lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Poděkování za krásnou sezonu 2017/18 od GM Jaroslava Luňáka

Poděkování za krásnou sezonu 2017/18 od GM Jaroslava Luňáka

Vážení fanoušci prostějovského hokeje,

je za mnou i Vámi další sezona mého působení v prostějovském seniorském hokeji a celkově je to již sezona pátá. Dnes mohu s čistým svědomím říct, že to byla za těch pět let naše sezona nejlepší a pevně věřím, že mi budete schopni dát za pravdu. Je třeba také říct, že to nebyla sezona jednoduchá, ale podařilo se nám najít první lajnu, která přes pomalý rozjezd dokázala, že za Prostějov bojují srdcem a k tomu jim nechybí ten pravý hokejový um. Dnes už vím, že bohužel to srdce někdy nemusí stačit, ale kombinace srdce a umu je pro soupeře vražedná kombinace a tu jsme zde měli a budeme mít i příští rok. Takže můj velký dík patří Tomášovi Divíškovi a Tomášovi Nouzovi. Pánové, předvedli jste parádní výkon, klobouk dolů. Dále bych chtěl poděkovat dvěma hráčům, kteří to zde se mnou táhnou dnes jako jediní celých pět let a kteří dělají neskutečné penzum práce pro celý tým, i když to dnes již třeba není tak vidět, a to Matoušovi Venkrbcovi a Lukášovi Luňákovi. Jmenovat musím také Kubu Neužila, který roste skutečně v brankáře špičkového formátu a dík patří i Honzovi Rudovskému za druhou parádní sezonu u Jestřábů. V neposlední řadě pak skutečně, ale skutečně všem hráčům, kteří v této sezoně za Jestřáby nastoupili.

Zvláštní a snad největší dík pak patří Jirkovi Vykoukalovi. Všichni víme, že on je ten motor růstu sportovní výkonnosti celého týmu. Je to člověk, který skutečně obětuje prostějovskému hokeji vše a pevně věřím, že nás povede ještě v mnoha dalších sezonách a k těm nejvyšším metám. Jirko – ty jsi Prostějov!!!!!!

Poděkovat je třeba i Statutárnímu městu Prostějov a Olomouckému kraji bez jejichž podpory bychom tyto úžasné zápasy play-off nemohli prožít a pevně věřím, že s jejich podporou budeme moci počítat i v příští sezoně. Velmi se všichni těšíme na výstavbu druhé ledové plochy a moderního zázemí pro prostějovské děti a za to je třeba obzvlášť Statutárnímu městu Prostějov poděkovat.

A na závěr to nejsložitější a na konec nejlepší a nejúžasnější, a to jsou naši fanoušci. Kluci, myslel jsem, že nebudeme schopni se domluvit, ale jak se říká - špatný začátek, dobrý konec - a to platilo i o Vás. Každý píše, jaké má úžasné fanoušky a mnohdy je to jen klišé. U nás to v závěru sezony a pak hlavně v play-off byla skutečnost. Předvedená chorea neměla obdobu v celé WSM lize, máte můj obdiv. Velmi si cením toho, že došlo k zastavení používání pyrotechniky na zimním stadionu a Vaše chování i na venkovních utkáních (Havířov) mělo pouze sportovní rozměr. Tak snad jen pojďme udělat vše proto, aby na hokej chodilo příští sezonu více skutečných fanoušků, tedy fanoušků, kteří přijdou skutečně na každý zápas a budou fandit i za nepříznivého stavu, protože pak jdeme skutečně všichni, tedy hráči, realizační tým, město, kraj a fanoušci, tím opravdu správným směrem a my to semifinále zkusíme zvládnout příští sezonu.

Ještě jedou díky Vám všem!

Jaroslav Luňák

GM LHK Jestřábi Prostějov A - team

Sdílej stránku!


Aktuality

6.12.2019

Informace o rozlosování

Přesné termíny utkání následují části Chance ligy zveřejníme až po sobotním utkání, kdy budeme znát jednotlivé umístění. Jestřábi jsou momentálně na 10. místě, ale to ještě nemají jisté. Děkujeme za pochopení.

28.11.2019

Nouzikův milník!

Tomáš Nouza včerejším vítězným nájezdem zaokrouhlil počet získaných kanadských bodů v 1. lize na 700. Na tuto úžasnou metu dosáhl ve svém 837 utkání za 344 branek a 356 asistencí.

Nouziku gratulujeme!

21.11.2019

Do PV přichází Martin Jandus!

Jestřábi se domluvili na střídavých startech obránce Martina Janduse ze Sparty. Bratr Tomáše Janduse nastoupí už v sobotním utkání proti Kadani!

18.11.2019

Změny v A-teamu

V reakci na rozsáhlou marodku v našem týmu se klubové vedení domluvilo na střídavých startech Daniela Vachutky z Šumperku.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

21 asistencí

Body

Zápasy

Václav

Meidl

29 zápasů

Úspěšnost

Tomáš

Štůrala

91,72% úspěšnost