lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Prostějov získal nadějného obránce s extraligovými zkušenostmi!

Prostějov získal nadějného obránce s extraligovými zkušenostmi!

Jestřábi získali další posilu do obranných řad, která má za sebou starty v extralize. Jakub Březák přichází do Prostějova na hostování do konce sezony. Urostlý obránce má výborné statistiky z mládežnických soutěží a minulou sezonu odehrál 17 utkání v dresu litvínovské Vervy.

Jakub Březák

HC Verva Litvínov -> LHK Jestřábi Prostějov

Věk: 22 let

Výška: 193 cm

Váha: 90 kg

Držení hole: levá

Foto zdroj: hcverva.cz

Dvaadvacetiletý Březák mezi seniory odehrál jednu sezonu, ve které poprvé ochutnal extraligu a další zkušenosti nabíral v prvoligovém Ústí. Za Vervu ehrál celkem 17 utkání, ve kterých si připsal 2 asistence. V Ústí přidal dalších 18 utkání s bilancí 0+6.

Klubové vedení doufá, že Březák uplatní své parametry, prokáže své kvality a svými dovednostmi posune náš tým zase o kousek nahoru.

Kompletní statistiky Jakuba Březáka najdete ZDE.

Jakube, ať se v sezoně daří!

Sdílej stránku!


Aktuality

2.7.2020

Všechno nejlepší

Dnes 02.07.2020 slaví své 21. narozeniny obránce jestřábí letky Petr Krejčí. Krejčo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost