lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Ohlasy po zápase s Přerovem - druhý zápas předkola play-off

Ohlasy po zápase s Přerovem - druhý zápas předkola play-off

Jestřábům se podařilo ve druhém vzájemném zápasu předkola play-off porazit svého rivala poměrem 4:2. Fanoušci obou táborů se tak díky srovnání série mohou těšit na minimálně dvě další utkání. Ta se odehrají v pondělí 20. února a v úterý 21. února od 18 hodin v MEO Aréně.
A jak hodnotil vítězné utkání trenér Jestřábů Jiří Vykoukal nebo útočníci Lukáš Žalčík a Lukáš Krejčík? Na to se podívejte ve video ohlasech.

Sdílej stránku!


Aktuality

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!

9.1.2020

Všechno nejlepší!

5. ledna oslavil své 35. narozeniny Tomáš Štůrala a dnes slaví kulatiny (20) Daniel Dvořák. Oběma brankářům přejeme za celý klub všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se Vám borci daří!

8.1.2020

Pochobradský Jestřábem

Jestřábi angažovali mladého útočníka Michala Pochobradského, který patří do širšího kádru pardubického A-teamu. V letošní sezoně si připsal 28 startů v extralize a v Chance lize nastoupil k jednomu utkání za Jihlavu. Kompletní statistiky najdete zde.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

30 asistencí

Body

Zápasy

No foto

Jakub

Muška

43 zápasů

Úspěšnost

Daniel

Huf

92,49% úspěšnost