lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Prostějov chce vyhrát na ledě Kadaně

Prostějov chce vyhrát na ledě Kadaně

Jak našemu týmu povede, můžete sledovat v přímém přenosu v sobotu od 17:00 na HOKEJKATV a online přenosu na ONLAJNY.COM.

SK TRHAČI KADAŇ

SK Trhači Kadaň se zatím v probíhající sezoně neodlepila z posledního místa tabulky. Půjde tedy o souboj posledního celku tabulky s dvanáctým týmem a oba týmy jistě do zápasu dají veškeré své síly a um, aby se nastartovaly k lepším výsledkům. Trhači zatím mají na svém kontě jediný bod za domácí prohru s Chomutovem po samostatných nájezdech. Skóre 13:52 svádí možná k lehkému podcenění, ale tým Kadaně má ve svém kádru kromě mladých i protřelé hokejisty s extraligovými zkušenostmi např. Chomutova a Karlových Varů.

Zatím nejproduktivnějším hráčem Kadaně je Roman Chlouba (2+3), který se do Kadaně vrátil z Prostějova. Podílel se tedy na polovině kadaňských gólů. Zajímavostí je rovněž, že generálním manažerem a trenérem týmu Kadaně je Petr Klíma. Toto jméno netřeba dlouze představovat. Vynikající útočník, a hlavně střelec z 80.a 90.let, který odehrál 13 sezon v NHL např. týmech Detroitu, Tampy Bay a Edmontonu. V Kadani působí ještě další tři hráči, kteří působili v Prostějově - Michael Foltýn, Matěj Zabloudil a Zdeněk Zabloudil.

Trenér Tomáš Hamar po utkání pro klubový web řekl: „Z naší strany první dvě třetiny byly úplně katastrofální. Trápíme se s tím celou dobu a nejsme schopni chytit začátek zápasu. I když musím říct, že dneska jsem prvních patnáct minut chytli, ale pak jsme dostali tři góly, z toho dva v oslabení. Nedokážu si to vysvětlit, nevím, proč to takhle funguje. Ve třetí třetině, i když můžeme říct, že soupeř trochu polevil, tak jsme začali hrát. Najednou jsme měli přesilovky, protože jsme si je vynutili naším pohybem, ale to je strašně málo. Blahopřeji Sokolovu, zaslouženě si vyhráli tři body.“


Poslední tři utkání TRHAČŮ:

Frýdek - KADAŇ - 8:0

KADAŇ - Havířov - 1:4

Sokolov - KADAŇ - 8:3


Sestava KADANĚ z minulého utkání:

Wolf – Trefný, Poizl, L. Chalupa, Foltýn, Eliáš, Mert, Klodner – Michnáč, Chlouba, Wágner – R. Pilař, Miškář, Zabloudil – Wojnar, Zygmunt, Müller – Koblížek, Rindoš, Z. Zabloudil.

Kompletní soupisku KADANĚ najdete ZDE.


Z JESTŘÁBÍHO HNÍZDA

Poslední tři utkání PROSTĚJOVA:

Sokolov - PROSTĚJOV - 3:9

Litoměřice - PROSTĚJOV - 6:1

PROSTĚJOV - Třebíč - 1:2sn


Zápas s Třebíčí očima Jiřího Vykoukala: "Dnes na nás bylo až moc vidět, že musíme vyhrát a to nám svazovalo ruce. Všechno je teď z naší strany těžkopádné a z toho pramení i spousta nepřesností. Takový je někdy sportovní život a my teď výsledky musíme urvat srdcem. Nikdo jiný to za nás neodehraje!"

Dnes jdeme vyhrát!

Sestava JESTŘÁBŮ z minulého utkání:

D. Dvořák – Hrdinka, Mrázek, M. Novotný, Muška, Husa, P. Krejčí, Březák – L. Krejčík, V. Meidl, Nouza – Kafka, Račuk (C), Žálčík – T. Jandus, Chlán, Berger – L. Luňák, M. Novák, Ouřada.

Související články

Sdílej stránku!


Aktuality

4.1.2021

Obránce Petr Krejčí se vrací

Prostějovský odchovanec Petr Krejčí se po dvouměsíčním hostování v týmu Benátky n. Jizerou vrací zpátky do Prostějova. Krejčo, vítej zpátky!

4.1.2021

Obránce Aleš Sova mění angažmá

Obránce Aleš Sova po vzájemné dohodě s klubem v týmu končí. Stěhuje se do dánské nejvyšší soutěže do týmu Odense Bulldogs. Aleši děkujeme, a ať se ti v novém působišti daří!!

19.12.2020

Dohrávka 15.kola proti Porubě!

Utkání 15. kola proti Porubě, které bylo odloženo z důvodu nákazy ostravského týmu covidem se odehraje ve středu 30.12.2020 od 16:00 v Prostějově.

10.12.2020

Sobotní duel s Porubou odložen

Sobotní domácí utkání 15.kola Chance ligy mezi Prostějovem a Porubou je z důvodu karantény Poruby odloženo. Hledáme společně s Porubou náhradní termín. Kdy se utkání dohraje Vás budeme informovat na našem webu.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

No foto

Petr

Mrázek

13 branek

Asistence

No foto

Petr

Mrázek

16 asistencí

Body

No foto

Petr

Mrázek

29 bodů

Zápasy

No foto

Dominik

Hrníčko

22 zápasů

Úspěšnost

No foto

Ondřej

Bláha

90,17% úspěšnost