lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Přichází Jakub Kubeš!

Přichází Jakub Kubeš!

Marketing

Náš tým v reprezentační přestávce posiluje obránce Jakub Kubeš, který s klubem podepsal smlouvu do konce sezóny. Dochází tak k doplnění a zkvalitnění našich zadních řad!

Šestadvacetiletý odchovanec Komety Brno přichází z prvoligového Přerova, ve kterém letos odstartoval svoji čtvrtou sezónu. Jedná se o silného beka, který se nebojí přitvrdit a je i velmi produktivní. Navíc jde o obránce držícího hůl napravo, který našemu týmu hodně scházel.

"Sháněli jsme obránce, a když se Kuba uvolnil, bylo hlavním cílem ho podepsat. Jsme rádi, že nabídku přijal, neskrýval nadšení hlavní trenér Aleš Totter a pokračoval. ”Jde o beka s výbornými parametry, což jsme vyhledávali. Hraje hodně důrazně, výborně na modré čáře a je to pravák, kterých máme málo. Určitě ho nasadíme také do přesilovek, kde věříme, že nám hodně pomůže," řekl k nové posile hlavní kouč.

JAKUB KUBEŠ

Věk: 26 let

Výška: 194 cm

Váha: 100 kg

Držení hole: vpravo


Aktuality

18.11.2022

Odchází obránce Pepa Zajíc.

Letos u nás odstartoval svoji druhou sezónu, ale tu již dohraje v Kolíně, kam se přesouvá do konce sezóny. Pepovi děkujeme za odvedenou práci a přejeme jen to nejlepší v Kolíně!

10.11.2022

Machač se z hostování nevrátí.

Forward Patrik Machač, který přišel do našeho týmu v létě se z měsíčního hostování v extraligovém Kladně už nevrátí zpátky. Děkujeme za odvedenou práci a přejeme hodě štěstí!

1.11.2022

V týmu končí Dubský.

S našim týmem se také rozloučil útočník Martin Dubský, kterému děkujeme odvedenou práci a přejeme hodně štěstí v novém týmu!

31.10.2022

Předprodej na Zlín!

V sobotu nás čeká mimořádný zápas, protože se Zlínem se na našem stadionu potkáme po neuvěřitelných 45 letech! Samozřejmě pro vás bude připraven předprodej vstupenek, který proběhne v pátek 4.11.2022 od 15.00 do 18.00!


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Ze Sokolova body nevezeme

19.11.2022 | Vojtěch Ošlejšek

Ze Sokolova body nevezeme

Góly

No foto

Asistence

No foto

Tomáš

Jáchym

13 asistencí

Body

No foto

Zápasy

No foto

Tomáš

Jáchym

19 zápasů

Úspěšnost

No foto

Jan

Přecechtěl

100% úspěšnost