lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Několik mladých Jestřábů uspělo na testech v mládežnických extraligových týmech

Několik mladých Jestřábů uspělo na testech v mládežnických extraligových týmech

Pět mladých prostějovských hokejistů uspělo na zkouškách v týmech, které patří k účastníkům českých mládežnických extralig. Útočníci Petr Antoníček a Adam Popelka (oba ročník 2001) jsou na hostováních v mladším dorostu Olomouce. Ve stejném klubu hostuje i obránce Petr Krejčí (1999), pouze coby hráč dorostu staršího. Další zadák, David Chujac (1998), bude prostřednictvím téže formy působení oblékat trikot staršího dorostu Havířova. A brankář Kryštof Rochla (1999) si extraligu staršího dorostu vyzkouší v Mladé Boleslavi. „V minulých dnech byl na zkoušce v klubu Piráti Chomutov hráč juniorského týmu Patrik Liška, kde uspěl a po dohodě mezi kluby mohl přestoupit do extraligové juniorky. Bohužel v poslední chvíli na vlastní žádost odjel zpátky do mateřského klubu," doplnil šéf jestřábí mládeže Michal Tomiga.

Sdílej stránku!


Aktuality

19.7.2019

Tomáš Divíšek dnes slaví 40!!!

"Divochu", za celý klub, realizační tým, tvé spoluhráče a naše fanoušky ti přejeme k tvému jubileu všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří tobě i celé tvé rodině! Je pro nás čest, být s tebou v týmu! #dichoch40 #cojestaryjedobry #jsmeprostejov

18.7.2019

Havlík opouští Prostějov

Už jste si mohli všimnout, že Ladislav Havlík nefiguruje na naší soupisce pro novou sezonu a dnes se potvrdily spekulace o jeho odchodu do ciziny. 27-letý obránce podepsal novou smlouvu s polským PKH Gdansk. Za celý tým Jestřábů děkujeme za roky strávené v Prostějově a přejeme, ať se mu i jeho rodině v novém působišti daří!

https://pkh2014.pl/havlik-i-bilcik-wzmocnia-defensywe/

4.6.2019

Jestřáby opouští Jan Starý

Jestřábi se rozloučili s Janem Starým, kterému nenabídli novou smlouvu. "Starda" do Prostějova přišel před sezonou 2017/2018 a rychle se zařadil mezi nejvýraznější hráče týmu. S Jestřábem na prsou odehrál 92 utkání, ve kterých nastřílel 29 branek a na dalších 31 nahrál. Honzovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu i jeho rodině pevné zdraví a ať se vám daří. Díky Stardo!

20.5.2019

Mikliš odchází do Znojma

Ondřej Mikliš působil v Prostějově od předminulé sezony a od začátku se zařadil mezi šestici obránců, na kterou trenéři spoléhali. V Prostějově odehrál 99 utkání, ve kterých vstřelil 6 branek a k nim přidal 20 asistencí. Za celý klub mu přejeme, ať se mu v novém působišti daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost