lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Prostějov posiluje nejproduktivnější hráč Ústí nad Labem Lukáš Volf

Prostějov posiluje nejproduktivnější hráč Ústí nad Labem Lukáš Volf

Dlouho se zdálo, že Prostějov nezíská do svých řad žádnou posilu před skončením přestupního termínu. Po dlouhých jednáních můžeme konečně odtajnit jméno hráče, který bude za Prostějov bojovat v nadcházejících bojích o play-off. Novou posilou jestřábí letky se stal Lukáš Volf, který v dresu Ústí nad Labem nasbíral 30 kanadských bodů za 9 branek a 21 asistencí.

Urostlý útočník se svou postavou 187 cm a 94 kg budí u obránců respekt a zároveň dokáže vnést do hry hokejovost a připravovat brankové příležitosti. Volf nastupoval za mládežnické výběru Písku a odtud přestoupil do BK Mladá Boleslav stejně jako prostějovský tahoun Tomáš Nouza. V Boleslavi se vypracoval v oporu zdejší juniorky, ale za "áčko" si zahrál pouze 31 utkání.

Poslední tři sezony působí v první hokejové lize, kde po jednom ročníku v Benátkách nad Jizerou zakotvil v Ústí nad Labem. Ve Slovanu se letos stal tahounem týmu, když si připsal v 33 startech 30 kanadských bodů. V první lize "Volfik" odehrál 164 utkání s bilancí 26 branek + 48 asistencí. Kompletní statistiky najdete ZDE.


Zároveň chceme utnout bezpředmětné spekulace o odlivu našich hráčů na střídavé starty. Lukáš Žálčík (Sparta) a Tomáš Nouza (Plzeň) mají vyřízené střídavé starty do těchto týmů, ale za žádných okolností by neměli být k dispozici dříve než se rozhodne Chance liga. Chceme splnit cíle, které jsme si před sezonou nastavili!

Sdílej stránku!


Aktuality

18.2.2019

Akce retro dresů SKP

Už jen dva dny máte jedinečnou možnost získat speciální retro dresy týmu LHK Jestřábi Prostějov, ve kterých hokejisté nastoupili v rámci 36. kola Chance ligy v Českých Budějovicích. Barevná kombinace je inspirována prvními dresy prostějovských hockeyistů SK Prostějov. Více informací na internetové stránce Sportovní aukce.

15.2.2019

Omezení ve VIP

V zítřejším utkání bude uzavřen prostor VIP v místnosti, kde se dá sledovat utkání. Prostějovská firma GIENGER zde pořádá soukromou akci na podporu prostějovského klubu. Občerstvení a podávání nápojů u baru bude normálně přístupné pro majitele VIP karet. Děkujeme za pochopení.

30.1.2019

Jan Zdráhal do Pardubic

#34 Jan Zdráhal opouští prostějovskou letku a sezonu dohraje v týmu HC Dynamo Pardubice. Honzovi děkujeme za jeho odvedené služby a přejeme, ať se mu v Pardubicích daří!

9.1.2019

Jestřábi posilují obranu!

Na hostování do konce sezony přichází obránce Jakub Husa. Hráč extraligového Liberce vyniká fyzickými parametry 194 cm a 97 kg živé váhy. Za Bílé Tygry odehrál v extralize dvě utkání. Více času strávil na farmě v Benátkách, kde nastoupil do 116 zápasů. Vstřelil 13 branek a na 13 nahrál.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

54 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

91,28% úspěšnost