lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Matador Divíšek pokračuje v Prostějově!

Matador Divíšek pokračuje v Prostějově!

Tomáš Divíšek přidá ve bohaté kariéře další rok v prostějovském dresu. Divoch přišel na Hanou před sezonou 2017/18 a během dvou let se zařadil mezi nejvýraznější tváře našeho týmu.

Tomáš Divíšek

LHK Jestřábi Prostějov -> LHK Jestřábi Prostějov

Věk: 39 let

Výška: 193 cm

Váha: 109 kg

Držení hole: levá

Tomáš Divíšek si získal, během svého relativně krátkého působení v Prostějově, sympatie fanoušků i odborné veřejnosti. Jeho individuální síla a statistiky nemají v Prostějově obdoby a i v pokročilém věku dokáže sbírat v průměru 1,2 bodu na zápas. Celkem na Hané odehrál 110 utkání, nastřílel 52 branek a přidal 80 asistencí. V předminulé sezoně se stal nejlepším střelcem soutěže a v minulé nebýt zranění kyčle mohl atakovat nejvyšší příčku Luboše Roba.

Divoch od začátku angažmá pravidelně nastupuje ve dvojici s Tomášem Nouzou. Tomášové vytvořili v první lize nebezpečné duo, které dokáže soupeře rozebrat do poslední součástky. V čem produktivní dvojice selhává je lepší práce do defenzivy a týmový úspěch v play-off. Jestřábi dlouhodobě vstupují do sezony s cílem hrát semifinále, ale to o se jim povedlo uhrát naposledy v sezoně 2002/03 a od té doby marně čekají na výraznější průlom. Přínos dua T+T je vidět v základní části, ale v play-off jejich výkony zůstávají za očekáváním. Dokáží letos svoji extra třídu a dotáhnou Jestřáby do semifinále? Potom se o nich v Prostějově bude mluvit jako o hokejových legendách!

Kompletní statistiky Tomáše Divíška najdete ZDE.

Divochu, ať se daří!

Sdílej stránku!


Aktuality

4.6.2019

Jestřáby opouští Jan Starý

Jestřábi se rozloučili s Janem Starým, kterému nenabídli novou smlouvu. "Starda" do Prostějova přišel před sezonou 2017/2018 a rychle se zařadil mezi nejvýraznější hráče týmu. S Jestřábem na prsou odehrál 92 utkání, ve kterých nastřílel 29 branek a na dalších 31 nahrál. Honzovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu i jeho rodině pevné zdraví a ať se vám daří. Díky Stardo!

20.5.2019

Mikliš odchází do Znojma

Ondřej Mikliš působil v Prostějově od předminulé sezony a od začátku se zařadil mezi šestici obránců, na kterou trenéři spoléhali. V Prostějově odehrál 99 utkání, ve kterých vstřelil 6 branek a k nim přidal 20 asistencí. Za celý klub mu přejeme, ať se mu v novém působišti daří!

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost