lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Ondřej Mikliš bude tvrdit muziku v Prostějově i v příští sezoně

Ondřej Mikliš bude tvrdit muziku v Prostějově i v příští sezoně

Dnes Vám přinášíme slíbené novinky ohledně posil pro příští sezonu. Jestřábi se domluvili na další spolupráci s Ondřejem Miklišem, který minulou sezonu patřil k pilířům prostějovské obrany. Jestřábi o důrazného beka usilovali od konce sezony a jejich snažení přineslo ovoce.

Odchovanec šumperského hokeje v minulé sezoně potvrdil své kvality a stal se stabilním členem prostějovské obrany. Důrazný bek, který pro ránu nejde daleko, má i velký potenciál ke zlepšení ve hře do útoku. V minulé sezoně odehrál celkem 54 utkání, ve kterým si připsal 11 kanadských bodů za 1 gól a 10 asistencí. V kolonce plus/mínus byl na výborných +12. Na trestné lavici si odpykal 77 trestných minut a potvrdil pověst zlého muže Jestřábů.

Ondra patří do skupiny hráčů, kteří se budou na novou sezonu připravovat individuálně. Dnes si ho do Prostějova na testy pozval kondiční trenér David Skřivánek. Podle výsledků testů mu poté sestaví tréninkový plán, podle kterého se bude "Mikin" připravovat na novou sezonu.

Ondro ty jsi v minulé sezoně zamířil ze Sparty rovnou do Prostějova a fanoušci tě v našem dresu budou vídat i v následující sezoně. Přemýšlel jsi dlouho nad nabídkou Jestřábů?

S agentem jsme poslali podmínky, jaké bych si představoval. Prostějov mi v tom vyhověl a jak jsem se to dozvěděl, tak jsem věděl, že pokud nedopadne extraliga, tak půjdu jedině do Prostějova.

Víme, že máš ambice i kvality hrát extraligu. Doufal jsi, že by mohlo z extraligy přilétnout nějaké laso?

Samozřejmě je můj cíl hrát extraligu. Věděl jsem, že o mě stojí Jihlava, která nakonec spadla a jak už jsem říkal předtím, v první lize jsem chtěl jen do Prostějova.

Ty jsi dobře bruslící a důrazný bek. Nejednou jsem tě viděl, že jsi nachystaný shodit rukavice a vyřídit si neshody na ledě rychle a stručně. Byl to jen můj pocit nebo nejdeš pro ránu daleko?

Nejdu pro ránu daleko, to máš pravdu. Ne že bych ty situace vyhledával, ale určitě se jich nebojím.

V čem bys chtěl udělat letos největší progres? Co si myslíš, že by ti mohlo pomoc splnit si sen hrát extraligu?

Určitě zlepšit svou ofenzivní hru. Zároveň si však musím udržet svůj standart v obraně. Kam bych se rád letos posunul jsou přesilovky. Ty bych chtěl letos hrát mnohem více. Škoda, že u toho teď není trenér :-)

Sdílej stránku!


Aktuality

8.12.2018

Změny v kádru

Do dnešního utkání v Benátkách bohužel nenastoupí Jan Starý a Lukáš Žálčík, kteří bojují s virovým onemocněním. Díky tomu odehraje své první utkání v Chance lize nadějný 19-letý útočník Zlína Sebastian Fajkus.

1.12.2018

Změny v kádru

Dušan Žovinec se vrací po krátké anabázi ve Frýdku do Prostějova formou hostování do konce sezony. Dalším hráčem, který nově oblékne dres Jestřábů je Vojtěch Dobiáš. Tento mladý útočník bude v Prostějově na střídavé starty ze Zlína. Zároveň s příchodem Dušana Žovince Jestřáby opouští Michael Foltýn. Děkujeme za odvedené služby a přejeme ať se mu v novém působišti daří.

30.11.2018

Ztracená permanentka

Na posledním utkání se v našem kotli našla permanentka. Kdo tu svoji postrádá, prosím ozvěte se na tel. kontakt 774840484 nebo se pro ni stavte v kotli během domácího utkání s Porubou.

9.11.2018

Všechno nejlepší Kubo!

Jakub "Kubánec" Neužil dnes slaví 24 narozeniny. Za celý klub LHK Jestřábi Prostějov přejeme hodně štěstí, zdraví a ať si tě najde každý puk, který poletí na bránu!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

27 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

34 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

90,95% úspěšnost