lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Pojišťovací kancelář Petra Kejíka novým partnerem Jestřábů

Pojišťovací kancelář Petra Kejíka novým partnerem Jestřábů

Jsme velice rádi, že můžeme ve svém středu přivítat nového partnera, který má dlouholetý vztah k prostějovskému hokeji! Jestřábi podepsali na sezonu 2019/20 smlouvu s pojišťovací kanceláří pana Petra Kejíka, který v Prostějově řídí pobočku České pojišťovny. Pobočku najdete na adrese Uprkova 5, Prostějov 79601.

Pan Kejík o své pobočce říká: „Jsme pojišťovací skupina, která si své jméno buduje na základě dobré péče o klienty a přátelských vztahů s nimi. Nabízíme služby v oblasti občanského i podnikatelského pojištění. Víme, že každý klient je jiný a proto nabídky tvoříme vždy individuálně podle potřeb našich klientů“.

Veškeré informace o našem novém partnerovi a nabízených službách najdete na internetové adrese WWW.PETRKEJIK.CZ.

„S panem Petrem Kejíkem spolupracujeme již téměř deset let a postupem času se stal naším hlavním pojišťovacím poradcem na většinu firemních pojistek a přidávají se k tomu také pojištění osobního charakteru. Naši důvěru si získal poctivým a ochotným přístupem nejen z hlediska nastavení výhodných cen pojištění, ale také vysokou snahou a úspěšností v prosazení oprávněných nároků z pojištění," říká o pojišťovací kanceláři Petra Kejíka jeden z jeho největších zákazníků Ing. Pavel Klusáček, majitel firmy Konstrukta - Stavby s.r.o.

Sdílej stránku!


Aktuality

6.12.2019

Informace o rozlosování

Přesné termíny utkání následují části Chance ligy zveřejníme až po sobotním utkání, kdy budeme znát jednotlivé umístění. Jestřábi jsou momentálně na 10. místě, ale to ještě nemají jisté. Děkujeme za pochopení.

28.11.2019

Nouzikův milník!

Tomáš Nouza včerejším vítězným nájezdem zaokrouhlil počet získaných kanadských bodů v 1. lize na 700. Na tuto úžasnou metu dosáhl ve svém 837 utkání za 344 branek a 356 asistencí.

Nouziku gratulujeme!

21.11.2019

Do PV přichází Martin Jandus!

Jestřábi se domluvili na střídavých startech obránce Martina Janduse ze Sparty. Bratr Tomáše Janduse nastoupí už v sobotním utkání proti Kadani!

18.11.2019

Změny v A-teamu

V reakci na rozsáhlou marodku v našem týmu se klubové vedení domluvilo na střídavých startech Daniela Vachutky z Šumperku.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

21 asistencí

Body

Zápasy

Václav

Meidl

29 zápasů

Úspěšnost

Tomáš

Štůrala

91,72% úspěšnost