lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Prostějovské léto je v plném proudu!

Prostějovské léto je v plném proudu!

Dnešním dnem se prázdniny přehoupnou do své druhé poloviny a stejně tak i kulturní akce našeho hlavního partnera Prostějovské léto. V měsíci srpnu se můžete těšit na velmi pestrý program, který zakončí v pátek 31.8. muzikant Janek Ledecký s kapelou.

Hlavní partner A-týmu LHK Jestřábi Prostějov Statutární město Prostějov zve na akci Prostějovské léto

Kromě Janka Ledeckého a jeho kapely se můžete těšit na koncert Kateřiny Brožové a vycházející hvězdu populární hudby zpěváka Pekaře. Večer Pekaře a Poetiky se uskuteční ve čtvrtek 30.8 v předvečer zakončení Prostějovského léta.

Na své si přijdou i milovníci přírody a poznávaní. Čeká na ně například vycházka do lesů za studánkami Otaslavicka nebo vyjížďka na kolečkových bruslích a koloběžkách večerním Prostějovem Bladenights. Pro malé i velké milovníky filmů je přichystáno promítání filmů Čertoviny a Sherlock Koumes.

Více o programu a datech naleznete níže.

Pro zvětšení obrázku s celým programem Prostějovského léta, stačí kliknout na obrázek.

popisek

Sdílej stránku!


Aktuality

4.6.2019

Jestřáby opouští Jan Starý

Jestřábi se rozloučili s Janem Starým, kterému nenabídli novou smlouvu. "Starda" do Prostějova přišel před sezonou 2017/2018 a rychle se zařadil mezi nejvýraznější hráče týmu. S Jestřábem na prsou odehrál 92 utkání, ve kterých nastřílel 29 branek a na dalších 31 nahrál. Honzovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu i jeho rodině pevné zdraví a ať se vám daří. Díky Stardo!

20.5.2019

Mikliš odchází do Znojma

Ondřej Mikliš působil v Prostějově od předminulé sezony a od začátku se zařadil mezi šestici obránců, na kterou trenéři spoléhali. V Prostějově odehrál 99 utkání, ve kterých vstřelil 6 branek a k nim přidal 20 asistencí. Za celý klub mu přejeme, ať se mu v novém působišti daří!

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Jestřábi lovili v extralize!

14.06.2019 | Redakce

Jestřábi lovili v extralize!

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost