lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Prostějovské léto je v plném proudu!

Prostějovské léto je v plném proudu!

Dnešním dnem se prázdniny přehoupnou do své druhé poloviny a stejně tak i kulturní akce našeho hlavního partnera Prostějovské léto. V měsíci srpnu se můžete těšit na velmi pestrý program, který zakončí v pátek 31.8. muzikant Janek Ledecký s kapelou.

Hlavní partner A-týmu LHK Jestřábi Prostějov Statutární město Prostějov zve na akci Prostějovské léto

Kromě Janka Ledeckého a jeho kapely se můžete těšit na koncert Kateřiny Brožové a vycházející hvězdu populární hudby zpěváka Pekaře. Večer Pekaře a Poetiky se uskuteční ve čtvrtek 30.8 v předvečer zakončení Prostějovského léta.

Na své si přijdou i milovníci přírody a poznávaní. Čeká na ně například vycházka do lesů za studánkami Otaslavicka nebo vyjížďka na kolečkových bruslích a koloběžkách večerním Prostějovem Bladenights. Pro malé i velké milovníky filmů je přichystáno promítání filmů Čertoviny a Sherlock Koumes.

Více o programu a datech naleznete níže.

Pro zvětšení obrázku s celým programem Prostějovského léta, stačí kliknout na obrázek.

popisek

Sdílej stránku!


Aktuality

8.12.2018

Změny v kádru

Do dnešního utkání v Benátkách bohužel nenastoupí Jan Starý a Lukáš Žálčík, kteří bojují s virovým onemocněním. Díky tomu odehraje své první utkání v Chance lize nadějný 19-letý útočník Zlína Sebastian Fajkus.

1.12.2018

Změny v kádru

Dušan Žovinec se vrací po krátké anabázi ve Frýdku do Prostějova formou hostování do konce sezony. Dalším hráčem, který nově oblékne dres Jestřábů je Vojtěch Dobiáš. Tento mladý útočník bude v Prostějově na střídavé starty ze Zlína. Zároveň s příchodem Dušana Žovince Jestřáby opouští Michael Foltýn. Děkujeme za odvedené služby a přejeme ať se mu v novém působišti daří.

30.11.2018

Ztracená permanentka

Na posledním utkání se v našem kotli našla permanentka. Kdo tu svoji postrádá, prosím ozvěte se na tel. kontakt 774840484 nebo se pro ni stavte v kotli během domácího utkání s Porubou.

9.11.2018

Všechno nejlepší Kubo!

Jakub "Kubánec" Neužil dnes slaví 24 narozeniny. Za celý klub LHK Jestřábi Prostějov přejeme hodně štěstí, zdraví a ať si tě najde každý puk, který poletí na bránu!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

27 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

34 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

90,95% úspěšnost