lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Poslední test před ligou čeká Jestřáby ve Frýdku

Poslední test před ligou čeká Jestřáby ve Frýdku

K poslednímu přípravnému utkání dnes odjíždí jestřábí letka do Frýdku. Tamní Rysi prověří aktuální formu svěřenců trenérského dua Vykoukal-Peštuka před stratem ostrým startem Chance ligy v Přerově. Dnešní utkání začíná v hale Polárka v 18:00.

HC FRÝDEK MÍSTEK

Frýdek dokázal ze vzájemných soubojů s Prostějovem získat deset bodů. Tři utkání vyhrál a v jednom padl až po nájezdech (3:2, 7:2, 2:3sn, 4:1). Už z této statistiky je vidět, že Rysi nejsou oblíbeným soupeřem Jestřábů. Ve Frýdku naši hráči dokázali vyhrát pouze jedno utkání ze čtyř, od postupu slezského klubu do 1. hokejové ligy. Vylepšit tuto bilanci budou chtít naši hráči už dnes od 18:00.

Sestava FRÝDKU z posledního přípravného utkání:

Daneček (21. Švancara) – Kudla, Michálek, Zahradníček, Rufer, Stránský, Adámek – Klimša (C), Mikulík (A), Konečný, Przybyla, Havránek, Motloch, Kaukič, Kalus, Flok, Čmiel, Peterek, Martynek (A)

Přípravné utkání FRÝDKU:

Frýdek-Místek - Arlan Kokšetau - 3:2sn

JHK Jastrzebie - Frýdek-Místek - 4:1

Havířov - Frýdek-Místek - 0:3

Frýdek-Místek - Havířov - 2:3

Frýdek-Místek - Třinec - 1:4

Frýdek-Místek - JHK Jastrzebie - 3:7

Frýdek-Místek - Prostějov - 18:00

Přerov - Frýdek-Místek - 18:00


Z JESTŘÁBÍHO HNÍZDA

Prostějov v předposledním týdnu před startem Chance ligy podepsal tři nové hráče. Z Ameriky se vrátil prostějovský odchovanec David Brančík, z komety šikovný Matěj Novák a Jan Berger vyměnil na levém křídle Račukovi formace Romana Chloubu, který Prostějov opustil. Můžeme naznačit, že směrem do týmu by se nemuselo jednat o poslední příchody. Do Frýdku odjede kompletní letka, která dlouhodobě postrádá pouze Tomáše Divíška, který by při souhře okolností mohl být připraven na start ligy v Přerově.


Sestava JESTŘÁBŮ z minulého utkání:

Dvořák – Husa, Krejčí, Novotný, Březák, Mrázek, Muška, Brančík – Žálčík, Račuk, Berger, Nouza, Novák, Hrníčko, Krejčík, Ouřada, Chlán, Jandus, Meidl, Luňák.

Výsledky a termíny přípravných utkání Jestřábů:

GKS Tychy - PROSTĚJOV - 6:1

Jihlava - PROSTĚJOV - 6:0

PROSTĚJOV - Třebíč - 5:0

Třebíč - PROSTĚJOV - 2:4

PROSTĚJOV - GKS Tychy - 6:0

PROSTĚJOV - Jihlava - 2:3

PROSTĚJOV - Vítkovice - 2:4

Frýdek-Místek - PROSTĚJOV - 18:00

Sdílej stránku!


Aktuality

7.2.2020

Informace o marodce

Na marodce se po utkání s Frýdkem ocitl Lukáš Krejčík, který má vážné problémy s kolenem a vypadá to, že pro něj předčasně skončila letošní sezona. To samé platí i pro Kryštofa Ouřadu, který musel na operaci ramene.

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost