lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Poprvé doma vyzveme Vsetín!

Marketing

Po reprezentační přestávce se vůbec poprvé od semifinálového boje utkáme na našem zimáku se Vsetínem. Půjde o parádní souboj a my budeme rádi, když se zopakuje skvělá atmosféra, jaká panovala při výjimečném zápase se Zlínem!

PREVIEW

Vsetín letos zažil velmi zvláštní vstup do nové sezóny. Nejprve totiž suverénně vyhrál všech prvních pět zápasu, kde neztratil ani bod a držel na jasném 1. místě tabulky Chance ligy. Poté ovšem přišel zvrat a vsetínský klub v dalších pěti utkáních naopak nebral ani bod! Prolomení přišlo až v 11. kole, kdy na domácím kluzišti porazili pražskou Slávii 4:0. Venku poté prohráli v Kolíně i Šumperku a propadali se tabulkou. Následně ovládli hned 4 zápasy po sobě, kdy v každém inkasovali pouze jednu branku a v posledním zápase před přestávkou prohráli doma s Jihlavou 1:2.

Náš tým prožil poslední měsíc těžké chvíle, protože po četných zraněních hrál téměř 10 zápasů na tři útočné formace. Ale tenhle problém naše mužstvo hodně stmelil a předváděli jsme každým zápasem lepší a lepší výkony. Proti Zlínu jsme ve 3. třetině srovnali z 1:5 gólem Vlacha minutu před koncem na 5:5 a na stadionu probíhala neuvěřitelná euforie. Po 19. kolech máme tak 30 bodů, které má i Vsetín (má ovšem jeden zápas k dobru).

A PROČ DORAZIT?

Ve Vsetíně jsme v říjnu vyhráli 1:2 a předvedli jsme velmi dobrý výkon, který budeme chtít rozhodně zopakovat a vylepšit tak vzájemnou bilanci.

Půjde o zápas, který se sice hraje ve středeční den, ovšem následující den, tedy 17.11. bude státní svátek a my věříme, že čas si na nás najdete a spolu zažijeme další zážitky!

Přejeme si vidět zaplněné tribuny jako proti Zlínu a ukázat, že i my můžeme vytvořit atmosféru jako na Lapači!!!