lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Přestupová bomba! Zdeněk Čáp míří z Budějovic do Prostějova!

Přestupová bomba! Zdeněk Čáp míří z Budějovic do Prostějova!

Jestřábi si pravidelně připisují body do ligové tabulky a nyní si připsali i velmi zajímavé jméno na svou soupisku. Z Českých Budějovic přichází Zdeněk Čáp, který má bohaté zkušenosti i s českou extraligou!

Zdeněk Čáp sice měří na hokejistu průměrných 180 centimetrů, ale už několikrát fanoušky pobavil povedenými hity. Jeho hlavní předností je podpora útoku – například v sezoně 2014/2015, to hrál za Jihlavu, se blýskl osmadvaceti body. V české extralize odehrál 151 utkání, ve kterých dokázal nasbírat 28 kanadských bodů (5+23). V 1. lize jsou jeho statistiky také velice zajímavé. 298 startů a 97 kanadských bodů (23+74). Čápa zdobí velice dobré bruslení, kvalitní rozehrávka a hlavně v přesilovkách by měl našemu týmu pomoci vytrhnout pověstný trn z paty.


Pokud se v pondělí dotáhnou do konce všechny formality potřebné k přestupu, tak Čápa uvidíme v našem dresu už v utkání s Jihlavou. Samozřejmě vám přineseme i rozhovor s novou posilou jestřábí letky!

Sdílej stránku!


Aktuality

7.2.2020

Informace o marodce

Na marodce se po utkání s Frýdkem ocitl Lukáš Krejčík, který má vážné problémy s kolenem a vypadá to, že pro něj předčasně skončila letošní sezona. To samé platí i pro Kryštofa Ouřadu, který musel na operaci ramene.

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost