lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Poslední test před ligou čeká Jestřáby ve Frýdku

Poslední test před ligou čeká Jestřáby ve Frýdku

K poslednímu přípravnému utkání dnes odjíždí jestřábí letka do Frýdku. Tamní Rysi prověří aktuální formu svěřenců trenérského dua Vykoukal-Peštuka před stratem ostrým startem Chance ligy v Přerově. Dnešní utkání začíná v hale Polárka v 18:00.

HC FRÝDEK MÍSTEK

Frýdek dokázal ze vzájemných soubojů s Prostějovem získat deset bodů. Tři utkání vyhrál a v jednom padl až po nájezdech (3:2, 7:2, 2:3sn, 4:1). Už z této statistiky je vidět, že Rysi nejsou oblíbeným soupeřem Jestřábů. Ve Frýdku naši hráči dokázali vyhrát pouze jedno utkání ze čtyř, od postupu slezského klubu do 1. hokejové ligy. Vylepšit tuto bilanci budou chtít naši hráči už dnes od 18:00.

Sestava FRÝDKU z posledního přípravného utkání:

Daneček (21. Švancara) – Kudla, Michálek, Zahradníček, Rufer, Stránský, Adámek – Klimša (C), Mikulík (A), Konečný, Przybyla, Havránek, Motloch, Kaukič, Kalus, Flok, Čmiel, Peterek, Martynek (A)

Přípravné utkání FRÝDKU:

Frýdek-Místek - Arlan Kokšetau - 3:2sn

JHK Jastrzebie - Frýdek-Místek - 4:1

Havířov - Frýdek-Místek - 0:3

Frýdek-Místek - Havířov - 2:3

Frýdek-Místek - Třinec - 1:4

Frýdek-Místek - JHK Jastrzebie - 3:7

Frýdek-Místek - Prostějov - 18:00

Přerov - Frýdek-Místek - 18:00


Z JESTŘÁBÍHO HNÍZDA

Prostějov v předposledním týdnu před startem Chance ligy podepsal tři nové hráče. Z Ameriky se vrátil prostějovský odchovanec David Brančík, z komety šikovný Matěj Novák a Jan Berger vyměnil na levém křídle Račukovi formace Romana Chloubu, který Prostějov opustil. Můžeme naznačit, že směrem do týmu by se nemuselo jednat o poslední příchody. Do Frýdku odjede kompletní letka, která dlouhodobě postrádá pouze Tomáše Divíška, který by při souhře okolností mohl být připraven na start ligy v Přerově.


Sestava JESTŘÁBŮ z minulého utkání:

Dvořák – Husa, Krejčí, Novotný, Březák, Mrázek, Muška, Brančík – Žálčík, Račuk, Berger, Nouza, Novák, Hrníčko, Krejčík, Ouřada, Chlán, Jandus, Meidl, Luňák.

Výsledky a termíny přípravných utkání Jestřábů:

GKS Tychy - PROSTĚJOV - 6:1

Jihlava - PROSTĚJOV - 6:0

PROSTĚJOV - Třebíč - 5:0

Třebíč - PROSTĚJOV - 2:4

PROSTĚJOV - GKS Tychy - 6:0

PROSTĚJOV - Jihlava - 2:3

PROSTĚJOV - Vítkovice - 2:4

Frýdek-Místek - PROSTĚJOV - 18:00

Sdílej stránku!


Aktuality

6.12.2019

Informace o rozlosování

Přesné termíny utkání následují části Chance ligy zveřejníme až po sobotním utkání, kdy budeme znát jednotlivé umístění. Jestřábi jsou momentálně na 10. místě, ale to ještě nemají jisté. Děkujeme za pochopení.

28.11.2019

Nouzikův milník!

Tomáš Nouza včerejším vítězným nájezdem zaokrouhlil počet získaných kanadských bodů v 1. lize na 700. Na tuto úžasnou metu dosáhl ve svém 837 utkání za 344 branek a 356 asistencí.

Nouziku gratulujeme!

21.11.2019

Do PV přichází Martin Jandus!

Jestřábi se domluvili na střídavých startech obránce Martina Janduse ze Sparty. Bratr Tomáše Janduse nastoupí už v sobotním utkání proti Kadani!

18.11.2019

Změny v A-teamu

V reakci na rozsáhlou marodku v našem týmu se klubové vedení domluvilo na střídavých startech Daniela Vachutky z Šumperku.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

21 asistencí

Body

Zápasy

Václav

Meidl

29 zápasů

Úspěšnost

Tomáš

Štůrala

91,72% úspěšnost