lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Obranu posiluje Patrik Husák!

Obranu posiluje Patrik Husák!

Marketing

Velmi důležitou osobnost přivedlo prostějovské vedení. Jedná se o ofenzivního obránce, který minulou sezónu odehrál ve Frýdku-Místku a také přidal pár extraligových startů v Třinci. V Prostějově v minulosti odehrál 2 skvělé sezóny a nyní přidá další!

Patrik byl vytouženou posilou, která má spoustu zkušeností. "Jsme moc rádi, že jsme získali takto ofenzivně laděného obránce. Věříme, že naváže na sezóny, kdy patřil k nejlepším obráncům soutěže a stane se u nás hlavním pilířem v zadních řadách. Jeho vůle, chuť a motivace rozhodne," prozradil nový trenér Aleš Totter.

Staronová tvář se už moc těší, jak všichni společně vyjedou příští týden na led. "Domluvili jsme se vcelku rychle, protože zájem byl oboustranný. Když mi Lukáš Luňák nastínil představy jak by to mělo letos fungovat, tak nebylo co řešit. Prostředí, město a lidi okolo hokeje znám, takže se vracím do známého prostředí. Společný cíl je hrát co nejvýše a udělat pořádný úspěch. Také se těším hlavně na kluky, protože s půlkou týmu jsem hrál. Myslím si, že budeme dobrá parta a to je hlavní základ pro úspěch!" má jasno Patrik Husák.

KARIÉRA

Jako junior hrával Patrik za Spartu Praha, kde začínal plnit roli velmi ofenzivního beka a postupně sbíral více a více kanadských bodů.

Do extraligy mužů poprvé nakouknul v roce 2010 a odehrál celkem 16 zápasů. O 3 roky později posílil Litoměřice a vybudoval si zde velmi silnou pozici. Po dvou sezónách v litoměřickém dresu se přesunul do našeho klubu, kde měl pomoci Jestřábům k záchraně 1. ligy. Tento úkol splnil a působil zde i další rok. Následně strávil 2 sezóny v Ústí nad Labem, kde dostával opět mnoho prostoru na ledě. Další jeho kroky vedli do extraligového Třince, se kterým vyhrál v roce 2019 titul mistra České republiky. Další rok odehrál v prvoligové Porubě, kde odvedl skvělou práci a přesunul se opět do Třince. Nyní je však v Prostějově, aby Jestřábům pomohl k nastavenému cíli!!!

Sdílej stránku!


Aktuality

6.6.2022

Zahraj si hokejový kvíz!

Pévéčko si pro fanoušky připravilo soutěž o skvělé ceny. Můžete vyhrát knihu 100 LET PROSTĚJOVSKÉHO HOKEJE nebo křupavou pizzu ze ZÁTIŠÍ.

SOUTĚŽ ZDE

21.4.2022

Aukce dresů z této sezóny!

Dresy, které po 19 letech nakoukly až do semifinále a zároveň jsou posledními se současným logem jestřába!

DRAŽTE ZDE

24.3.2022

Informace k semifinále!

Vstupenky na oba semifinálové duely si budete moci zakoupit již od 16.00. Brány zimního stadionu se pak otevřou v 17.00.

12.3.2022

Vstupenky na čtvrtfinále!

Na čtvrtfinálové zápasy (pondělí, úterý) pro Vás budou otevřeny pokladny zimního stadionu již 2 hodiny před zápasem, tedy od 16.00!


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Koho si trenéři vybrali z try-outu?

03.08.2022 | Marketing

Koho si trenéři vybrali z try-outu?

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost

×
Dnes v 19:15 | Muži
TH Unia Oświęcim
LHK Jestřábi Prostějov