lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Prostějov ve středu hostí Vsetín

Prostějov ve středu hostí Vsetín

Prostějovská letka inkasovala v Porubě tvrdý direkt. Na to, aby se tým Jiřího Vykoukala postavil zpět na nohy, mají jeho svěřenci čas pouze do středy, kdy přivítají Vsetín. Zlepšit se musí hlavně hra v defenzivní činnosti a to od všech hráčů. Jak si s touto výzvou náš tým poradí, se můžete přesvědčit na zítra od 18:00. Přijďte naše hráče povzbudit. Budou Vaši podporu potřebovat!

Utkání začíná v 18:00 a pro ty, kdo nestihnou zavítat na zimní stadion bude připraven zpoplatněný tv přenos na HOKEJKATV nebo online přenos na ONLAJNY.COM.

VHK ROBE VSETÍN

Tým kolem Jiřího Dopity před letošní sezonou doplnili brankář Ondřej Bláha, obránce Martin Dudáš a útočníci Dostálek, Procházka, Rehuš, Tůma a Volf. Z hráčů, kteří zůstali na soupisce z minulé sezony zmíníme brankáře Gábu, obránce Slováčka a útočníky Jonáka, Pechance a Kucharczyka. Když k těmto hráčům připočteme hlučné domácí prostředí, můžeme říci, že Vsetín bude opět mířit vysoko.

Souboje Prostějova se Vsetínem patří už dvě prvoligové sezony k ozdobám soutěže. Utkání nabízí atraktivní hokej se spoustou šancí na obou stranách. V minulé sezoně se tito soupeři utkali celkem jedenáctkrát. Čtyři utkání odehráli v základní části (z našeho pohledu 6:5p, 3:6, 4:2, 1:4) a sedm utkání sehráli ve vyrovnané čtvrtfinálové sérii (0:3, 3:4p, 4:3p, 3:4sn, 4:2, 5:1 a 2:6). Vsetín si tedy poradil s Prostějovem 4:3 na zápasy, ale v semifinále mu vystavily stopku Č. Budějovice. Motor nedal Valachům šanci a jejich sen ukončil v nejkratší možné době 4:0 na zápasy.


Poslední tři utkání VALACHŮ:

VSETÍN - Frýdek - 3:4p

Havířov - VSETÍN - 2:0

VSETÍN - Sokolov - 3:2

Vsetín nevstoupil do sezony podle očekávání, když první utkání s Frýdkem prohrál v prodloužení a druhé nezvládl na ledě Havířova. Vítězství se tým z Valašska dočkal až proti nováčkovi soutěže ze Sokolova. Bodově se zatím nejvíce prosazují tahouni z minulého ročníku Antonín Pechanec (2+0) a Ondřej Slováček (0+2).

Sestava VSETÍNA z minulého utkání:

Bláha – Slováček, Teper, Dudáš, Holomek, J. Drtina, Jeřábek, Hryciow – Jonák, L. Volf, Dostálek – Procházka, Rehuš, Březina – Doktor, Pechanec, D. Tůma – Hořanský, Šilhavý, Vítek.

Kompletní soupisku VSETÍNA najdete ZDE.


Z JESTŘÁBÍHO HNÍZDA

Poslední tři utkání PROSTĚJOVA:

Přerov - PROSTĚJOV - 3:2

PROSTĚJOV - Chomutov - 4:3

Poruba - PROSTĚJOV - 9:3

Prostějov se musí rychle oklepat z pondělní prohry a přeřadit na vyšší rychlostní stupeň. Se Vsetínem půjde o důležité body z domácího prostředí. Pokud tým ztrácí na soupeřových kluzištích, musí 100% hájit to svoje. Pokud se to našemu týmu povede, zlepší se výsledky venku. Hlavně tedy obraná fáze celého týmu.

Tomuto tématu se věnoval i trenér Ivo Peštuka po včerejším utkání v Porubě: "Hodnotí se to hodně těžko, výsledek hovoří za vše. Přijeli jsme do Poruby s tím, že budeme hrát z obrany a perfektně pokrývat soupeřovy hráče, ale propadali jsme. Na co jsme naše hráče vysloveně upozorňovali, to nesplnili. Věděli jsme, že Poruba má parádní mužstvo, hrála výborně, ale propadli jsme v defenzivní činnosti."

Sestava JESTŘÁBŮ z minulého utkání:

D. Dvořák – Husa, Mrázek (A), M. Novotný, Muška, Březák, Brančík, P. Krejčí – Berger, Račuk (C), Žálčík – Hrníčko, Nouza (A), Kafka – L. Krejčík, Chlán, Ouřada – L. Luňák, V. Meidl, T. Jandus.

Sdílej stránku!


Aktuality

19.10.2019

Posila do útoku

Prostějov posiluje útočné řady! Formou střídavých startů bude našemu týmu z Hradce Králové vypomáhat talentovaný útočník Patrik Miškář.

18.10.2019

Březák na marodce

Obránce Jakub Březák je na nespecifikovanou dobu mimo hru s poraněným kotníkem.

15.10.2019

Ouřada po operaci

Kryštof Ouřada utrpěl v utkání v Benátkách zranění ramene, které si vyžádalo chirurgický zákrok. Do tréninku by se měl podle prvních prognóz zapojit za měsíc. Ouři, přejeme brzké uzdravení!

10.10.2019

Posila ze Sparty

Jestřábi ze Sparty získali Davida Dvořáčka, který bude našemu týmu pomáhat formou střídavých startů.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

16 asistencí

Body

Marek

Račuk

22 bodů

Zápasy

Václav

Meidl

16 zápasů

Úspěšnost

Tomáš

Štůrala

92,77% úspěšnost
×
Odehrané v 18:00 | Muži
LHK Jestřábi Prostějov
HC ZUBR Přerov