lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Představujeme spolupráci s firmou KOUTNÝ!

Představujeme spolupráci s firmou KOUTNÝ!

Marketing

Firma Koutný přichází jako nový sponzor, která poskytne našemu celému realizačnímu týmu obleky na mistrovské zápasy. Bude to tak po několika letech velká změna!

Firma KOUTNÝ je tradiční česká rodinná značka pánské módy, která již čtvrt století obléká muže. Dbá především na vysokou kvalitu používaných materiálů a pečlivé zpracování. Obléká řadu firem po celé České republice a nyní bude oblékat i náš trenérský tým.

"Chtěli jsme, aby s novým realizačním týmem přišla také změna oblékání, a proto nás velice těší, že nás bude oblékat vyhlášená a navíc prostějovská firma. Moc jsme o tuhle spolupráci stáli a jsem rád, že jsme se domluvili," prozradil marketingový manažer Michal Mareš.

Novinku uvítal i náš nový hlavní trenér. "Musím říct, že vybrané obleky vypadají velice pěkně. Přinese to modernější styl a nastaví to novou kulturu" usmíval se kouč Aleš Totter.

Zvolili jsme bílé košile a tmavě modré sako bez kravaty. Mělo by to působit moderně, reprezentativně a zároveň bylo se to mělo hodit na zimní stadion, a proto nám dámy poradily variantu bez kravat," doplnil Michal Mareš.

Sdílej stránku!


Aktuality

16.8.2021

Liptovský Mikuláš zrušen!

Příští týden měli Jestřábi doma odehrát tři po sobě jdoucí přípravná utkání. Ovšem první dva se slovenským soupeřem se bohužel ruší.

5.2.2021

Komínek končí!

Tomáš Komínek po vzájemné dohodě v týmu končí. Místo něj přichází na zkoušku do konce února mladý obránce Mario Kellner. Tome, děkujeme a ať se ti daří! Mário, vítej!

23.1.2021

Brankář Marek Micka Jestřábem

Prostějovský odchovanec Marek Micka, který působil v plzeňské juniorce, podepsal smlouvu s Jestřábi do konce sezony. Marku, vítej doma a hodně štěstí!!!

4.1.2021

Obránce Petr Krejčí se vrací

Prostějovský odchovanec Petr Krejčí se po dvouměsíčním hostování v týmu Benátky n. Jizerou vrací zpátky do Prostějova. Krejčo, vítej zpátky!


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Tisková konference před novou sezónou.

10.09.2021 | Eva Reiterová

Tisková konference před novou sezónou.

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost

×
Dnes v 17:30 | Muži
AZ Havířov
LHK Jestřábi Prostějov