lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Prostějov získal nadějného obránce s extraligovými zkušenostmi!

Prostějov získal nadějného obránce s extraligovými zkušenostmi!

Jestřábi získali další posilu do obranných řad, která má za sebou starty v extralize. Jakub Březák přichází do Prostějova na hostování do konce sezony. Urostlý obránce má výborné statistiky z mládežnických soutěží a minulou sezonu odehrál 17 utkání v dresu litvínovské Vervy.

Jakub Březák

HC Verva Litvínov -> LHK Jestřábi Prostějov

Věk: 22 let

Výška: 193 cm

Váha: 90 kg

Držení hole: levá

Foto zdroj: hcverva.cz

Dvaadvacetiletý Březák mezi seniory odehrál jednu sezonu, ve které poprvé ochutnal extraligu a další zkušenosti nabíral v prvoligovém Ústí. Za Vervu ehrál celkem 17 utkání, ve kterých si připsal 2 asistence. V Ústí přidal dalších 18 utkání s bilancí 0+6.

Klubové vedení doufá, že Březák uplatní své parametry, prokáže své kvality a svými dovednostmi posune náš tým zase o kousek nahoru.

Kompletní statistiky Jakuba Březáka najdete ZDE.

Jakube, ať se v sezoně daří!

Sdílej stránku!


Aktuality

6.12.2019

Informace o rozlosování

Přesné termíny utkání následují části Chance ligy zveřejníme až po sobotním utkání, kdy budeme znát jednotlivé umístění. Jestřábi jsou momentálně na 10. místě, ale to ještě nemají jisté. Děkujeme za pochopení.

28.11.2019

Nouzikův milník!

Tomáš Nouza včerejším vítězným nájezdem zaokrouhlil počet získaných kanadských bodů v 1. lize na 700. Na tuto úžasnou metu dosáhl ve svém 837 utkání za 344 branek a 356 asistencí.

Nouziku gratulujeme!

21.11.2019

Do PV přichází Martin Jandus!

Jestřábi se domluvili na střídavých startech obránce Martina Janduse ze Sparty. Bratr Tomáše Janduse nastoupí už v sobotním utkání proti Kadani!

18.11.2019

Změny v A-teamu

V reakci na rozsáhlou marodku v našem týmu se klubové vedení domluvilo na střídavých startech Daniela Vachutky z Šumperku.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

21 asistencí

Body

Zápasy

Václav

Meidl

29 zápasů

Úspěšnost

Tomáš

Štůrala

91,72% úspěšnost