lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Poslední utkání Tomáše Divíška

Poslední utkání Tomáše Divíška

Ano je to tak. V posledním utkání sezony 2019/20 s Ústím nad Labem se s prostějovskými fanoušky rozloučí skvělý člověk a vynikající hokejista - #82 Tomáš Divíšek. Divoch si během tří let získal na svou stranu srdce prostějovských fanoušků a zařadil se po bok největších legend našeho klubu (144 Z - 67 B - 104 A ). Přijďte se s Divochem rozloučit přímo na stadion, kde před prvním buly proběhne krátké poděkování. Krátký ceremoniál začíná v 16:55.

Přímý přenos můžete sledovat od 17:00 na HOKEJKATV a nebo sledujte online přenos na zlatan.

SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM

Hokej v Ústí nad Labem nemá v poslední době na růžích ustláno. V loňské sezoně obsadili Severočeši 14. příčku a v podobném duch pokračují i letos, kdy jim po 57 odehraných kolech patří šesté místo tabulky o účast v předkole, což odpovídá čtrnáctému místu. S hokejem v Ústí nad Labem však může být ještě hůř, protože před nedávnem dal svou funkci jednatele k dispozici Jiří Zdvořáček, který právě před šesti lety hokej v Ústí zachránil. Současný nízký roční rozpočet klubu ve výši čtrnácti milionů korun nedává mnoho nadějí na udržení 1. ligy v krajském městě do dalších let.

Jestřábi sehráli s Ústím pět utkání. To první v Prostějově vyhráli v přestřelce 5:4. Na severu Čech padlo stejně branek, ale o konečném výsledku rozhodl až v samostatných nájezdech Tomáš Nouza 4:5sn. Třetí utkání a první v nadstavbové části Jestřábi vyhráli opět jednogólovým rozdílem tentokrát 6:5 čtvrté doma vyhráli 6:1. Poslední v Ústí Jestřábi prohráli 1:4.

Poslední utkání se do ústecké branky postavil Jakub Soukup (87,23%). Mezi obránci nejčastěji prosazuje Vladimír Brož (5+17). Mezi útočníky Tomáš Vildumetz (12+29) a Daniel Kružík (11+22).


Poslední tři utkání:

ÚSTÍ - Kadaň - 6:4

Sokolov - ÚSTÍ - 3:1

ÚSTÍ - Jihlava - 3:7


Trenér Tomáš Mareš po utkání pro klubový web řekl: „Zápas rozhodla první třetina,ve které jsme předváděli chvílemi trapný výkon. Další dvě třetiny byly vyrovnané, nevím zda jsme se zlepšili nebo Jihlava zvolnila. Každopádně děkuji divákům, kteří vydrželi do konce utkání.“

Sestava SLOVANU z minulého utkání:

Soukup (20. Hamalčík) – Müller, Hes (A), Mareš, Vl. Brož (C), Steinocher, Zukal – Severa, Kovařík, Krliš – Tůma, P. Svoboda, Filip – Hasman, Kordule, O. Bláha


Z JESTŘÁBÍHO HNÍZDA

Poslední tři utkání PROSTĚJOVA:

Frýdek - PROSTĚJOV- 6:3

PROSTĚJOV - Třebíč - 2:3

Benátky - PROSTĚJOV- 3:4


Sestava JESTŘÁBŮ z minulého utkání:

Haas (Štůrala) – Muška, Husa, P. Krejčí, Fojt – M. Novák, Nouza, T. Jandus – Žálčík, Račuk, Hrníčko – V. Meidl, Divíšek, Knap – Machač.

Ladislav Lubina komentuje minulé utkání:

„Přijeli jsme s miniaturní sestavou, takže i s obavami, aby to tu nebyl průšvih. Soupeř ale také nastoupil v omezeném počtu a s omlazenou sestavou. V tomto ohledu to tedy bylo vyrovnané. Dostali jsme se do tříbrankového vedení, které jsme ve třetí třetině během pěti minut zbytečně ztratili a zápas jsme tak zdramatizovali. Jsem rád, že jsme dali čtvrtý gól a získali tři body."

Související články

Sdílej stránku!


Aktuality

2.7.2020

Všechno nejlepší

Dnes 02.07.2020 slaví své 21. narozeniny obránce jestřábí letky Petr Krejčí. Krejčo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost