lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Přestupová bomba! Zdeněk Čáp míří z Budějovic do Prostějova!

Přestupová bomba! Zdeněk Čáp míří z Budějovic do Prostějova!

Jestřábi si pravidelně připisují body do ligové tabulky a nyní si připsali i velmi zajímavé jméno na svou soupisku. Z Českých Budějovic přichází Zdeněk Čáp, který má bohaté zkušenosti i s českou extraligou!

Zdeněk Čáp sice měří na hokejistu průměrných 180 centimetrů, ale už několikrát fanoušky pobavil povedenými hity. Jeho hlavní předností je podpora útoku – například v sezoně 2014/2015, to hrál za Jihlavu, se blýskl osmadvaceti body. V české extralize odehrál 151 utkání, ve kterých dokázal nasbírat 28 kanadských bodů (5+23). V 1. lize jsou jeho statistiky také velice zajímavé. 298 startů a 97 kanadských bodů (23+74). Čápa zdobí velice dobré bruslení, kvalitní rozehrávka a hlavně v přesilovkách by měl našemu týmu pomoci vytrhnout pověstný trn z paty.


Pokud se v pondělí dotáhnou do konce všechny formality potřebné k přestupu, tak Čápa uvidíme v našem dresu už v utkání s Jihlavou. Samozřejmě vám přineseme i rozhovor s novou posilou jestřábí letky!

Sdílej stránku!


Aktuality

15.11.2019

Změny v A-teamu

Jestřábi se dohodli na ukončení spolupráce s Janem Bergerem a Martinem Novotným. Jan Berger odchází do Přerova a Martin Novotný do Zlína. Oběma hráčům děkujeme za odvedené výkony a přejeme, ať se jim daří.

Vedení se naopak domluvilo na střídavých startech Matyáše Hamrlíka ze Zlína. Perspektivní obránce je členem reprezentace do 19-ti let a v mateřském klubu odehrál 11 utkání v extralize.

13.11.2019

Ondřej Machala v PV

Po odchodu Petra Kafky se prostějovské vedení domluvilo na střídavých startech Ondřeje Machaly. Machala je kmenovým hráčem Pardubic a ve svém mateřském klubu odehrál 43 utkání v extralize. Podle slov Ladislava Lubiny byl minulou sezonu jedním z nejvýraznějších hráčů Pardubic v baráži.

Podrobné statistiky najdete na https://www.hokej.cz/hrac/29341/career?stats-section=all.

8.11.2019

Jestřábi mají nového kustoda

Michal Černý končí na pozici kustoda. Michalovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu, ať se mu v budoucím zaměstnání i životě daří.

Na jeho pozici nastupuje Michal Mareš.

6.11.2019

Kafka a Brančík končí

Petrovi Kafkovi skončila smlouva k 30.10 a u Jestřábů nebude pokračovat.

David Brančík se rozhodl pro studium v USA a u Jestřábů končí také.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

19 asistencí

Body

Zápasy

Václav

Meidl

22 zápasů

Úspěšnost

Tomáš

Štůrala

91,73% úspěšnost