lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
NAŠE NOVÉ LOGO!

NAŠE NOVÉ LOGO!

Marketing

Čekaní je u konce. Staré logo je minulostí a my Vám představujeme naši novou identitu, která bude prezentovat náš A-tým a se kterou vjedeme do následující sezóny Chance ligy!

"Vážení fanoušci prostějovského hokeje, blíží se začátek nového ročníku a my již máme nové logo, se kterým budeme od dnešního dne oficiálně spojeni. Logo vzniklo až na daleké Jávě v Indonesii a pevně věřím, že se stane novým symbolem všech skutečných fanoušků prostějovského hokeje. Těším se na Vás všechny v nové sezoně," řekl k čerstvě novému logu majitel Dr. Jaroslav Luňák.

Nová podoba loga má rozhodně působit moderněji a čistěji.

Název klubu zůstal v novém logu zcela zachován, i nadále budeme LHK Jestřábi Prostějov, ale byl upraven font písma a písmo bylo vloženo do vodorovné polohy.

Dominantou bude opět tvář jestřába, která doznala velké změny v designu a bude se prezentovat zlatou barvou.

Sdílej stránku!


Aktuality

6.6.2022

Zahraj si hokejový kvíz!

Pévéčko si pro fanoušky připravilo soutěž o skvělé ceny. Můžete vyhrát knihu 100 LET PROSTĚJOVSKÉHO HOKEJE nebo křupavou pizzu ze ZÁTIŠÍ.

SOUTĚŽ ZDE

21.4.2022

Aukce dresů z této sezóny!

Dresy, které po 19 letech nakoukly až do semifinále a zároveň jsou posledními se současným logem jestřába!

DRAŽTE ZDE

24.3.2022

Informace k semifinále!

Vstupenky na oba semifinálové duely si budete moci zakoupit již od 16.00. Brány zimního stadionu se pak otevřou v 17.00.

12.3.2022

Vstupenky na čtvrtfinále!

Na čtvrtfinálové zápasy (pondělí, úterý) pro Vás budou otevřeny pokladny zimního stadionu již 2 hodiny před zápasem, tedy od 16.00!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost

×
Odehrané 16:00 | Muži
HC RT TORAX Poruba
LHK Jestřábi Prostějov