lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Pojišťovací kancelář Petra Kejíka novým partnerem Jestřábů

Pojišťovací kancelář Petra Kejíka novým partnerem Jestřábů

Jsme velice rádi, že můžeme ve svém středu přivítat nového partnera, který má dlouholetý vztah k prostějovskému hokeji! Jestřábi podepsali na sezonu 2019/20 smlouvu s pojišťovací kanceláří pana Petra Kejíka, který v Prostějově řídí pobočku České pojišťovny. Pobočku najdete na adrese Uprkova 5, Prostějov 79601.

Pan Kejík o své pobočce říká: „Jsme pojišťovací skupina, která si své jméno buduje na základě dobré péče o klienty a přátelských vztahů s nimi. Nabízíme služby v oblasti občanského i podnikatelského pojištění. Víme, že každý klient je jiný a proto nabídky tvoříme vždy individuálně podle potřeb našich klientů“.

Veškeré informace o našem novém partnerovi a nabízených službách najdete na internetové adrese WWW.PETRKEJIK.CZ.

„S panem Petrem Kejíkem spolupracujeme již téměř deset let a postupem času se stal naším hlavním pojišťovacím poradcem na většinu firemních pojistek a přidávají se k tomu také pojištění osobního charakteru. Naši důvěru si získal poctivým a ochotným přístupem nejen z hlediska nastavení výhodných cen pojištění, ale také vysokou snahou a úspěšností v prosazení oprávněných nároků z pojištění," říká o pojišťovací kanceláři Petra Kejíka jeden z jeho největších zákazníků Ing. Pavel Klusáček, majitel firmy Konstrukta - Stavby s.r.o.

Sdílej stránku!


Aktuality

7.8.2019

Info k zápasu v Polsku

Pro fanoušky, kteří se chystají na výjezd a četli, že se bude hrát v Jastrzebie před zavřenými tribunami: Máme slíbeno, že naši fanoušci budou mít přístup na tribuny. Kdyby byl jakýkoliv problém, prosím volejte na tel. číslo +420774840484. Budeme se snažit jakýkoliv problém vyřešit na místě.

5.8.2019

Dvořák s Muškou za Hradec

Daniel Dvořák a Jakub Muška si dnes připsali start za svůj mateřský klub Mountfield Hradec Králové. Na Mountfield Cupu svému týmu pomohli k vysoké výhře nad Slovanem Bratislava 6:2. Už zítra se opět připojí do tréninkového procesu v Prostějově.

2.8.2019

S GKS Tychy v Jastrzębie

První přípravné utkání nové sezony sehrajeme s polským mistrem GKS Tychy v Jastrzębie od 18:00 v hale Lodowisko Jastor - MOSiR Jastrzębie-Zdrój. Pořadatelské místo se muselo změnit kvůli rekonstrukci zimního stadionu v Tychách.

19.7.2019

Tomáš Divíšek dnes slaví 40!!!

"Divochu", za celý klub, realizační tým, tvé spoluhráče a naše fanoušky ti přejeme k tvému jubileu všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří tobě i celé tvé rodině! Je pro nás čest, být s tebou v týmu! #dichoch40 #cojestaryjedobry #jsmeprostejov


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost