lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Přinášíme první tři posily Jestřábů!

Přinášíme první tři posily Jestřábů!

Prostějovské vedení stále pracuje na sestavení nového a silného kádru. Dnes přinášíme první tři jména útočníků, kteří budou v nadcházející sezoně hájit barvy Jestřábů. Dva z nich nejsou pro fanoušky hanáckého celku žádnou novinkou, po několika letech se k týmu vrací Jan Rudovský a Martin Novák. První trojici příchozích pak doplňuje Jan Kloz.

JAN RUDOVSKÝ

Příchod z: Orli Znojmo

Věk: 34 let

Post: útočník

Držení hole: práva

Jan Rudovský hrál v za celek Prostějova ve dvou ročnících 2016/2017 a 2017/2018, ve kterých se stal oblíbencem jestřábích fanoušků. Pak se ale cesty Rudovského s Prostějovem rozešly. Jan okusil extraligu v dresu třineckých Ocelářů a následně se potloukal prvoligovými celky a v poslední sezoně hrál i za Znojmo. Nyní se zkušený Rudovský vrací zpět do hnízda Jestřábů.

MARTIN NOVÁK

Příchod z: Madeta Motor České Budějovice

Věk: 32 let

Post: útočník

Držení hole: levá

Dalším navrátilcem do kádru Hanáků je Martin Novák. Ten nastupoval s Jestřábem na prsou v sezonách 2015/2016 a 2016/2017. Novák patří k nejproduktivnějším hráčům Chance ligy posledních let. V minulé sezoně pomohl Českým Budějovicím k postupu do extraligy.

JAN KLOZ

Příchod z: AZ Heimstaden Havířov

Věk: 34 let

Post: útočník

Držení hole: levá

Jan Kloz je třetím útočníkem, kterého dnes představíme a který bude hájit barvy Prostějova v nadcházející sezoně. Kloz patří ke stálicím první ligy. Ve druhé nejvyšší soutěži má celkem 652 startů. V uplynulé sezóně odehrál 23 zápasů, nejprve za Vsetín, a poté za Havířov s bilancí 8 gólů a 11 asistencí.

Pánové, vítejte v našem klubu!

Sdílej stránku!


Aktuality

5.2.2021

Komínek končí!

Tomáš Komínek po vzájemné dohodě v týmu končí. Místo něj přichází na zkoušku do konce února mladý obránce Mario Kellner. Tome, děkujeme a ať se ti daří! Mário, vítej!

23.1.2021

Brankář Marek Micka Jestřábem

Prostějovský odchovanec Marek Micka, který působil v plzeňské juniorce, podepsal smlouvu s Jestřábi do konce sezony. Marku, vítej doma a hodně štěstí!!!

4.1.2021

Obránce Petr Krejčí se vrací

Prostějovský odchovanec Petr Krejčí se po dvouměsíčním hostování v týmu Benátky n. Jizerou vrací zpátky do Prostějova. Krejčo, vítej zpátky!

4.1.2021

Obránce Aleš Sova mění angažmá

Obránce Aleš Sova po vzájemné dohodě s klubem v týmu končí. Stěhuje se do dánské nejvyšší soutěže do týmu Odense Bulldogs. Aleši děkujeme, a ať se ti v novém působišti daří!!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost