lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Na trenérských postech u mládeže došlo ke změnám

Na trenérských postech u mládeže došlo ke změnám

Změny nastaly ve struktuře jestřábí mládeže. Jejím manažerem byl jmenován bývalý kouč prostějovského A-týmu a nynější lodivod juniorky a asistent u mladšího dorostu Petr Zachar. Jiný kormidelník, Lukáš Majer, zase odešel trénovat do Kralup nad Vltavou. U mladších dorostenců, kde měl působit, jej dočasně nahradí David Šebek. O hokejový růst mladých Jestřábů se pak budou starat i Michal Černý a Lukáš Duba, bývalí výborní útočníci a nyní kustodi a maséři ve výběru Kamila Přecechtěla.
Petr Zachar je manažerem prostějovské mládeže. Zároveň trénuje juniory a působí jako asistent u mladšího dorostu.

Post manažera mládeže obsadilo zkušené jméno. Stal se jím Petr Zachar, který má bohaté trenérské zkušenosti jak s mladými, tak se seniorskými hokejisty. Současně bude Zachar trenérem juniorky, kde mu budou asistovat Michal Černý a Martin Půček.

Zacharovým předchůdcem na trenérské lavičce juniorů byl Ivo Horák. Ten nyní přešel do funkce sekretáře klubu, stále také samozřejmě zůstává ředitelem zimního stadionu.


Nejmladší má na starosti Nečas, Černý a Duba jsou asistenty u tří celků

Michal Černý plní roli kustoda u A-týmu. Navíc ještě dělá asistenta trenéra u přípravky, 1. třídy a juniorky.

Co se týče nejmladších prostějovských týmů, jako trenér je povede Mojmír Nečas. Bývalý extraligový i prvoligový brankář, jenž kdysi působil i Hané, bude mít hlavní slovo u jestřábí přípravky a 1. až 4. třídy. Současně se bude starat o mládežnické gólmany, kterým díky své bohaté kariéře může předat cenné rady a zkušenosti.

U přípravky a 1. třídy se Nečasovi nabízí celkem sedmero asistentů. Jejich výčet zní: Michal Tomiga mladší, M. Tanečková, Nela Jančiarová, Petra Procházková, Petr Marák, Jiří Brančík a rovněž Michal Černý, bývalý prostějovský útočník s vytříbenou technikou a v současné době kustod a masér u A-mužstva.

I pomocníci Mojmíra Nečase pro 2., 3. a 4. hokejovou třídu jsou jednotní. Jde o Michala Tomigu mladšího, Radka Vrbu a Lukáše Dubu, ještě do loňské sezony kapitána hlavní jestřábí družiny a nynějšího kolegu Michala Černého na pozici kustoda a maséra.

Majera u mladšího dorostu nahradil Šebek, dočasně

Lukáš Majer odešel trénovat do Kralup nad Vltavou.

Identické je i složení realizačních týmů u starších a mladších žáků. Hlavním koučem je Martin Půček, který má po ruce jako asistenta Michala Tomigu.

U prostějovských žáků působil v roli lodivoda i David Šebek, ten však přešel o kategorii výš. U mladšího dorostu totiž nahradil Lukáše Majera, který se rozhodl odejít trénovat do Kralup nad Vltavou, kategorii mladšího dorostu. „Lukáš skončil jak u A-týmu, tak i v mládežnickém klubu na vlastní žádost. Tím vznikly nemalé problémy v obsazení trenéra u mladšího dorostu, kam se dočasně přesouvá David Šebek," vysvětil šéf jestřábí mládeže Michal Tomiga. „Lukáši Majerovi v klubu HC Kralupy nad Vltavou přejeme další úspěšné pokračování v jeho práci," dodal.

Šebkovým asistentem se stal Petr Zachar. Starší dorostence stejně jako loni povede Filip Smejkal, jemuž bude coby asistent pomáhat Jan Krajíček.

Sdílej stránku!


Aktuality

3.12.2020

Nová posila do obrany!!!!

Jestřábi získali posilu do obrany. Z ostravské Poruby přichází na měsíční hostování Dominik Rudl. Dominiku vítej v Prostějově a ať se daří!!!

9.11.2020

František Wágner v týmu končí!

Z důvodu dlouhodobého zranění se po vzájemné dohodě ukončila spolupráce s útočníkem Františkem Wágnerem. Děkujeme Franto a přejeme ti brzké uzdravení a hodně štěstí v další kariéře.

16.9.2020

PŘEDEHRÁVKA 14.KOLA

Z důvodu karantény Frýdku-Místku si Jestřábi zahrají předehrávku 14. kola v sobotu 16.9.2020 na ledě Havířova od 17:00.

11.9.2020

Změny v A-týmu!

Tomáš Pšenička a prostějovský odchovanec Martin Pěnčík po vzájemné dohodě končí v Prostějově.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

No foto

David

Bartoš

10 asistencí

Body

No foto

Petr

Mrázek

14 bodů

Zápasy

No foto

Dominik

Hrníčko

12 zápasů

Úspěšnost

No foto

Ondřej

Bláha

88,4% úspěšnost