lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Ladislav Havlík další potvrzenou posilou obraných řad Jestřábů

Ladislav Havlík další potvrzenou posilou obraných řad Jestřábů

V pořadí třetí obránce dnes stvrdil podpisem své pokračování v Prostějově. Jak už bylo avizováno dříve, Jestřábi chtějí udržet kostru úspěšného týmu z minulé sezony a zatím se jim to daří.

Láďa Havlík patří v našem týmu k hráčům, na které mají práva extraligové Pardubice. Za svůj mateřský klub odehrál v extralize 147 utkání. V prostějovském dresu se poprvé objevil v sezoně 2014/2015, kdy odehrál jedno utkání. Kompletní ročník na Hané odehrál až minulou sezonu. Nastoupil v 38 utkání základní části a přidal 6 startů v play-off. Posbíral 12 kanadských bodů za 4 branky a 8 asistencí. Na trestné lavici strávil 46 minut.

"Havlis" patří také do skupiny hráčů, kteří mají individuální přípravu sestavenou Davidem Skřivánkem a ani jeho neminulo testování, které je potřebné pro sestavení správného tréninkového plánu.

Láďo ty ses snažil dlouho prosadit do kádru Pardubic, ale nikdy to úplně nevyšlo. rovnou do Prostějova a fanoušci tě v našem dresu budou vídat i v této sezoně. Přemýšlel jsi dlouho nad nabídkou Jestřábů?

Nepřemýšlel. Jsem rád, že jsem dostal nabídku pokračovat v Prostějově. Loni se mi tu líbilo, parta v kabině byla suprová, to samé fanoušci!

Víme, že máš ambice i kvality hrát jednou extraligu. Doufal si, že by mohlo z extraligy přilétnout nějaké laso?

Letos jsem žádnou nabídku nedostal, ale jsem rád, že přišla ta z Prostějova, protože Prostějov je ambiciozní tým, se kterým můžeme dosáhnout úspěchu, já se tu můžu zlepšit a zviditelnit pro extraligové kluby.

Ty jsi veliký chlap, ale zároveň nemáš úplně dřevěné ruce. Uvidíme tě na přesilovce v příští sezoně?

Technický (smích). Snažím se puky rozehrát neodpalovat je, ale že bych byl technický typ to určitě ne. Za přesilovku bych hrál rád, jako každý hráč, ale záleží, jak to postaví trenér. Pokud se na přesilovce objevím nebude to kvůli šikovnosti, ale spíše kvůli tvrdé střele.

V čem bys chtěl udělat letos největší progres?

Chtěl bych zapracovat na vyrovnanosti výkonů, abych neměl v sezoně nějaké velké výkyvy. To si myslím, že je moje největší slabina.

Díky a ať se daří!

Sdílej stránku!


Aktuality

8.12.2018

Změny v kádru

Do dnešního utkání v Benátkách bohužel nenastoupí Jan Starý a Lukáš Žálčík, kteří bojují s virovým onemocněním. Díky tomu odehraje své první utkání v Chance lize nadějný 19-letý útočník Zlína Sebastian Fajkus.

1.12.2018

Změny v kádru

Dušan Žovinec se vrací po krátké anabázi ve Frýdku do Prostějova formou hostování do konce sezony. Dalším hráčem, který nově oblékne dres Jestřábů je Vojtěch Dobiáš. Tento mladý útočník bude v Prostějově na střídavé starty ze Zlína. Zároveň s příchodem Dušana Žovince Jestřáby opouští Michael Foltýn. Děkujeme za odvedené služby a přejeme ať se mu v novém působišti daří.

30.11.2018

Ztracená permanentka

Na posledním utkání se v našem kotli našla permanentka. Kdo tu svoji postrádá, prosím ozvěte se na tel. kontakt 774840484 nebo se pro ni stavte v kotli během domácího utkání s Porubou.

9.11.2018

Všechno nejlepší Kubo!

Jakub "Kubánec" Neužil dnes slaví 24 narozeniny. Za celý klub LHK Jestřábi Prostějov přejeme hodně štěstí, zdraví a ať si tě najde každý puk, který poletí na bránu!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

27 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

34 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

90,95% úspěšnost