lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Na Hané zůstává pro další sezónu Tomáš Jandus.

Na Hané zůstává pro další sezónu Tomáš Jandus.

Dohodnuto, podepsáno. Vedení Jestřábů pochopitelně přemýšlí do budoucna a již nyní si pojistilo několik mladých a nadějných hráčů. Jedním z nich je Tomáš Jandus, kterému byla uplatněna opce pro další sezónu.

"Jandy" přišel před minulou sezónou na hostování z Pražské Sparty a hned od prvních zápasů tento nadějný útočník zaujal trenéry svojí rychlostí a tvrdou střelou.V první půlce sezóny se trošku hledal, ale v druhé části naplno ukázal svůj potenciál a byl produktivní. V 56. zápasech nastřádal 27 kanadských bodů za 9 branek a 18 asistencí. V kolonce (+-) zůstal na -1. Tímto si vysloužil uplatnění opce a šanci hokejově růst a zlepšovat se v Jestřábí rodině pro další sezónu.

Jandy, ať se ti daří!

Sdílej stránku!


Aktuality

4.1.2021

Obránce Petr Krejčí se vrací

Prostějovský odchovanec Petr Krejčí se po dvouměsíčním hostování v týmu Benátky n. Jizerou vrací zpátky do Prostějova. Krejčo, vítej zpátky!

4.1.2021

Obránce Aleš Sova mění angažmá

Obránce Aleš Sova po vzájemné dohodě s klubem v týmu končí. Stěhuje se do dánské nejvyšší soutěže do týmu Odense Bulldogs. Aleši děkujeme, a ať se ti v novém působišti daří!!

19.12.2020

Dohrávka 15.kola proti Porubě!

Utkání 15. kola proti Porubě, které bylo odloženo z důvodu nákazy ostravského týmu covidem se odehraje ve středu 30.12.2020 od 16:00 v Prostějově.

10.12.2020

Sobotní duel s Porubou odložen

Sobotní domácí utkání 15.kola Chance ligy mezi Prostějovem a Porubou je z důvodu karantény Poruby odloženo. Hledáme společně s Porubou náhradní termín. Kdy se utkání dohraje Vás budeme informovat na našem webu.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

No foto

Petr

Chlán

10 branek

Asistence

No foto

Petr

Mrázek

15 asistencí

Body

No foto

Petr

Mrázek

25 bodů

Zápasy

No foto

Dominik

Hrníčko

20 zápasů

Úspěšnost

No foto

Ondřej

Bláha

90,38% úspěšnost