lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Prostějov posiluje nejproduktivnější hráč Ústí nad Labem Lukáš Volf

Prostějov posiluje nejproduktivnější hráč Ústí nad Labem Lukáš Volf

Dlouho se zdálo, že Prostějov nezíská do svých řad žádnou posilu před skončením přestupního termínu. Po dlouhých jednáních můžeme konečně odtajnit jméno hráče, který bude za Prostějov bojovat v nadcházejících bojích o play-off. Novou posilou jestřábí letky se stal Lukáš Volf, který v dresu Ústí nad Labem nasbíral 30 kanadských bodů za 9 branek a 21 asistencí.

Urostlý útočník se svou postavou 187 cm a 94 kg budí u obránců respekt a zároveň dokáže vnést do hry hokejovost a připravovat brankové příležitosti. Volf nastupoval za mládežnické výběru Písku a odtud přestoupil do BK Mladá Boleslav stejně jako prostějovský tahoun Tomáš Nouza. V Boleslavi se vypracoval v oporu zdejší juniorky, ale za "áčko" si zahrál pouze 31 utkání.

Poslední tři sezony působí v první hokejové lize, kde po jednom ročníku v Benátkách nad Jizerou zakotvil v Ústí nad Labem. Ve Slovanu se letos stal tahounem týmu, když si připsal v 33 startech 30 kanadských bodů. V první lize "Volfik" odehrál 164 utkání s bilancí 26 branek + 48 asistencí. Kompletní statistiky najdete ZDE.


Zároveň chceme utnout bezpředmětné spekulace o odlivu našich hráčů na střídavé starty. Lukáš Žálčík (Sparta) a Tomáš Nouza (Plzeň) mají vyřízené střídavé starty do těchto týmů, ale za žádných okolností by neměli být k dispozici dříve než se rozhodne Chance liga. Chceme splnit cíle, které jsme si před sezonou nastavili!

Sdílej stránku!


Aktuality

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.

6.3.2019

Dnes pokladny od 16:30

Informace k prodeji vstupenek na středeční utkání se Vsetínem. Pokladny se otevřou v 16:30 a zimní stadion v 17:00.

27.2.2019

Informace o prodeji vstupenek

Před úterním utkáním play-off se Vsetínem budou pokladny zimního stadionu otevřeny od 15:00. Začátek utkání je v 18:00.

Cena vstupenky - 150,- Kč

Z důvodu předpokládaného velkého zájmu o utkání play-off a zrušení online prodeje vstupenek, žádáme diváky, aby využili brzkého otevření pokladen a předešli dlouhým frontám na v den utkání. Děkujeme.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost