lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Očekávaný souboj dvou rivalů z Hané je tady

Očekávaný souboj dvou rivalů z Hané je tady

Už zítra do Prostějova vyrazí tým HC Zubr Přerov. V porovnání s minulou sezonou změnil Přerov svoje mužstvo nejméně ze všech prvoligových kádrů. Základ týmu zůstal téměř stejný jako ve dvou předcházejících ročnících. Odchody Lukáše Vágnera, Rostislava Šnajnara či Jakuba Ižackého Zubry sice mrzely, konec ofenzivního tahouna Marka Sikory už byl ale o poznání citelnější. Zubři tým navíc vhodně doplnili, Přerov posílil o gólmana Juraje Šimbocha a útok doplnili Jakub Šlahař s Gregorem Koblarem. Když už tedy do Přerova někdo přišel, bylo to zvučné jméno. Efektivní spolupráce veterána Milana Procházky s elitním centrem Romanem Pšurným táhne, přibyl také Jan Berger, jehož bilance po příchodu do Přerova byla skoro půl gólu za zápas, zatím má ale Berger ve statistikách zapsáno 5 bodů. Prostějov si drží šňůru neporazitelnosti na domácím ledě už 5 zápasů, Neužil je v bráně skvělý, prostějovskou ofenzívu táhne Jan Rudovský (5+8) a obránce Marek Drtina (2+10). Co se týká statistik, Jestřábi jak výborně hrají přesilovky, tak jsou skvělí i v oslabení. Odvěkého rivala vyzvou prostějovští Jestřábi na svém ledě už zítra v 18:00.

Sdílej stránku!


Aktuality

3.12.2020

Nová posila do obrany!!!!

Jestřábi získali posilu do obrany. Z ostravské Poruby přichází na měsíční hostování Dominik Rudl. Dominiku vítej v Prostějově a ať se daří!!!

9.11.2020

František Wágner v týmu končí!

Z důvodu dlouhodobého zranění se po vzájemné dohodě ukončila spolupráce s útočníkem Františkem Wágnerem. Děkujeme Franto a přejeme ti brzké uzdravení a hodně štěstí v další kariéře.

16.9.2020

PŘEDEHRÁVKA 14.KOLA

Z důvodu karantény Frýdku-Místku si Jestřábi zahrají předehrávku 14. kola v sobotu 16.9.2020 na ledě Havířova od 17:00.

11.9.2020

Změny v A-týmu!

Tomáš Pšenička a prostějovský odchovanec Martin Pěnčík po vzájemné dohodě končí v Prostějově.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

No foto

David

Bartoš

10 asistencí

Body

No foto

Petr

Mrázek

14 bodů

Zápasy

No foto

Dominik

Hrníčko

12 zápasů

Úspěšnost

No foto

Ondřej

Bláha

88,4% úspěšnost