lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Na Hané zůstává pro další sezónu Tomáš Jandus.

Na Hané zůstává pro další sezónu Tomáš Jandus.

Dohodnuto, podepsáno. Vedení Jestřábů pochopitelně přemýšlí do budoucna a již nyní si pojistilo několik mladých a nadějných hráčů. Jedním z nich je Tomáš Jandus, kterému byla uplatněna opce pro další sezónu.

"Jandy" přišel před minulou sezónou na hostování z Pražské Sparty a hned od prvních zápasů tento nadějný útočník zaujal trenéry svojí rychlostí a tvrdou střelou.V první půlce sezóny se trošku hledal, ale v druhé části naplno ukázal svůj potenciál a byl produktivní. V 56. zápasech nastřádal 27 kanadských bodů za 9 branek a 18 asistencí. V kolonce (+-) zůstal na -1. Tímto si vysloužil uplatnění opce a šanci hokejově růst a zlepšovat se v Jestřábí rodině pro další sezónu.

Jandy, ať se ti daří!

Sdílej stránku!


Aktuality

7.2.2020

Informace o marodce

Na marodce se po utkání s Frýdkem ocitl Lukáš Krejčík, který má vážné problémy s kolenem a vypadá to, že pro něj předčasně skončila letošní sezona. To samé platí i pro Kryštofa Ouřadu, který musel na operaci ramene.

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost