lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Poděkování za krásnou sezonu 2017/18 od GM Jaroslava Luňáka

Poděkování za krásnou sezonu 2017/18 od GM Jaroslava Luňáka

Vážení fanoušci prostějovského hokeje,

je za mnou i Vámi další sezona mého působení v prostějovském seniorském hokeji a celkově je to již sezona pátá. Dnes mohu s čistým svědomím říct, že to byla za těch pět let naše sezona nejlepší a pevně věřím, že mi budete schopni dát za pravdu. Je třeba také říct, že to nebyla sezona jednoduchá, ale podařilo se nám najít první lajnu, která přes pomalý rozjezd dokázala, že za Prostějov bojují srdcem a k tomu jim nechybí ten pravý hokejový um. Dnes už vím, že bohužel to srdce někdy nemusí stačit, ale kombinace srdce a umu je pro soupeře vražedná kombinace a tu jsme zde měli a budeme mít i příští rok. Takže můj velký dík patří Tomášovi Divíškovi a Tomášovi Nouzovi. Pánové, předvedli jste parádní výkon, klobouk dolů. Dále bych chtěl poděkovat dvěma hráčům, kteří to zde se mnou táhnou dnes jako jediní celých pět let a kteří dělají neskutečné penzum práce pro celý tým, i když to dnes již třeba není tak vidět, a to Matoušovi Venkrbcovi a Lukášovi Luňákovi. Jmenovat musím také Kubu Neužila, který roste skutečně v brankáře špičkového formátu a dík patří i Honzovi Rudovskému za druhou parádní sezonu u Jestřábů. V neposlední řadě pak skutečně, ale skutečně všem hráčům, kteří v této sezoně za Jestřáby nastoupili.

Zvláštní a snad největší dík pak patří Jirkovi Vykoukalovi. Všichni víme, že on je ten motor růstu sportovní výkonnosti celého týmu. Je to člověk, který skutečně obětuje prostějovskému hokeji vše a pevně věřím, že nás povede ještě v mnoha dalších sezonách a k těm nejvyšším metám. Jirko – ty jsi Prostějov!!!!!!

Poděkovat je třeba i Statutárnímu městu Prostějov a Olomouckému kraji bez jejichž podpory bychom tyto úžasné zápasy play-off nemohli prožít a pevně věřím, že s jejich podporou budeme moci počítat i v příští sezoně. Velmi se všichni těšíme na výstavbu druhé ledové plochy a moderního zázemí pro prostějovské děti a za to je třeba obzvlášť Statutárnímu městu Prostějov poděkovat.

A na závěr to nejsložitější a na konec nejlepší a nejúžasnější, a to jsou naši fanoušci. Kluci, myslel jsem, že nebudeme schopni se domluvit, ale jak se říká - špatný začátek, dobrý konec - a to platilo i o Vás. Každý píše, jaké má úžasné fanoušky a mnohdy je to jen klišé. U nás to v závěru sezony a pak hlavně v play-off byla skutečnost. Předvedená chorea neměla obdobu v celé WSM lize, máte můj obdiv. Velmi si cením toho, že došlo k zastavení používání pyrotechniky na zimním stadionu a Vaše chování i na venkovních utkáních (Havířov) mělo pouze sportovní rozměr. Tak snad jen pojďme udělat vše proto, aby na hokej chodilo příští sezonu více skutečných fanoušků, tedy fanoušků, kteří přijdou skutečně na každý zápas a budou fandit i za nepříznivého stavu, protože pak jdeme skutečně všichni, tedy hráči, realizační tým, město, kraj a fanoušci, tím opravdu správným směrem a my to semifinále zkusíme zvládnout příští sezonu.

Ještě jedou díky Vám všem!

Jaroslav Luňák

GM LHK Jestřábi Prostějov A - team

Sdílej stránku!


Aktuality

22.8.2019

Heřman na try-outu

Martin Heřman, který se nevešel na soupisku Motoru, je momentálně na try-outu v Prostějově. Autor 25 kanadských bodů v minulé sezony má za sebou 336 startů v 1. lize. V extralize odehrál 173 utkání za Plzeň. O jeho dalším působení by se mohlo rozhodnout do konce tohoto nebo příštího týdne.

7.8.2019

Info k zápasu v Polsku

Pro fanoušky, kteří se chystají na výjezd a četli, že se bude hrát v Jastrzebie před zavřenými tribunami: Máme slíbeno, že naši fanoušci budou mít přístup na tribuny. Kdyby byl jakýkoliv problém, prosím volejte na tel. číslo +420774840484. Budeme se snažit jakýkoliv problém vyřešit na místě.

5.8.2019

Dvořák s Muškou za Hradec

Daniel Dvořák a Jakub Muška si dnes připsali start za svůj mateřský klub Mountfield Hradec Králové. Na Mountfield Cupu svému týmu pomohli k vysoké výhře nad Slovanem Bratislava 6:2. Už zítra se opět připojí do tréninkového procesu v Prostějově.

2.8.2019

S GKS Tychy v Jastrzębie

První přípravné utkání nové sezony sehrajeme s polským mistrem GKS Tychy v Jastrzębie od 18:00 v hale Lodowisko Jastor - MOSiR Jastrzębie-Zdrój. Pořadatelské místo se muselo změnit kvůli rekonstrukci zimního stadionu v Tychách.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost