lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Ondřej Bláha:,, Očekávám od sebe, že budu pro tým oporou...“

Ondřej Bláha:,, Očekávám od sebe, že budu pro tým oporou...“

Gólman Ondřej Bláha je jedno z mála jmen, které u týmu Jestřábů zůstalo i do nadcházející sezony. Dnes s touto prostějovskou jedničkou přinášíme rozhovor. V něm se Ondřej ohlíží za uplynulým nevydařeným ročníkem, a také prozradil, jak vypadá jeho letní příprava.

*Jak bys zpětně zhodnotil uplynulý ročník?

Moc pozitivně se hodnotit bohužel nedá. Bylo spousta věcí, co se nepovedlo. Hrálo se bez lidí, což byla asi ta úplně nejhorší věc. I když jsme postoupili do play off a neodehráli jsme špatné zápasy, tak výsledek 3:0 v předkole byl zklamání. Ublížila nám i série proher před koncem základní části, takovou jsem nikdy nezažil v kariéře. Abych zase jen nehanil, tak jsem byl rád, že mi tým i trenéři věřili a nastoupil jsem do většiny zápasů jako jednička týmu.

*Bude to tvoje druhá sezóna u Jestřábů, jaká jsou tvoje očekávání?

Velké, jinak bych hokej nehrál. Celý tým bude komplet nový, čeká nás spousta práce. Očekávám od sebe, že budu pro tým oporou a chci zase zažít pořádné play off se vším všudy. To je to, co mě baví nejvíce.

*Jak se ti líbí město Prostějov?

Město i okolí se mi líbí. Našli jsme si tu pár oblíbených míst. Škoda jen, že jsem zažil město po většinu roku celé zavřené.

*Měl jsi i jiné nabídky a co rozhodlo zůstat u Jestřábů?

Jedna nabídka, o které jsem uvažoval ve hře byla, ale rozhodl jsem se zůstat tady. Těch důvodů bylo více. Zájem klubu a pak také myslím, že tu mám ještě rozpracovanou práci. Nevyhráli jsme zápasy play off, prohráli derby, na živo jsme se pořádně neukázali našim fanouškům. Chtěl bych tu dokázat víc.

*Letní příprava je v plném proudu. Prozradíš, jak tvoje příprava vypadá?

Trénuji ve skupině ještě s dalšími kluky s naším kondičním trenérem. Dvakrát týdně chodíme na led s hráči, kteří hrají různě po republice i v zahraničí, ale jsou původem z Budějovic.

*Mužstvo pro následující ročník se hodně změnilo. Co na to říkáš?

Změna je to obrovská. Ať už v hráčském i realizačním týmu. Jak sem už říkal, čeká nás spousta práce. Tým bude kvalitní je to jen na nás.

*Před startem sezóny sehrajete několik přípravných zápasů. Na kterého ze soupeřů se nejvíce těšíš?

Přípravné zápasy jsou nutné zlo, nějak extra si je neužívám, ale jsou potřeba. V první lize už jsem dlouho a české týmy znám, takže mám radši konfrontaci se zahraničními celky.

*Sezónu zahájíte 11.9 v Sokolov. Jaký podle tebe bude nový ročník?

Hned na začátek pěkný výlet. Věřím, že to bude dobrá sezóna, už se moc těším, až začne.

Sdílej stránku!


Aktuality

5.2.2021

Komínek končí!

Tomáš Komínek po vzájemné dohodě v týmu končí. Místo něj přichází na zkoušku do konce února mladý obránce Mario Kellner. Tome, děkujeme a ať se ti daří! Mário, vítej!

23.1.2021

Brankář Marek Micka Jestřábem

Prostějovský odchovanec Marek Micka, který působil v plzeňské juniorce, podepsal smlouvu s Jestřábi do konce sezony. Marku, vítej doma a hodně štěstí!!!

4.1.2021

Obránce Petr Krejčí se vrací

Prostějovský odchovanec Petr Krejčí se po dvouměsíčním hostování v týmu Benátky n. Jizerou vrací zpátky do Prostějova. Krejčo, vítej zpátky!

4.1.2021

Obránce Aleš Sova mění angažmá

Obránce Aleš Sova po vzájemné dohodě s klubem v týmu končí. Stěhuje se do dánské nejvyšší soutěže do týmu Odense Bulldogs. Aleši děkujeme, a ať se ti v novém působišti daří!!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost