lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Poledna: Musíme se vrátit k naší hře.

Poledna: Musíme se vrátit k naší hře.

Redakce

Včerejší čtvrtá venkovní prohra v řadě včera nenechala nikoho klidným. "Slávii jsme herně tlačili, ale vždy nám v ten nejdůležitější moment odskočili vstřeleným gólem," krčil rameny obránce Aleš Poledna.

Aleši včera jsme odvezli hodně špatný výsledek. Co bylo rozhodující?

Myslím si, že především rozhodla koncovka. Slávii jsme herně tlačili, ale vždy nám v ten nejdůležitější moment odskočili vstřeleným gólem.

Z posledních čtyř venkovních zápasů máme 4 prohry a skóre 19:3. Kde vidíš hlavní příčinu, že se nám momentálně venku takhle nedaří?

Jak už jsem říkal, trápí nás poslední dobou zakončení a myslím si, že jsme momentálně upustili od naši hry, která nás do Vánoc zdobila.

Po skončení zápasu byla včera v kabině dlouhá porada. Můžeš nastínit, co se na ní řešilo?

Jak se vždy říká: co se stane a řekne v kabině, zůstane taky v kabině. Každopádně si myslím, že nás to jako celek hodně posune.

Když trošku odbočíme, tak ty jsi kromě tří zápasů odehrál všechny dosavadní zápasy, takže jsi spokojený se svým vytížením?

Jsem spokojený s tím jak hraji, protože ještě před sezónou jsem vůbec nedoufal, že bych dostal takový prostor v první seniorské sezóně. Navíc jsem se teď před pár zápasy dostal do přesilovky, což mě hodně překvapilo a doufám, že to takhle bude dále pokračovat. Hlavně teď ale musíme zlepšit týmové výsledky.

V sobotu k nám přijede velký rival, tak čeho se proti němu chytit?

Důležitý bude zítřejší trénink, no a v sobotu? Určitě zlepšit hodně věcí, makat naplno a udělat tak fanouškům radost, protože víme, že to pro ně hodně znamená. Určitě budeme rádi, když jich dorazí co nejvíce.


Aktuality

17.1.2023

U týmu končí Vítek Benda.

S naším týmem se rozloučil obránce Vítek Benda, kterému děkujeme za odvedenou práci a přejeme hodně štěstí v novém týmu.

28.12.2022

Daniel Malák uvolněn do Plzně!

Obránce Dan Malák dostává šanci v extralize a odcestoval tak na 3 dny do HC Škoda Plzeň, kde by měl stihnout dva zápasy.

30.11.2022

Malák si nezahraje 3 zápasy!

V sobotním utkání proti Slavii dostal trest 5 + do konce zápasu za faul kolenem. Po posouzení komisí ještě dodatečně dostává na 3 zápasy stopku. Nastoupit tak bude moci opět ve středu 7. 12. v Kolíně.

18.11.2022

Odchází obránce Pepa Zajíc.

Letos u nás odstartoval svoji druhou sezónu, ale tu již dohraje v Kolíně, kam se přesouvá do konce sezóny. Pepovi děkujeme za odvedenou práci a přejeme jen to nejlepší v Kolíně!


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Z Frýdku body nevezeme

21.01.2023 | Vojtěch Ošlejšek

Z Frýdku body nevezeme

Třebíč porážíme v prodloužení!

18.01.2023 | Vojtěch Ošlejšek

Třebíč porážíme v prodloužení!

Góly

No foto

Asistence

No foto

Tomáš

Jáchym

23 asistencí

Body

No foto

Zápasy

Matouš

Venkrbec

43 zápasů

Úspěšnost

No foto

Jan

Přecechtěl

100% úspěšnost
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Dukla Jihlava
LHK Jestřábi Prostějov