lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Představujeme náš nový FANSHOP!!!

Představujeme náš nový FANSHOP!!!

Marketing

Přicházíme s další slibovanou změnou. Od nové sezóny bude náš fanshop provozovat prostějovská firma REPOINT MARK. Produkty si tak budete moci zakoupit na kamenné prodejně a při mistrovských zápasech i přímo na stadionu!

"Myslím si, že pro naše fanoušky je tohle skvělá zpráva. Tuhle spolupráci jsme domlouvali už od jara a moc se na ni těšíme. Velký krok dopředu bude určitě v tom, že budeme i v kamenné prodejně, která se momentálně připravuje a hotová by měla být začátkem listopad," prozradil marketingový manažer. Prodejna bude na ulici Kostelecká (po pravé straně vedle Skleník Beer&Baru).

A produktů se pro vás připravuje opravdu hodně. "Nejdříve začneme základním balíčkem, ve kterém budou trička, mikiny, puky, placky, šály a kulichy. Poté se začne nabídka rozšiřovat o další suvenýry, kšiltovky a různé další zajímavé věci," pokračoval Mareš.

Další fází bude rozšíření jednotlivých položek. "Postupně se budou např. k mikinám přidávat další, které budou v jiných barvách a s jiným designem. Chceme hodně použit i zjednodušená loga a produktům tak dát moderní rozměr," řekl dále marketingový manažer.

Na nové produkty se můžete těšit už tuto středu, kdy od 17.00 budou možné k zakoupení přímo na zimním stadionu před našim domácím zápasem! A na nabídku se můžete podívat už zde: FANSHOP LHK


Aktuality

11.9.2022

Sraz s fanoušky U Chmelů!

V úterý 13. září od 18.30 se na vás budeme těšit na tradičním posezení, kde vám před novou sezónou zodpovíme vaše dotazy!

18.8.2022

Změna u vstupů zdarma!

Vstup na stadion bude umožněn zdarma dětem do 10 let (rodič s dítětem musí na pokladně zažádat o dětskou vstupenku a prokázat jeho věk kartičkou pojišťovny) a nově také všem osobám s průkazem ZTP.

6.6.2022

Zahraj si hokejový kvíz!

Pévéčko si pro fanoušky připravilo soutěž o skvělé ceny. Můžete vyhrát knihu 100 LET PROSTĚJOVSKÉHO HOKEJE nebo křupavou pizzu ze ZÁTIŠÍ.

SOUTĚŽ ZDE

21.4.2022

Aukce dresů z této sezóny!

Dresy, které po 19 letech nakoukly až do semifinále a zároveň jsou posledními se současným logem jestřába!

DRAŽTE ZDE


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Ze Zlína vezeme dva body!

28.09.2022 | Vojtěch Ošlejšek

Ze Zlína vezeme dva body!

Doma jsme nestačili na jihlavskou Duklu

26.09.2022 | Vojtěch Ošlejšek

Doma jsme nestačili na jihlavskou Duklu

B-týmu Pardubic jsme podlehli 0:4

24.09.2022 | Vojtěch Ošlejšek

B-týmu Pardubic jsme podlehli 0:4

Góly

No foto

Asistence

No foto

Filip

Jansa

5 asistencí

Body

No foto

Zápasy

Matouš

Venkrbec

8 zápasů

Úspěšnost

No foto

Josef

Němeček

95,59% úspěšnost