lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Pavelka: Moc jsem se těšil zpátky.

Pavelka: Moc jsem se těšil zpátky.

Redakce

To co si před sezónou nejvíce nepřál, se bohužel stalo. Gólman Jarda Pavelka musel překonal poněkolikáté v kariéře delší pauzu kvůli zranění třísel, ale vrátil se maximálně zdráv a v plné síle! “Společně s Martinem a Nikčou hledáme způsoby, jak se tomu příště vyvarovat a místo posilnit,” ví moc dobře Jaroslav Pavelka.

Jardo tak po více jak 1,5 měsíci ses postavil do brány. Jaký to byl pocit?

Tak jsem rád, že jsem konečně zase zpátky. Chtěl bych poděkovat doktorovi společně s fyzioterapeutkou a kondičnímu trenérovi, že se mnou dobře pracovali na návratu.

Zranění třísel je velmi specifické, takže ze začátku jsi možná počítal i horším scénářem, že?

Není to pro gólmana úplně nejlepší, ale snažím se dělat věci tak, aby to místo bylo silnější a společně hledáme způsoby, jak se tomu příště vyvarovat.

V tréninku jsi vypadal hodně natěšený a včera jsi byl vyhlášen i nejlepším hráčem našeho týmu. Cítil ses tedy dobře?

Ano pauza byla dlouhá, takže jsem se těšil konečně na zápas, ale škoda, že jsme neurvali nějaký bod, to bych bral radši, než cenu za nejlepšího hráče. Cítil jsem se dobře, ale věřím, že se brzy budu cítit výborně.

Bohužel jsme odehráli jeden z nejhorších zápasů v probíhající sezóně a jak říkal náš kapitán, nemohli jsme se dostat do tempa. Viděl jsi to stejně?

Viděl bych to podobně… Zase na druhou stranu jsme ubránili skvěle 5 na 3 a následně se to očilo pro nás v 5 na 3. Tam to chtělo dát nějakou branku a mohlo být vše jinak.

Od startu sezóny máš nového trenéra Martina Vojtka, tak se s ním spolupracuje?

Vycházíme spolu dobře a je tady pro nás. Vždycky je dobré, když trenér je s námi a držíme při sobě, což Martin dělá.

A na čem se snažíte nejvíce zapracovat?

No jak říká Martin: hlavně musíte papat balonky! (smích) Samozřejmě makáme na hodně detailech a bruslení.

Situace bez tebe nebyla vůbec jednoduchá a musel vypomoci i Adam Brízgala z Kladna, protože se zranil i Pepa Němeček. Věříš, že smůlu jsme si už jako tým i gólmani vybrali a bude už vše klapat?

Kluci to zvládli dobře. Brízgi už má něco odchytáno a Pepa mě překvapil, jak si s tím poradil. Musí na sobě stále pracovat a zlepšovat se. Jinak věřím, že ano, protože těch zraněných bylo dost, ale to bohužel k hokeji patří. Teď už pomalu všichni se dávají do kupy a budeme zase kompletní, jako tým!

Další dva týdny se hraje vždy 2x v týdnu bez vložených pondělků. Dostali jste s Pepou Němečkem už nějaký plán, kdo a kdy nastoupí?

To vůbec netuším, jak to bude. Já budu pracovat v tréninku naplno a soustředit se na svoje výkony.


Aktuality

18.11.2022

Odchází obránce Pepa Zajíc.

Letos u nás odstartoval svoji druhou sezónu, ale tu již dohraje v Kolíně, kam se přesouvá do konce sezóny. Pepovi děkujeme za odvedenou práci a přejeme jen to nejlepší v Kolíně!

10.11.2022

Machač se z hostování nevrátí.

Forward Patrik Machač, který přišel do našeho týmu v létě se z měsíčního hostování v extraligovém Kladně už nevrátí zpátky. Děkujeme za odvedenou práci a přejeme hodě štěstí!

1.11.2022

V týmu končí Dubský.

S našim týmem se také rozloučil útočník Martin Dubský, kterému děkujeme odvedenou práci a přejeme hodně štěstí v novém týmu!

31.10.2022

Předprodej na Zlín!

V sobotu nás čeká mimořádný zápas, protože se Zlínem se na našem stadionu potkáme po neuvěřitelných 45 letech! Samozřejmě pro vás bude připraven předprodej vstupenek, který proběhne v pátek 4.11.2022 od 15.00 do 18.00!


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Ze Sokolova body nevezeme

19.11.2022 | Vojtěch Ošlejšek

Ze Sokolova body nevezeme

Góly

No foto

Asistence

No foto

Tomáš

Jáchym

13 asistencí

Body

No foto

Zápasy

No foto

Tomáš

Jáchym

19 zápasů

Úspěšnost

No foto

Jan

Přecechtěl

100% úspěšnost