lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Potvrzené střídavé starty Davida Ciencialy a Aleše Padělka, před dotažením také příchod Patrika Husáka z Trenčína

Potvrzené střídavé starty Davida Ciencialy a Aleše Padělka, před dotažením také příchod Patrika Husáka z Trenčína

Pondělí opět ve znamení změn v prostějovském hokeji. Vedle konce trenéra Tomáše Sršně naopak přicházejí i další posily pro A-tým prvoligových Jestřábů, které čeká ve středu veledůležité utkání s Mostem. Do kádru přicházejí hned tři hráči. Prvním z nich je zkušený útočník Aleš Padělek, který už nastoupil v utkání s Kadaní. Stejně na tom je i mladíček David Cienciala, který má vyřízené střídavé starty z extraligového Třince. O posledním jménu, o kterém klubové vedení jedná, je příchod obránce Patrika Husáka, který naposled působil ve slovenské extralize v Dukle Trenčín. U tohoto hráče však visí otazník a čeká se na vyřešení transferu. Definitivně jasno by mělo být během úterý, stejně tak se pracuje na tom, jakým stylem střídavých startů budou v Prostějově působit David Cienciala a Aleš Padělek.
Aleš Padělek: Čtyřiatřicetiletý útočník je odchovancem Dukly Jihlava, za kterou také naskočil do seniorského hokeje. V české extralize Padělek odehrál 394 utkání, zejména za týmy Vítkovic, Plzně, Znojma, Mladé Boleslavi a právě Jihlavy. V druhé nejvyšší soutěži odehrál Padělek 253 utkání a získal v nich 121 kanadských bodů. Poslední rok strávil v Anglii v týmu Slough Jets v tamní EPIHL. Letošní sezónu odstartoval ve Žďáru nad Sázavou, během měsíce října se dohodl s Prostějovem.

David Cienciala: Mladý útočník je odchovancem třineckého hokeje, kde také hrál dorosteneckou a juniorskou extraligu. V sezóně 2012-2013 odešel Cienciala do finského Lukko Rauma. Tam odehrál dvě sezóny a letos se vrátil domů do Třince. Za extraligový A-tým naskočil do 9 utkání a od tohoto týdne má vyřízené střídavé starty do prvoligového Prostějova.

Patrik Husák: Odchovanec Kralup nad Vltavou působil v mládežnických kategoriích ve Spartě Praha. Za pražský klub naskočil také do extraligy mužů ve 49 utkáních a připsal si 3 asistence. Drtivou většinu své kariéry však mladý obránce (ročník 1990) odehrál v Litoměřicích, a v 1. lize má na svém kontě 145 startů. Poslední sezónu působil na Slovensku v dresu Dukly Trenčín. Dle slov sportovního manažera Jiřího Vykoukala však jeho příchod ještě není potvrzen, čeká se na vyřízení transferu.

Sdílej stránku!


Aktuality

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.

6.3.2019

Dnes pokladny od 16:30

Informace k prodeji vstupenek na středeční utkání se Vsetínem. Pokladny se otevřou v 16:30 a zimní stadion v 17:00.

27.2.2019

Informace o prodeji vstupenek

Před úterním utkáním play-off se Vsetínem budou pokladny zimního stadionu otevřeny od 15:00. Začátek utkání je v 18:00.

Cena vstupenky - 150,- Kč

Z důvodu předpokládaného velkého zájmu o utkání play-off a zrušení online prodeje vstupenek, žádáme diváky, aby využili brzkého otevření pokladen a předešli dlouhým frontám na v den utkání. Děkujeme.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost