lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Poslední utkání Tomáše Divíška

Poslední utkání Tomáše Divíška

Ano je to tak. V posledním utkání sezony 2019/20 s Ústím nad Labem se s prostějovskými fanoušky rozloučí skvělý člověk a vynikající hokejista - #82 Tomáš Divíšek. Divoch si během tří let získal na svou stranu srdce prostějovských fanoušků a zařadil se po bok největších legend našeho klubu (144 Z - 67 B - 104 A ). Přijďte se s Divochem rozloučit přímo na stadion, kde před prvním buly proběhne krátké poděkování. Krátký ceremoniál začíná v 16:55.

Přímý přenos můžete sledovat od 17:00 na HOKEJKATV a nebo sledujte online přenos na zlatan.

SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM

Hokej v Ústí nad Labem nemá v poslední době na růžích ustláno. V loňské sezoně obsadili Severočeši 14. příčku a v podobném duch pokračují i letos, kdy jim po 57 odehraných kolech patří šesté místo tabulky o účast v předkole, což odpovídá čtrnáctému místu. S hokejem v Ústí nad Labem však může být ještě hůř, protože před nedávnem dal svou funkci jednatele k dispozici Jiří Zdvořáček, který právě před šesti lety hokej v Ústí zachránil. Současný nízký roční rozpočet klubu ve výši čtrnácti milionů korun nedává mnoho nadějí na udržení 1. ligy v krajském městě do dalších let.

Jestřábi sehráli s Ústím pět utkání. To první v Prostějově vyhráli v přestřelce 5:4. Na severu Čech padlo stejně branek, ale o konečném výsledku rozhodl až v samostatných nájezdech Tomáš Nouza 4:5sn. Třetí utkání a první v nadstavbové části Jestřábi vyhráli opět jednogólovým rozdílem tentokrát 6:5 čtvrté doma vyhráli 6:1. Poslední v Ústí Jestřábi prohráli 1:4.

Poslední utkání se do ústecké branky postavil Jakub Soukup (87,23%). Mezi obránci nejčastěji prosazuje Vladimír Brož (5+17). Mezi útočníky Tomáš Vildumetz (12+29) a Daniel Kružík (11+22).


Poslední tři utkání:

ÚSTÍ - Kadaň - 6:4

Sokolov - ÚSTÍ - 3:1

ÚSTÍ - Jihlava - 3:7


Trenér Tomáš Mareš po utkání pro klubový web řekl: „Zápas rozhodla první třetina,ve které jsme předváděli chvílemi trapný výkon. Další dvě třetiny byly vyrovnané, nevím zda jsme se zlepšili nebo Jihlava zvolnila. Každopádně děkuji divákům, kteří vydrželi do konce utkání.“

Sestava SLOVANU z minulého utkání:

Soukup (20. Hamalčík) – Müller, Hes (A), Mareš, Vl. Brož (C), Steinocher, Zukal – Severa, Kovařík, Krliš – Tůma, P. Svoboda, Filip – Hasman, Kordule, O. Bláha


Z JESTŘÁBÍHO HNÍZDA

Poslední tři utkání PROSTĚJOVA:

Frýdek - PROSTĚJOV- 6:3

PROSTĚJOV - Třebíč - 2:3

Benátky - PROSTĚJOV- 3:4


Sestava JESTŘÁBŮ z minulého utkání:

Haas (Štůrala) – Muška, Husa, P. Krejčí, Fojt – M. Novák, Nouza, T. Jandus – Žálčík, Račuk, Hrníčko – V. Meidl, Divíšek, Knap – Machač.

Ladislav Lubina komentuje minulé utkání:

„Přijeli jsme s miniaturní sestavou, takže i s obavami, aby to tu nebyl průšvih. Soupeř ale také nastoupil v omezeném počtu a s omlazenou sestavou. V tomto ohledu to tedy bylo vyrovnané. Dostali jsme se do tříbrankového vedení, které jsme ve třetí třetině během pěti minut zbytečně ztratili a zápas jsme tak zdramatizovali. Jsem rád, že jsme dali čtvrtý gól a získali tři body."

Související články

Sdílej stránku!


Aktuality

5.2.2021

Komínek končí!

Tomáš Komínek po vzájemné dohodě v týmu končí. Místo něj přichází na zkoušku do konce února mladý obránce Mario Kellner. Tome, děkujeme a ať se ti daří! Mário, vítej!

23.1.2021

Brankář Marek Micka Jestřábem

Prostějovský odchovanec Marek Micka, který působil v plzeňské juniorce, podepsal smlouvu s Jestřábi do konce sezony. Marku, vítej doma a hodně štěstí!!!

4.1.2021

Obránce Petr Krejčí se vrací

Prostějovský odchovanec Petr Krejčí se po dvouměsíčním hostování v týmu Benátky n. Jizerou vrací zpátky do Prostějova. Krejčo, vítej zpátky!

4.1.2021

Obránce Aleš Sova mění angažmá

Obránce Aleš Sova po vzájemné dohodě s klubem v týmu končí. Stěhuje se do dánské nejvyšší soutěže do týmu Odense Bulldogs. Aleši děkujeme, a ať se ti v novém působišti daří!!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

No foto

Petr

Mrázek

21 branek

Asistence

No foto

David

Bartoš

22 asistencí

Body

No foto

Petr

Mrázek

43 bodů

Zápasy

No foto

Tomáš

Jandus

34 zápasů

Úspěšnost

No foto

Ondřej

Bláha

90,53% úspěšnost