lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Prostějov chce s Benátkami navázat na předchozí výhry

Prostějov chce s Benátkami navázat na předchozí výhry

Po pondělní výhře čeká na Jestřáby souboj v Benátkách nad Jizerou. K utkání bude připraven i Tomáš Štůrala a David Dvořáček, kterého pro dnešní utkání formou střídavých startů uvolnila Sparta! Jak si jestřábí letka i s "Dvořkou" v sestavě povede můžete sledovat v přímém přenosu na HOKEJKATV a online přenosu na ONLAJNY.COM.

HC BENÁTKY NAD JIZEROU

Tým z Benátek nad Jizerou i nadále působí v Chance lize jako farma extraligového Liberce. Na jejich soupisce se v minulosti objevilo mnoho hráčů, kteří naskočili do extraligy. Z minulé sezony zmíníme jméno bývalého kapitána české reprezentace do 20 let Marka Zachara, který na sebe upozornil i v extraligovém play-off.

Věkový průměr Benátek je 22-let, ale nenechme se zmást stářím hráčů. Benátky se snaží hrát podle nastaveného stylu Bílých Tygrů a pro každý tým jsou těžkým protivníkem. K dravému mládí potřebuje každý trenér i zkušenosti a ty mladým hráčům předávají čtyři hráči nad 30 let - Marek Schwarz, Petr Kolmnann, Radek Duda a Daniel Špaček.


Poslední tři utkání:

Frýdek - BENÁTKY - 5:3

BENÁTKY - Havířov - 4:1

Sokolov - BENÁTKY - 3:4


Trenér Valdemar Jiruš po utkání pro klubový web řekl: „Věděli jsme, že Sokolov je bruslivý, agresivní tým a že nám na malém kluzišti bude dělat problémy forčeking. Dá se říct, že jsme se dostali do vedení, které jsme kontrolovali. V závěru, po naší chybě u mantinelu, soupeř vyrovnal, ale podařilo se nám dát šťastný gól. Jsme rádi, že jsme to tady zvládli. Byl to bojovný, bruslivý zápas a jsme rádi, že si ze Sokolova vezeme body.“

Sestava BENÁTEK z minulého utkání:

Hrstka – Kunst, Kolmann, Aubrecht, Buchtela, Žůrek, Niko – Průžek, Chrtek, R. Duda – D. Špaček, Najman, Rychlovský – Wiencek, A. Dlouhý, Klapka – Šafařovský.

Kompletní soupisku najdete ZDE.


Z JESTŘÁBÍHO HNÍZDA

Poslední tři utkání PROSTĚJOVA:

PROSTĚJOV - Třebíč - 1:2sn

Kadaň - PROSTĚJOV - 2:3

PROSTĚJOV - Ústí - 5:4


Zápas s Ústím očima Jiřího Vykoukala: „Jsme samozřejmě rádi za tři body, ale výsledné skóre mělo být úplně jiné. Za poslední tři zápasy jsme si vytvořili spousty šancí, včetně nájezdů s Třebíčí jsme jeli snad 15krát sami na bránu, ale nedokázali jsme tyto šance proměnit. Na druhou stranu dostáváme spoustu laciných branek a tuto situaci budeme chtít v nejbližších dnech řešit.“

Jestřábi s Benátkami měli v minulé sezoně vyrovnanou bilanci dvě výhry a dvě prohry. Vylepšit ji mohou už dnes od 17:30 a bude u toho i David Dvořáček, kterého pro dnešní utkání uvolnila Sparta!

Sestava JESTŘÁBŮ z minulého utkání:

D. Dvořák – M. Novotný, Muška, Hrdinka, Mrázek, Husa, Brančík, P. Krejčí – L. Krejčík, V. Meidl, Nouza – Kafka, Račuk, Žálčík – L. Luňák, Chlán, Berger – T. Jandus, M. Novák, Ouřada.

Související články

Sdílej stránku!


Aktuality

6.12.2019

Informace o rozlosování

Přesné termíny utkání následují části Chance ligy zveřejníme až po sobotním utkání, kdy budeme znát jednotlivé umístění. Jestřábi jsou momentálně na 10. místě, ale to ještě nemají jisté. Děkujeme za pochopení.

28.11.2019

Nouzikův milník!

Tomáš Nouza včerejším vítězným nájezdem zaokrouhlil počet získaných kanadských bodů v 1. lize na 700. Na tuto úžasnou metu dosáhl ve svém 837 utkání za 344 branek a 356 asistencí.

Nouziku gratulujeme!

21.11.2019

Do PV přichází Martin Jandus!

Jestřábi se domluvili na střídavých startech obránce Martina Janduse ze Sparty. Bratr Tomáše Janduse nastoupí už v sobotním utkání proti Kadani!

18.11.2019

Změny v A-teamu

V reakci na rozsáhlou marodku v našem týmu se klubové vedení domluvilo na střídavých startech Daniela Vachutky z Šumperku.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

21 asistencí

Body

Zápasy

Václav

Meidl

29 zápasů

Úspěšnost

Tomáš

Štůrala

91,72% úspěšnost