lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Prostějov získal nadějného obránce s extraligovými zkušenostmi!

Prostějov získal nadějného obránce s extraligovými zkušenostmi!

Jestřábi získali další posilu do obranných řad, která má za sebou starty v extralize. Jakub Březák přichází do Prostějova na hostování do konce sezony. Urostlý obránce má výborné statistiky z mládežnických soutěží a minulou sezonu odehrál 17 utkání v dresu litvínovské Vervy.

Jakub Březák

HC Verva Litvínov -> LHK Jestřábi Prostějov

Věk: 22 let

Výška: 193 cm

Váha: 90 kg

Držení hole: levá

Foto zdroj: hcverva.cz

Dvaadvacetiletý Březák mezi seniory odehrál jednu sezonu, ve které poprvé ochutnal extraligu a další zkušenosti nabíral v prvoligovém Ústí. Za Vervu ehrál celkem 17 utkání, ve kterých si připsal 2 asistence. V Ústí přidal dalších 18 utkání s bilancí 0+6.

Klubové vedení doufá, že Březák uplatní své parametry, prokáže své kvality a svými dovednostmi posune náš tým zase o kousek nahoru.

Kompletní statistiky Jakuba Březáka najdete ZDE.

Jakube, ať se v sezoně daří!

Sdílej stránku!


Aktuality

18.7.2019

Havlík opouští Prostějov

Už jste si mohli všimnout, že Ladislav Havlík nefiguruje na naší soupisce pro novou sezonu a dnes se potvrdily spekulace o jeho odchodu do ciziny. 27-letý obránce podepsal novou smlouvu s polským PKH Gdansk. Za celý tým Jestřábů děkujeme za roky strávené v Prostějově a přejeme, ať se mu i jeho rodině v novém působišti daří!

https://pkh2014.pl/havlik-i-bilcik-wzmocnia-defensywe/

4.6.2019

Jestřáby opouští Jan Starý

Jestřábi se rozloučili s Janem Starým, kterému nenabídli novou smlouvu. "Starda" do Prostějova přišel před sezonou 2017/2018 a rychle se zařadil mezi nejvýraznější hráče týmu. S Jestřábem na prsou odehrál 92 utkání, ve kterých nastřílel 29 branek a na dalších 31 nahrál. Honzovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu i jeho rodině pevné zdraví a ať se vám daří. Díky Stardo!

20.5.2019

Mikliš odchází do Znojma

Ondřej Mikliš působil v Prostějově od předminulé sezony a od začátku se zařadil mezi šestici obránců, na kterou trenéři spoléhali. V Prostějově odehrál 99 utkání, ve kterých vstřelil 6 branek a k nim přidal 20 asistencí. Za celý klub mu přejeme, ať se mu v novém působišti daří!

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost