lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Prostějov chce s Benátkami navázat na předchozí výhry

Prostějov chce s Benátkami navázat na předchozí výhry

Po pondělní výhře čeká na Jestřáby souboj v Benátkách nad Jizerou. K utkání bude připraven i Tomáš Štůrala a David Dvořáček, kterého pro dnešní utkání formou střídavých startů uvolnila Sparta! Jak si jestřábí letka i s "Dvořkou" v sestavě povede můžete sledovat v přímém přenosu na HOKEJKATV a online přenosu na ONLAJNY.COM.

HC BENÁTKY NAD JIZEROU

Tým z Benátek nad Jizerou i nadále působí v Chance lize jako farma extraligového Liberce. Na jejich soupisce se v minulosti objevilo mnoho hráčů, kteří naskočili do extraligy. Z minulé sezony zmíníme jméno bývalého kapitána české reprezentace do 20 let Marka Zachara, který na sebe upozornil i v extraligovém play-off.

Věkový průměr Benátek je 22-let, ale nenechme se zmást stářím hráčů. Benátky se snaží hrát podle nastaveného stylu Bílých Tygrů a pro každý tým jsou těžkým protivníkem. K dravému mládí potřebuje každý trenér i zkušenosti a ty mladým hráčům předávají čtyři hráči nad 30 let - Marek Schwarz, Petr Kolmnann, Radek Duda a Daniel Špaček.


Poslední tři utkání:

Frýdek - BENÁTKY - 5:3

BENÁTKY - Havířov - 4:1

Sokolov - BENÁTKY - 3:4


Trenér Valdemar Jiruš po utkání pro klubový web řekl: „Věděli jsme, že Sokolov je bruslivý, agresivní tým a že nám na malém kluzišti bude dělat problémy forčeking. Dá se říct, že jsme se dostali do vedení, které jsme kontrolovali. V závěru, po naší chybě u mantinelu, soupeř vyrovnal, ale podařilo se nám dát šťastný gól. Jsme rádi, že jsme to tady zvládli. Byl to bojovný, bruslivý zápas a jsme rádi, že si ze Sokolova vezeme body.“

Sestava BENÁTEK z minulého utkání:

Hrstka – Kunst, Kolmann, Aubrecht, Buchtela, Žůrek, Niko – Průžek, Chrtek, R. Duda – D. Špaček, Najman, Rychlovský – Wiencek, A. Dlouhý, Klapka – Šafařovský.

Kompletní soupisku najdete ZDE.


Z JESTŘÁBÍHO HNÍZDA

Poslední tři utkání PROSTĚJOVA:

PROSTĚJOV - Třebíč - 1:2sn

Kadaň - PROSTĚJOV - 2:3

PROSTĚJOV - Ústí - 5:4


Zápas s Ústím očima Jiřího Vykoukala: „Jsme samozřejmě rádi za tři body, ale výsledné skóre mělo být úplně jiné. Za poslední tři zápasy jsme si vytvořili spousty šancí, včetně nájezdů s Třebíčí jsme jeli snad 15krát sami na bránu, ale nedokázali jsme tyto šance proměnit. Na druhou stranu dostáváme spoustu laciných branek a tuto situaci budeme chtít v nejbližších dnech řešit.“

Jestřábi s Benátkami měli v minulé sezoně vyrovnanou bilanci dvě výhry a dvě prohry. Vylepšit ji mohou už dnes od 17:30 a bude u toho i David Dvořáček, kterého pro dnešní utkání uvolnila Sparta!

Sestava JESTŘÁBŮ z minulého utkání:

D. Dvořák – M. Novotný, Muška, Hrdinka, Mrázek, Husa, Brančík, P. Krejčí – L. Krejčík, V. Meidl, Nouza – Kafka, Račuk, Žálčík – L. Luňák, Chlán, Berger – T. Jandus, M. Novák, Ouřada.

Související články

Sdílej stránku!


Aktuality

16.9.2020

PŘEDEHRÁVKA 14.KOLA

Z důvodu karantény Frýdku-Místku si Jestřábi zahrají předehrávku 14. kola v sobotu 16.9.2020 na ledě Havířova od 17:00.

11.9.2020

Změny v A-týmu!

Tomáš Pšenička a prostějovský odchovanec Martin Pěnčík po vzájemné dohodě končí v Prostějově.

27.8.2020

Staronová posila do útoku!!

Z pražské Sparty přichází na dvouměsíční hostování Tomáš Pšenička, který si v loňské sezoně připsal za mateřskou Spartu 19 startů s bilancí (1+1) a v Chance lize vypomáhal Ústí nad Labem ve 25 zápasech (9+8).Vítej Tome!!

13.8.2020

Změna soupeře v přípravě

Z důvodu karantény týmu HC Dukla Jihlava odehrajeme ve čtvrtek 20.8.2020 v 18:00 přípravné utkání proti GKS Tychy.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

No foto

Petr

Chlán

7 branek

Asistence

No foto

David

Bartoš

8 asistencí

Body

No foto

Petr

Chlán

12 bodů

Zápasy

No foto

Dominik

Hrníčko

10 zápasů

Úspěšnost

No foto

Ondřej

Bláha

88,89% úspěšnost