize dvě utkání. Více času strávil na farmě v Benátkách, kde nastoupil do 116 zápasů. Vstřelil 13 branek a na 13 nahrál.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

54 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

91,28% úspěšnost