lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Mladí Jestřábi se stali mistry republiky v hokejbalu!

Mladí Jestřábi se stali mistry republiky v hokejbalu!

MČR mladších žáků 2013: Nejen v sezóně na ledě, ale i v letní pauze, válejí mladí hokejisté LHK Jestřábi. Brusle vyměnila šestice hráčů Martin Pěnčík, Adam Studený, Petr Antoníček, Adam Popelka, Tomáš Ševčík a Bronislav Vysloužil za boty a v týmu SK KOMETA Polička vyválčili titul pro mistry České republiky v hokejbalu. Tým Poličky ovládl vedle republikového finále i celou základní část a za pomoci šesti talentovaných hokejistů Jestřábů se může radovat ze zlatých medailí. Celému týmu, speciálně pak mladým Hanákům, GRATULUJEME!

Sdílej stránku!


Aktuality

10.10.2019

Posila ze Sparty

Jestřábi ze Sparty získali Davida Dvořáčka, který bude našemu týmu pomáhat formou střídavých startů.

28.9.2019

Extraligová posila do obrany

Prostějov získal z Mladé Boleslavi bývalého mládežnického reprezentanta Františka Hrdinku. Dvojnásobný účastník MS juniorů bude v PV hostovat zatím do konce října.

Kompletní statistiky najdete ZDE.

26.9.2019

Hrníčko mimo hru

Dominik Hrníčko si v utkání s Porubou poranil koleno. Vyšetření v nemocnici objevilo poškození, které si vyžádá zřejmě měsíční pauzu. Hrnec přejeme brzké uzdravení!

3.9.2019

Nová posila pro PV?

V dnešním utkání ve Frýdku nastoupí na centru druhé formace Petr Kafka, který poslední tři sezony nastupoval ve slovenské extralize za Banskou Bystrici a Košice. Ve slovenské nejvyšší soutěži odehrál 252 utkání, ve kterých získal 203 kanadských bodů (98+105). Zkušenosti má také z české extraligy. Kompletní statistiky najdete ZDE.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

15 asistencí

Body

Marek

Račuk

21 bodů

Zápasy

Jan

Berger

13 zápasů

Úspěšnost

Tomáš

Štůrala

97,22% úspěšnost