lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Lukáš Krejčík ke svému odchodu: Určitě padla i řeč, <br>že bych se mohl v budoucnu vrátit, kdyby o to klub stál

Lukáš Krejčík ke svému odchodu: Určitě padla i řeč,
že bych se mohl v budoucnu vrátit, kdyby o to klub stál

Minulý týden museli fanoušci A-týmu Jestřábů spolknout hořkou pilulku. Jejich oblíbený útočník Lukáš Krejčík se s klubem dohodl na ukončení svého angažmá. V následujících řádcích se dozvíte, jak bude na svou hanáckou štaci jeden z nejoblíbenějších hráčů fanoušků vzpomínat.

Do Prostějova jsi poprvé přišel v průběhu sezóny 2014/2015. Původně se jednalo
o měsíční hostovaní. Jak vzpomínáš na svůj první zápas, který jsi za Jestřáby odehrál?

První zápas jsem odehrál proti Havířovu. Bylo to hodně vyhecovaný v hledišti a zápas se nedohrál. Po dvou třetinách byl stav utkání 3:0 pro nás a tak to taky skončilo. Pamatuji, že se mi podařil dát za Prostějov gól hned v prvním zápase.

Pro Jestřáby nebyla sezóna 2014/2015 některak úspěšná, neboť museli zachraňovat svou účast v první lize. Ty jsi ale i přesto v Prostějově zůstal a podepsal smlouvu na nadcházející sezónu. Proč ses tak tenkrát rozhodl?

Pan majitel se netajil ambicemi do následující sezóny a i já jsem věřil, že bychom se měli zvednout, když se kádr posílí. Navíc se mi tu velmi líbilo, tak jsme se domluvili na pokračování.

V dresu Prostějova jsi za celou dobu nastoupil k 123 utkáním, v nichž jsi vsítil 36 gólů. Jak budeš na své hanácké angažmá vzpomínat?

Jen v pozitivech. Obě sezóny tady byla skvělá parta a zápasy měly parádní kulisu. Škoda, že jsme se nedostali alespoň jednou do semifinále. V týmu působí nebo působilo spoustu skvělých kluků,
o to bylo rozhodování těžší.

V Prostějově jsi měl působit i v nadcházející sezóně. Ty ses však z rodinných důvodů dohodl s klubem na ukončení smlouvy. Jak těžké to pro tebe bylo rozhodování?

Jak už se zmínil pan Vykoukal, čekáme s manželkou první přírůstek do rodiny. To je teď pro mě věc na prvním místě. Příští sezónu budu působit blízko domova a tím budu moct být doma každý den, což poslední roky nešlo. Chtěl bych být manželce co nejvíce nápomocen, bude to pro nás oba dva něco nového.

Přemýšlíš už teď nad tím, že by ses do Prostějova někdy v budoucnu vrátil?

V první řadě bych chtěl poděkovat panu Vykoukalovi a panu Luňákovi, že mi vyšli vstříc. Určitě padla i řeč, že bych se mohl v budoucnu vrátit, kdyby byl zájem od klubu.

Je něco, co bys chtěl vzkázat prostějovským fanouškům?

Ať podporují kluky v příští sezóně tak jako v sezónách minulých a ať věří lidem, kteří se starají
o chod A-mužstva, protože tomu věnují spoustu času a úsilí. Věřím, že se v nejbližší době dá do pořádku mládež a v budoucnu z toho bude A-tým profitovat.

Sdílej stránku!


Aktuality

16.9.2020

PŘEDEHRÁVKA 14.KOLA

Z důvodu karantény Frýdku-Místku si Jestřábi zahrají předehrávku 14. kola v sobotu 16.9.2020 na ledě Havířova od 17:00.

11.9.2020

Změny v A-týmu!

Tomáš Pšenička a prostějovský odchovanec Martin Pěnčík po vzájemné dohodě končí v Prostějově.

27.8.2020

Staronová posila do útoku!!

Z pražské Sparty přichází na dvouměsíční hostování Tomáš Pšenička, který si v loňské sezoně připsal za mateřskou Spartu 19 startů s bilancí (1+1) a v Chance lize vypomáhal Ústí nad Labem ve 25 zápasech (9+8).Vítej Tome!!

13.8.2020

Změna soupeře v přípravě

Z důvodu karantény týmu HC Dukla Jihlava odehrajeme ve čtvrtek 20.8.2020 v 18:00 přípravné utkání proti GKS Tychy.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

No foto

Petr

Mrázek

3 branek

Asistence

No foto

David

Bartoš

5 asistencí

Body

Zápasy

Úspěšnost

No foto

Ondřej

Bláha

88,73% úspěšnost