lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Prostějov posiluje nejproduktivnější hráč Ústí nad Labem Lukáš Volf

Prostějov posiluje nejproduktivnější hráč Ústí nad Labem Lukáš Volf

Dlouho se zdálo, že Prostějov nezíská do svých řad žádnou posilu před skončením přestupního termínu. Po dlouhých jednáních můžeme konečně odtajnit jméno hráče, který bude za Prostějov bojovat v nadcházejících bojích o play-off. Novou posilou jestřábí letky se stal Lukáš Volf, který v dresu Ústí nad Labem nasbíral 30 kanadských bodů za 9 branek a 21 asistencí.

Urostlý útočník se svou postavou 187 cm a 94 kg budí u obránců respekt a zároveň dokáže vnést do hry hokejovost a připravovat brankové příležitosti. Volf nastupoval za mládežnické výběru Písku a odtud přestoupil do BK Mladá Boleslav stejně jako prostějovský tahoun Tomáš Nouza. V Boleslavi se vypracoval v oporu zdejší juniorky, ale za "áčko" si zahrál pouze 31 utkání.

Poslední tři sezony působí v první hokejové lize, kde po jednom ročníku v Benátkách nad Jizerou zakotvil v Ústí nad Labem. Ve Slovanu se letos stal tahounem týmu, když si připsal v 33 startech 30 kanadských bodů. V první lize "Volfik" odehrál 164 utkání s bilancí 26 branek + 48 asistencí. Kompletní statistiky najdete ZDE.


Zároveň chceme utnout bezpředmětné spekulace o odlivu našich hráčů na střídavé starty. Lukáš Žálčík (Sparta) a Tomáš Nouza (Plzeň) mají vyřízené střídavé starty do těchto týmů, ale za žádných okolností by neměli být k dispozici dříve než se rozhodne Chance liga. Chceme splnit cíle, které jsme si před sezonou nastavili!

Sdílej stránku!


Aktuality

22.8.2019

Heřman na try-outu

Martin Heřman, který se nevešel na soupisku Motoru, je momentálně na try-outu v Prostějově. Autor 25 kanadských bodů v minulé sezony má za sebou 336 startů v 1. lize. V extralize odehrál 173 utkání za Plzeň. O jeho dalším působení by se mohlo rozhodnout do konce tohoto nebo příštího týdne.

7.8.2019

Info k zápasu v Polsku

Pro fanoušky, kteří se chystají na výjezd a četli, že se bude hrát v Jastrzebie před zavřenými tribunami: Máme slíbeno, že naši fanoušci budou mít přístup na tribuny. Kdyby byl jakýkoliv problém, prosím volejte na tel. číslo +420774840484. Budeme se snažit jakýkoliv problém vyřešit na místě.

5.8.2019

Dvořák s Muškou za Hradec

Daniel Dvořák a Jakub Muška si dnes připsali start za svůj mateřský klub Mountfield Hradec Králové. Na Mountfield Cupu svému týmu pomohli k vysoké výhře nad Slovanem Bratislava 6:2. Už zítra se opět připojí do tréninkového procesu v Prostějově.

2.8.2019

S GKS Tychy v Jastrzębie

První přípravné utkání nové sezony sehrajeme s polským mistrem GKS Tychy v Jastrzębie od 18:00 v hale Lodowisko Jastor - MOSiR Jastrzębie-Zdrój. Pořadatelské místo se muselo změnit kvůli rekonstrukci zimního stadionu v Tychách.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost