lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Prostějovské léto

Prostějovské léto

Prostějovské léto již odstartovalo velkolepě, představením úspěšné kapely SLZA. Tato skupina poprvé vystoupila na Prostějovském létu v roce 2015, kdy svou dráhu ještě jenom začínala. Dnes se jedná o poměrně populární kapelu, zejména mezi mladými lidmi.

Kromě kapely SLZA Vás na Prostějovském létu tento rok čeká i vystoupení populárního Janka Ledeckého, Kateřiny Brožové nebo Olgy Lounové. Poprvé je do programu zařazen i kurz první pomoci, který připravila Nemocnice Agel Prostějov.

Na své si přijdou i milovníci přírody a poznávaní. Čeká na ně například vycházka do lesů za studánkami Otaslavicka nebo Hmyzí vycházka Ohrozim, určená pro rodiče s dětmi, kteří budou plnit různé naučné úkoly o motýlech, mravencích, broucích a dalších zástupcích hmyzí říše.

Kromě jiného během Prostějovského léta můžete strávit den na loukách Velkého Kosíře, kde se dozvíte, kdo na těchto loukách žije. Taky můžete projít naučnou stezkou na kopec Stráž. Tato stezka je plná šifer a zábavných úkolů. Milovníky kolečkových bruslí čeká večerní vyjížďka na bruslích a koloběžkách celým Prostějovem. Více o programu a datech naleznete níže.

Sdílej stránku!


Aktuality

8.12.2018

Změny v kádru

Do dnešního utkání v Benátkách bohužel nenastoupí Jan Starý a Lukáš Žálčík, kteří bojují s virovým onemocněním. Díky tomu odehraje své první utkání v Chance lize nadějný 19-letý útočník Zlína Sebastian Fajkus.

1.12.2018

Změny v kádru

Dušan Žovinec se vrací po krátké anabázi ve Frýdku do Prostějova formou hostování do konce sezony. Dalším hráčem, který nově oblékne dres Jestřábů je Vojtěch Dobiáš. Tento mladý útočník bude v Prostějově na střídavé starty ze Zlína. Zároveň s příchodem Dušana Žovince Jestřáby opouští Michael Foltýn. Děkujeme za odvedené služby a přejeme ať se mu v novém působišti daří.

30.11.2018

Ztracená permanentka

Na posledním utkání se v našem kotli našla permanentka. Kdo tu svoji postrádá, prosím ozvěte se na tel. kontakt 774840484 nebo se pro ni stavte v kotli během domácího utkání s Porubou.

9.11.2018

Všechno nejlepší Kubo!

Jakub "Kubánec" Neužil dnes slaví 24 narozeniny. Za celý klub LHK Jestřábi Prostějov přejeme hodně štěstí, zdraví a ať si tě najde každý puk, který poletí na bránu!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

27 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

34 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

90,95% úspěšnost