lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Prostějov musí vyhrát domácí bitvu, aby si vynutil sedmé rozhodující utkání

Prostějov musí vyhrát domácí bitvu, aby si vynutil sedmé rozhodující utkání

Jestřábi zvládli existenční páté utkání na horké půdě vsetínského Lapače a snížili stav čtvrtfinále na 2:3 na zápasy. V neděli od 17:00 je čeká další utkání o holé přežití, když pouze výhra jim zajistí sedmou rozhodující bitvu. Přijďte si užít elektrizující atmosféru prostějovského stadionu a vynikající hokej. Zápas v neděli začne v 17:00 a Jestřábi vaši podporu budou potřebovat! Přímý přenosu si můžete koupit na HokejkaTV a textový přenos si pustíte na Onlajny.com.

ČTVRTFINÁLOVÁ SÉRIE PROSTĚJOV - VSETÍN

Play-off znamená emoce a emocemi nabité jsou zatím všechny utkání série mezi Prostějovem a Vsetínem. Atmosféru na obou stadionech by mohli závidět i některé extraligové celky. Jestřábi dokázali vyhrát prvoligové utkání play-off na venkovním kluzišti po nekonečných 16 letech. Naposledy se jim to povedlo v sérii s Mladou Boleslaví v sezoně 2002/2003. Načasování tedy přišlo v pravý čas a celé město nadále žije svůj sen.

5. ČTVRTFINÁLE

Bitva o všechno se v pátek odehrála na Vsetínském Lapači, kde Prostějov bezchybným výkonem v obranné i útočné třetině dokázal vrátit sérii do Prostějova. Vsetínu nestačilo ani 91 střeleckých pokusů. 55 pokusů zneškodnil vynikající Jakub Neužil, neprostupná obrana zablokovala 16 střel a 20 střel letělo mimo tři tyče. Prostějovu naopak 27 pokusů, z toho pouze 18 na branku, stačilo na čtyři vstřelené branky a toužebné vítězství. Dalším aspektem prostějovské výhry byla disciplinovanost naší letky. Poměr vyloučení byl sice 5:9 v neprospěch našeho týmu, ale hráči udrželi nervy na uzdě i v těch nejvypjatějších situacích a vydrželi časté provokování ze strany Valachů. Tvrdá hra, osobní souboje a agresivita patří k play-off a tým který se dokáže ovládnout většinou vyhrává zápasy. Jediný moment, který kazí radost z výhry je zranění Lukáše Volfa, který si poranil koleno a do play-off už nezasáhne. O návratu Ondřeje Mikliše se rozhodne až zítra. Na straně Vsetína je otazník nad zraněnými Theoretem a Vítkem, kteří nezasáhli do pátečního utkání.

Před utkáním uctíme minutou ticha památku našeho fanouška, který nás náhle opustil ve svých nedožitých 33 letech. Poletíme do nebe i za tebe Ivoši!


Sestava VSETÍNA z posledního utkání:

Šelepněv – Mikuš, J. Drtina, Slováček, Teper, Frolo, Jeřábek, Hryciow – Karafiát, Kucharczyk, Rác – Jonák, Pechanec, Rob – Kopta, Šilhavý, Hořanský – Březina, Pitule, Vávra.

Výsledky čtvrtfinále Prostějov - Vsetín:

Vsetín - PROSTĚJOV 3:0

Vsetín - PROSTĚJOV 4:3p

PROSTĚJOV - Vsetín 4:3p

PROSTĚJOV - Vsetín 3:4sn

Vsetín - PROSTĚJOV 2:4

Sestava JESTŘÁBŮ z minulého utkání:

Neužil – D. Kolář, Čáp, Havlík, Žovinec, Husa, P. Krejčí, Bažant – Žálčík, Račuk, L. Volf – Dvořáček, Pšenička, Hanták – Nouza, Divíšek, Starý – Prokeš, V. Meidl, Venkrbec.

Sdílej stránku!


Aktuality

19.7.2019

Tomáš Divíšek dnes slaví 40!!!

"Divochu", za celý klub, realizační tým, tvé spoluhráče a naše fanoušky ti přejeme k tvému jubileu všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří tobě i celé tvé rodině! Je pro nás čest, být s tebou v týmu! #dichoch40 #cojestaryjedobry #jsmeprostejov

18.7.2019

Havlík opouští Prostějov

Už jste si mohli všimnout, že Ladislav Havlík nefiguruje na naší soupisce pro novou sezonu a dnes se potvrdily spekulace o jeho odchodu do ciziny. 27-letý obránce podepsal novou smlouvu s polským PKH Gdansk. Za celý tým Jestřábů děkujeme za roky strávené v Prostějově a přejeme, ať se mu i jeho rodině v novém působišti daří!

https://pkh2014.pl/havlik-i-bilcik-wzmocnia-defensywe/

4.6.2019

Jestřáby opouští Jan Starý

Jestřábi se rozloučili s Janem Starým, kterému nenabídli novou smlouvu. "Starda" do Prostějova přišel před sezonou 2017/2018 a rychle se zařadil mezi nejvýraznější hráče týmu. S Jestřábem na prsou odehrál 92 utkání, ve kterých nastřílel 29 branek a na dalších 31 nahrál. Honzovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu i jeho rodině pevné zdraví a ať se vám daří. Díky Stardo!

20.5.2019

Mikliš odchází do Znojma

Ondřej Mikliš působil v Prostějově od předminulé sezony a od začátku se zařadil mezi šestici obránců, na kterou trenéři spoléhali. V Prostějově odehrál 99 utkání, ve kterých vstřelil 6 branek a k nim přidal 20 asistencí. Za celý klub mu přejeme, ať se mu v novém působišti daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost