lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Poslední utkání Tomáše Divíška

Poslední utkání Tomáše Divíška

Ano je to tak. V posledním utkání sezony 2019/20 s Ústím nad Labem se s prostějovskými fanoušky rozloučí skvělý člověk a vynikající hokejista - #82 Tomáš Divíšek. Divoch si během tří let získal na svou stranu srdce prostějovských fanoušků a zařadil se po bok největších legend našeho klubu (144 Z - 67 B - 104 A ). Přijďte se s Divochem rozloučit přímo na stadion, kde před prvním buly proběhne krátké poděkování. Krátký ceremoniál začíná v 16:55.

Přímý přenos můžete sledovat od 17:00 na HOKEJKATV a nebo sledujte online přenos na zlatan.

SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM

Hokej v Ústí nad Labem nemá v poslední době na růžích ustláno. V loňské sezoně obsadili Severočeši 14. příčku a v podobném duch pokračují i letos, kdy jim po 57 odehraných kolech patří šesté místo tabulky o účast v předkole, což odpovídá čtrnáctému místu. S hokejem v Ústí nad Labem však může být ještě hůř, protože před nedávnem dal svou funkci jednatele k dispozici Jiří Zdvořáček, který právě před šesti lety hokej v Ústí zachránil. Současný nízký roční rozpočet klubu ve výši čtrnácti milionů korun nedává mnoho nadějí na udržení 1. ligy v krajském městě do dalších let.

Jestřábi sehráli s Ústím pět utkání. To první v Prostějově vyhráli v přestřelce 5:4. Na severu Čech padlo stejně branek, ale o konečném výsledku rozhodl až v samostatných nájezdech Tomáš Nouza 4:5sn. Třetí utkání a první v nadstavbové části Jestřábi vyhráli opět jednogólovým rozdílem tentokrát 6:5 čtvrté doma vyhráli 6:1. Poslední v Ústí Jestřábi prohráli 1:4.

Poslední utkání se do ústecké branky postavil Jakub Soukup (87,23%). Mezi obránci nejčastěji prosazuje Vladimír Brož (5+17). Mezi útočníky Tomáš Vildumetz (12+29) a Daniel Kružík (11+22).


Poslední tři utkání:

ÚSTÍ - Kadaň - 6:4

Sokolov - ÚSTÍ - 3:1

ÚSTÍ - Jihlava - 3:7


Trenér Tomáš Mareš po utkání pro klubový web řekl: „Zápas rozhodla první třetina,ve které jsme předváděli chvílemi trapný výkon. Další dvě třetiny byly vyrovnané, nevím zda jsme se zlepšili nebo Jihlava zvolnila. Každopádně děkuji divákům, kteří vydrželi do konce utkání.“

Sestava SLOVANU z minulého utkání:

Soukup (20. Hamalčík) – Müller, Hes (A), Mareš, Vl. Brož (C), Steinocher, Zukal – Severa, Kovařík, Krliš – Tůma, P. Svoboda, Filip – Hasman, Kordule, O. Bláha


Z JESTŘÁBÍHO HNÍZDA

Poslední tři utkání PROSTĚJOVA:

Frýdek - PROSTĚJOV- 6:3

PROSTĚJOV - Třebíč - 2:3

Benátky - PROSTĚJOV- 3:4


Sestava JESTŘÁBŮ z minulého utkání:

Haas (Štůrala) – Muška, Husa, P. Krejčí, Fojt – M. Novák, Nouza, T. Jandus – Žálčík, Račuk, Hrníčko – V. Meidl, Divíšek, Knap – Machač.

Ladislav Lubina komentuje minulé utkání:

„Přijeli jsme s miniaturní sestavou, takže i s obavami, aby to tu nebyl průšvih. Soupeř ale také nastoupil v omezeném počtu a s omlazenou sestavou. V tomto ohledu to tedy bylo vyrovnané. Dostali jsme se do tříbrankového vedení, které jsme ve třetí třetině během pěti minut zbytečně ztratili a zápas jsme tak zdramatizovali. Jsem rád, že jsme dali čtvrtý gól a získali tři body."

Související články

Sdílej stránku!


Aktuality

9.11.2020

František Wágner v týmu končí!

Z důvodu dlouhodobého zranění se po vzájemné dohodě ukončila spolupráce s útočníkem Františkem Wágnerem. Děkujeme Franto a přejeme ti brzké uzdravení a hodně štěstí v další kariéře.

16.9.2020

PŘEDEHRÁVKA 14.KOLA

Z důvodu karantény Frýdku-Místku si Jestřábi zahrají předehrávku 14. kola v sobotu 16.9.2020 na ledě Havířova od 17:00.

11.9.2020

Změny v A-týmu!

Tomáš Pšenička a prostějovský odchovanec Martin Pěnčík po vzájemné dohodě končí v Prostějově.

27.8.2020

Staronová posila do útoku!!

Z pražské Sparty přichází na dvouměsíční hostování Tomáš Pšenička, který si v loňské sezoně připsal za mateřskou Spartu 19 startů s bilancí (1+1) a v Chance lize vypomáhal Ústí nad Labem ve 25 zápasech (9+8).Vítej Tome!!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

No foto

Petr

Chlán

7 branek

Asistence

No foto

David

Bartoš

8 asistencí

Body

No foto

Petr

Chlán

13 bodů

Zápasy

No foto

Robin

Staněk

11 zápasů

Úspěšnost

No foto

Ondřej

Bláha

88,1% úspěšnost