lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Mládí vpřed! Z Chomutova přichází nadějný Kryštof Ouřada

Mládí vpřed! Z Chomutova přichází nadějný Kryštof Ouřada

Každé pondělí zveřejňujeme jednu zkušenou posilu, která posílí Jestřáby. V týdnu pak představujeme "mladé pušky", které by se měly od zkušenějších kolegů učit a zároveň jim šlapat na paty. Dnes přichází na řadu bývalý kapitán chomutovské juniorky, který přichází do Prostějova na hostování na jednu sezonu.

Foto zdroj: Sporty Ústí

Kryštof Ouřada

Piráti Chomutov -> LHK Jestřábi Prostějov

Věk: 19 let

Výška: 174 cm

Váha: 75 kg

Držení hole: pravá

Talentovaný útočník udělal své první hokejové krůčky na teplickém zimním stadionu. Město zaslíbené spíše fotbalu dokázalo vychovat i vynikající hokejisty typu Roberta Langa nebo Zdeňka Skořepy. Nyní 19-letý Ouřada později odešel z Teplic do sousedního Chomutova, který se pyšní jednou z nejlepších hokejových akademií v Česku. Během několika let své existence prošlo mládežnickými výběry Pirátů několik hráčů momentálně hrajících NHL nebo na jejich farmách a Ouřada by rád následoval jejich hokejový osud.

Nevysoký forward dominuje svou rychlostí a schopností vstřelit branku nebo připravit šance pro své spoluhráče. Dlouhodobě nosil na svém dresu kapitánské "C" a hlavně v přesilovkách celý tým táhnul. V juniorce posbíral celkem 69 startů a v nich získal 89 kanadských bodů (38 + 51). Měl i výborná čísla ukazující jeho přínos ve statistice pravdy, kde sezonu zakončil na +28.

V minulé sezoně si zahrál také za Ústí nad Labem, kde ve svém debutu vstřelil hned branku. Celkem odehrál čtyři duely a nasbíral tři body (1+2). Při marodce Pirátů naskočil i do Tipsport extraligy a svůj extraligový debut zakončil vítěznou brankou z nájezdu. Celkem v extralize odehrál 6 utkání a vstřelil 1 branku a na 1 nahrál.

V Prostějově bude chtít navázat na své výkony v mládežnických kategoriích a zároveň se něco přiučit od zkušenějších kolegů, kterým bude šlapat na paty.

Kompletní statistiky Kryštofa Ouřady najdete ZDE.

Kryštofe, ať se ti u nás daří!

Sdílej stránku!


Aktuality

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.

6.3.2019

Dnes pokladny od 16:30

Informace k prodeji vstupenek na středeční utkání se Vsetínem. Pokladny se otevřou v 16:30 a zimní stadion v 17:00.

27.2.2019

Informace o prodeji vstupenek

Před úterním utkáním play-off se Vsetínem budou pokladny zimního stadionu otevřeny od 15:00. Začátek utkání je v 18:00.

Cena vstupenky - 150,- Kč

Z důvodu předpokládaného velkého zájmu o utkání play-off a zrušení online prodeje vstupenek, žádáme diváky, aby využili brzkého otevření pokladen a předešli dlouhým frontám na v den utkání. Děkujeme.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost