lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Předprodej permanentních vstupenek na novou sezonu startuje ve čtvrtek 13.8 a v pátek 14.8 vždy od 16:00.

Předprodej permanentních vstupenek na novou sezonu startuje ve čtvrtek 13.8 a v pátek 14.8 vždy od 16:00.

Přes čtyři měsíce čekání je u konce! Jestřábi sehrají první DOMÁCÍ utkání v úterý 18.8 od 18:00 s Třebíčí. Vybavte se už na přípravné bitvy novou permicí! Předprodej startuje ve čtvrtek 13.8 a v pátek 14.8 vždy od 16:00 do 19:00 na pokladnách zimního stadionu!

Začátek nového ročníku Chance ligy se pomalu přibližuje, a proto vám dnes přinášíme první informace k permanentním vstupenkám. Koronavirová krize značně ovlivnila jak běžný život, tak i sport, náš klub nevyjímaje. Koupí permanentky můžete pomoci prostějovskému hokeji. Jestřábí fanoušci mohou v této nelehké době prokázat klubu podporu, a být tak věrní více než kdy jindy. Kolik budou permanentky stát a jaké výhody získají jejich majitelé? To se dozvíte v následujícím článku.

Jestřábi nyní absolvují suchou letní přípravu, poté se v první polovině srpna rozběhnout přípravné zápasy a následně i ty soutěžní ročníku 2020/2021. Klub se ocitl, jako řada dalších sportovních týmů, v nelehké situaci a vy máte jedinečnou možnost Hanákům pomoci. Každý, kdo bude chtít naše mužstvo podpořit, tak může učinit právě zakoupením permanentky. Jako díky dostane věrný fanoušek od klubu za to něco nazpět.

Při koupi permanentních vstupenek obdržíte značné výhody na lístky v předprodeji na play-off. Navíc jsme si pro vás s našimi partnery připravili další novinky v podobě zajímavých voucherů, viz. níže. Majitelé permanentek také budou moci navštívit, po předchozí domluvě, kabinu jestřábí letky, a čeká je tak setkání s hráči.

Kdy jindy než nyní, je ten správný čas, abychom ukázali, že všichni stojíme při sobě – vedení, hráči a fanoušci. Věříme, že společnými silami dokážeme náš klub podržet a dovést k dobrým výsledkům, na které budeme rádi a dlouho vzpomínat.

Vstupné pro sezónu 2020/2021 se nemění, a je tak stanovené ve výši 100,-Kč. Ceny permanentních vstupenek pak jsou 2600,-Kč. V letošním roce bude permanentní vstupenka SPOLU ZA NAŠE MĚSTO platit na všechny domácí zápasy v základní části tj. 27 domácích zápasů a na 4 přípravné zápasy.

K permanentní vstupence SPOLU ZA NAŠE MĚSTO získáte:

Voucher na kredit 100,-Kč od společnosti Nextbike, na sdílená kola.

Voucher na 10% slevu na veškerou útratu v restauraci Na Kovárně (Foerstrova 1, Prostějov).

Při předložení permanentní vstupenky SPOLU ZA NAŠE MĚSTO v obchodě H&Z AUTO MOTO (Drozdovice 1075/87, Prostějov) dostanete až 20% slevu na všechny výrobky.

Při předložení permanentní vstupenky SPOLU ZA NAŠE MĚSTO ve firmě OLPRAN, spol. s.r.o. (Libušina 526/101, Chválkovice, Olomouc) dostanete 20% slevu na nákup kola.

Při koupi permanentní vstupenky si můžete za symbolických 100,-Kč koupit loňský fan dres Jestřábů v původní hodnotě 599,-Kč.

Veškeré informace o letošních permanentkách najdete i ZDE.

Sdílej stránku!


Aktuality

2.7.2020

Všechno nejlepší

Dnes 02.07.2020 slaví své 21. narozeniny obránce jestřábí letky Petr Krejčí. Krejčo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost