lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Legenda legendám a třetí ročník akce - Jestřábi pomáhají srdcem

Legenda legendám a třetí ročník akce - Jestřábi pomáhají srdcem

Jak už všichni víte, Jestřábi se zapojili do charitativní akce Legenda legendám, ve kterém vzdali hold prostějovské legendě panu Jaroslavu Palatému. Během reprezentační pauzy navíc už třetím rokem ukázali naši hráči, že mají velké srdce. Hráči i vedení jestřábí letky mezi sebou opět vybrali finanční obnos a darovali ho speciální škole Jistota, která se v Prostějově stará o děti s různým typem postižení.

Předání charitativního dresu z projektu Legenda legendám panu Jaroslavovi Palatému z rukou sportovního manažera Jestřábů pana Jiřího Vykoukala.
Prostějovští Jestřábi ukázali velké srdce. Během měsíce listopadu se společně s našimi fanoušky zapojili do charitativního týdne Chance ligy. Fanoušci měli možnost darovat potřebné věci do sbírky, kterou jsme pořádali během domácích utkání a hráči jestřábí letky mezi sebou vybrali finanční obnos. Každý přispěl částkou jakou chtěl a navíc byla znovu připravena speciální akce, kdy za každé zakázané slovo (celkem jich bylo 6) hráči platili do banku 10 kč. "Tato akce vznikla před třemi roky a letos jsme se opět v kabině domluvili, že předáme vybrané finance dětem z Tetína," přiblížil pokračování myšlenky Štefan Žigárdy, marketingový manažer Jestřábů.


Jestřábi vybrali 13.000 Kč a darovali je tetínské škole Jistota. Škola poskytuje široké spektrum vzdělávacích možností pro žáky se zdravotním postižením. Jak děti dospívají je nutné pro ně připravit nové podmínky pro kvalitní život v budoucnosti. Ředitelka školy paní Marie Turková kvitovala opakování akce, protože jak sama říká: "Na letošní třetí ročník se naše děti opět neskutečně těšily. Nebylo dne kdyby se děti nezeptaly, kdy půjdou na trénink s hokejisty. Jsem moc ráda, že s námi náš prostějovský hokejový klub spolupracuje a doufám, že jsme vytvořili tradici, na kterou budeme každoročně navazovat."


Peníze jsou v životě důležité, ale jsou věci, které si za peníze nekoupíte. A tak se celý Prostějovský klub rozhodl pozvat zástupce školy, děti a jejich rodiny, ošetřovatele na zimní stadion. Hráči se s dětmi projeli po ledě, ukázali jim zázemí klubu a od dětí na oplátku dostali vlastoručně namalované obrázky a perníčky. Úsměv na tvářích dětí prozradil, že se akce povedla. „Děti budou na tyto zážitky vzpomínat ještě několik týdnů,“ poznamenala jedna z přítomných ošetřovatelek.


Víte jaké to je, když se do branky postaví útočník? Tomáš Divíšek by mohl vyprávět! 😁Sportovní manažer Jiří Vykoukal se také zapojil.


Tomáš Nouza


Václav Meidl


Jakub Husa


Matěj Novák


Sdílej stránku!


Aktuality

13.8.2020

Změna soupeře v přípravě

Z důvodu karantény týmu HC Dukla Jihlava odehrajeme ve čtvrtek 20.8.2020 v 18:00 přípravné utkání proti GKS Tychy.

2.7.2020

Všechno nejlepší

Dnes 02.07.2020 slaví své 21. narozeniny obránce jestřábí letky Petr Krejčí. Krejčo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost