lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Prostějov chce vyhrát na ledě Kadaně

Prostějov chce vyhrát na ledě Kadaně

Jak našemu týmu povede, můžete sledovat v přímém přenosu v sobotu od 17:00 na HOKEJKATV a online přenosu na ONLAJNY.COM.

SK TRHAČI KADAŇ

SK Trhači Kadaň se zatím v probíhající sezoně neodlepila z posledního místa tabulky. Půjde tedy o souboj posledního celku tabulky s dvanáctým týmem a oba týmy jistě do zápasu dají veškeré své síly a um, aby se nastartovaly k lepším výsledkům. Trhači zatím mají na svém kontě jediný bod za domácí prohru s Chomutovem po samostatných nájezdech. Skóre 13:52 svádí možná k lehkému podcenění, ale tým Kadaně má ve svém kádru kromě mladých i protřelé hokejisty s extraligovými zkušenostmi např. Chomutova a Karlových Varů.

Zatím nejproduktivnějším hráčem Kadaně je Roman Chlouba (2+3), který se do Kadaně vrátil z Prostějova. Podílel se tedy na polovině kadaňských gólů. Zajímavostí je rovněž, že generálním manažerem a trenérem týmu Kadaně je Petr Klíma. Toto jméno netřeba dlouze představovat. Vynikající útočník, a hlavně střelec z 80.a 90.let, který odehrál 13 sezon v NHL např. týmech Detroitu, Tampy Bay a Edmontonu. V Kadani působí ještě další tři hráči, kteří působili v Prostějově - Michael Foltýn, Matěj Zabloudil a Zdeněk Zabloudil.

Trenér Tomáš Hamar po utkání pro klubový web řekl: „Z naší strany první dvě třetiny byly úplně katastrofální. Trápíme se s tím celou dobu a nejsme schopni chytit začátek zápasu. I když musím říct, že dneska jsem prvních patnáct minut chytli, ale pak jsme dostali tři góly, z toho dva v oslabení. Nedokážu si to vysvětlit, nevím, proč to takhle funguje. Ve třetí třetině, i když můžeme říct, že soupeř trochu polevil, tak jsme začali hrát. Najednou jsme měli přesilovky, protože jsme si je vynutili naším pohybem, ale to je strašně málo. Blahopřeji Sokolovu, zaslouženě si vyhráli tři body.“


Poslední tři utkání TRHAČŮ:

Frýdek - KADAŇ - 8:0

KADAŇ - Havířov - 1:4

Sokolov - KADAŇ - 8:3


Sestava KADANĚ z minulého utkání:

Wolf – Trefný, Poizl, L. Chalupa, Foltýn, Eliáš, Mert, Klodner – Michnáč, Chlouba, Wágner – R. Pilař, Miškář, Zabloudil – Wojnar, Zygmunt, Müller – Koblížek, Rindoš, Z. Zabloudil.

Kompletní soupisku KADANĚ najdete ZDE.


Z JESTŘÁBÍHO HNÍZDA

Poslední tři utkání PROSTĚJOVA:

Sokolov - PROSTĚJOV - 3:9

Litoměřice - PROSTĚJOV - 6:1

PROSTĚJOV - Třebíč - 1:2sn


Zápas s Třebíčí očima Jiřího Vykoukala: "Dnes na nás bylo až moc vidět, že musíme vyhrát a to nám svazovalo ruce. Všechno je teď z naší strany těžkopádné a z toho pramení i spousta nepřesností. Takový je někdy sportovní život a my teď výsledky musíme urvat srdcem. Nikdo jiný to za nás neodehraje!"

Dnes jdeme vyhrát!

Sestava JESTŘÁBŮ z minulého utkání:

D. Dvořák – Hrdinka, Mrázek, M. Novotný, Muška, Husa, P. Krejčí, Březák – L. Krejčík, V. Meidl, Nouza – Kafka, Račuk (C), Žálčík – T. Jandus, Chlán, Berger – L. Luňák, M. Novák, Ouřada.

Související články

Sdílej stránku!


Aktuality

2.7.2020

Všechno nejlepší

Dnes 02.07.2020 slaví své 21. narozeniny obránce jestřábí letky Petr Krejčí. Krejčo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost