lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Prostějov chce vyhrát na ledě Kadaně

Prostějov chce vyhrát na ledě Kadaně

Jak našemu týmu povede, můžete sledovat v přímém přenosu v sobotu od 17:00 na HOKEJKATV a online přenosu na ONLAJNY.COM.

SK TRHAČI KADAŇ

SK Trhači Kadaň se zatím v probíhající sezoně neodlepila z posledního místa tabulky. Půjde tedy o souboj posledního celku tabulky s dvanáctým týmem a oba týmy jistě do zápasu dají veškeré své síly a um, aby se nastartovaly k lepším výsledkům. Trhači zatím mají na svém kontě jediný bod za domácí prohru s Chomutovem po samostatných nájezdech. Skóre 13:52 svádí možná k lehkému podcenění, ale tým Kadaně má ve svém kádru kromě mladých i protřelé hokejisty s extraligovými zkušenostmi např. Chomutova a Karlových Varů.

Zatím nejproduktivnějším hráčem Kadaně je Roman Chlouba (2+3), který se do Kadaně vrátil z Prostějova. Podílel se tedy na polovině kadaňských gólů. Zajímavostí je rovněž, že generálním manažerem a trenérem týmu Kadaně je Petr Klíma. Toto jméno netřeba dlouze představovat. Vynikající útočník, a hlavně střelec z 80.a 90.let, který odehrál 13 sezon v NHL např. týmech Detroitu, Tampy Bay a Edmontonu. V Kadani působí ještě další tři hráči, kteří působili v Prostějově - Michael Foltýn, Matěj Zabloudil a Zdeněk Zabloudil.

Trenér Tomáš Hamar po utkání pro klubový web řekl: „Z naší strany první dvě třetiny byly úplně katastrofální. Trápíme se s tím celou dobu a nejsme schopni chytit začátek zápasu. I když musím říct, že dneska jsem prvních patnáct minut chytli, ale pak jsme dostali tři góly, z toho dva v oslabení. Nedokážu si to vysvětlit, nevím, proč to takhle funguje. Ve třetí třetině, i když můžeme říct, že soupeř trochu polevil, tak jsme začali hrát. Najednou jsme měli přesilovky, protože jsme si je vynutili naším pohybem, ale to je strašně málo. Blahopřeji Sokolovu, zaslouženě si vyhráli tři body.“


Poslední tři utkání TRHAČŮ:

Frýdek - KADAŇ - 8:0

KADAŇ - Havířov - 1:4

Sokolov - KADAŇ - 8:3


Sestava KADANĚ z minulého utkání:

Wolf – Trefný, Poizl, L. Chalupa, Foltýn, Eliáš, Mert, Klodner – Michnáč, Chlouba, Wágner – R. Pilař, Miškář, Zabloudil – Wojnar, Zygmunt, Müller – Koblížek, Rindoš, Z. Zabloudil.

Kompletní soupisku KADANĚ najdete ZDE.


Z JESTŘÁBÍHO HNÍZDA

Poslední tři utkání PROSTĚJOVA:

Sokolov - PROSTĚJOV - 3:9

Litoměřice - PROSTĚJOV - 6:1

PROSTĚJOV - Třebíč - 1:2sn


Zápas s Třebíčí očima Jiřího Vykoukala: "Dnes na nás bylo až moc vidět, že musíme vyhrát a to nám svazovalo ruce. Všechno je teď z naší strany těžkopádné a z toho pramení i spousta nepřesností. Takový je někdy sportovní život a my teď výsledky musíme urvat srdcem. Nikdo jiný to za nás neodehraje!"

Dnes jdeme vyhrát!

Sestava JESTŘÁBŮ z minulého utkání:

D. Dvořák – Hrdinka, Mrázek, M. Novotný, Muška, Husa, P. Krejčí, Březák – L. Krejčík, V. Meidl, Nouza – Kafka, Račuk (C), Žálčík – T. Jandus, Chlán, Berger – L. Luňák, M. Novák, Ouřada.

Související články

Sdílej stránku!


Aktuality

19.10.2019

Posila do útoku

Prostějov posiluje útočné řady! Formou střídavých startů bude našemu týmu z Hradce Králové vypomáhat talentovaný útočník Patrik Miškář.

18.10.2019

Březák na marodce

Obránce Jakub Březák je na nespecifikovanou dobu mimo hru s poraněným kotníkem.

15.10.2019

Ouřada po operaci

Kryštof Ouřada utrpěl v utkání v Benátkách zranění ramene, které si vyžádalo chirurgický zákrok. Do tréninku by se měl podle prvních prognóz zapojit za měsíc. Ouři, přejeme brzké uzdravení!

10.10.2019

Posila ze Sparty

Jestřábi ze Sparty získali Davida Dvořáčka, který bude našemu týmu pomáhat formou střídavých startů.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

16 asistencí

Body

Marek

Račuk

22 bodů

Zápasy

Václav

Meidl

15 zápasů

Úspěšnost

Tomáš

Štůrala

92,11% úspěšnost
×
Odehrané v 18:00 | Muži
LHK Jestřábi Prostějov
HC ZUBR Přerov