lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Prostějovské léto

Prostějovské léto

Prostějovské léto již odstartovalo velkolepě, představením úspěšné kapely SLZA. Tato skupina poprvé vystoupila na Prostějovském létu v roce 2015, kdy svou dráhu ještě jenom začínala. Dnes se jedná o poměrně populární kapelu, zejména mezi mladými lidmi.

Kromě kapely SLZA Vás na Prostějovském létu tento rok čeká i vystoupení populárního Janka Ledeckého, Kateřiny Brožové nebo Olgy Lounové. Poprvé je do programu zařazen i kurz první pomoci, který připravila Nemocnice Agel Prostějov.

Na své si přijdou i milovníci přírody a poznávaní. Čeká na ně například vycházka do lesů za studánkami Otaslavicka nebo Hmyzí vycházka Ohrozim, určená pro rodiče s dětmi, kteří budou plnit různé naučné úkoly o motýlech, mravencích, broucích a dalších zástupcích hmyzí říše.

Kromě jiného během Prostějovského léta můžete strávit den na loukách Velkého Kosíře, kde se dozvíte, kdo na těchto loukách žije. Taky můžete projít naučnou stezkou na kopec Stráž. Tato stezka je plná šifer a zábavných úkolů. Milovníky kolečkových bruslí čeká večerní vyjížďka na bruslích a koloběžkách celým Prostějovem. Více o programu a datech naleznete níže.

Sdílej stránku!


Aktuality

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.

6.3.2019

Dnes pokladny od 16:30

Informace k prodeji vstupenek na středeční utkání se Vsetínem. Pokladny se otevřou v 16:30 a zimní stadion v 17:00.

27.2.2019

Informace o prodeji vstupenek

Před úterním utkáním play-off se Vsetínem budou pokladny zimního stadionu otevřeny od 15:00. Začátek utkání je v 18:00.

Cena vstupenky - 150,- Kč

Z důvodu předpokládaného velkého zájmu o utkání play-off a zrušení online prodeje vstupenek, žádáme diváky, aby využili brzkého otevření pokladen a předešli dlouhým frontám na v den utkání. Děkujeme.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost