lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Ladislav Havlík další potvrzenou posilou obraných řad Jestřábů

Ladislav Havlík další potvrzenou posilou obraných řad Jestřábů

V pořadí třetí obránce dnes stvrdil podpisem své pokračování v Prostějově. Jak už bylo avizováno dříve, Jestřábi chtějí udržet kostru úspěšného týmu z minulé sezony a zatím se jim to daří.

Láďa Havlík patří v našem týmu k hráčům, na které mají práva extraligové Pardubice. Za svůj mateřský klub odehrál v extralize 147 utkání. V prostějovském dresu se poprvé objevil v sezoně 2014/2015, kdy odehrál jedno utkání. Kompletní ročník na Hané odehrál až minulou sezonu. Nastoupil v 38 utkání základní části a přidal 6 startů v play-off. Posbíral 12 kanadských bodů za 4 branky a 8 asistencí. Na trestné lavici strávil 46 minut.

"Havlis" patří také do skupiny hráčů, kteří mají individuální přípravu sestavenou Davidem Skřivánkem a ani jeho neminulo testování, které je potřebné pro sestavení správného tréninkového plánu.

Láďo ty ses snažil dlouho prosadit do kádru Pardubic, ale nikdy to úplně nevyšlo. rovnou do Prostějova a fanoušci tě v našem dresu budou vídat i v této sezoně. Přemýšlel jsi dlouho nad nabídkou Jestřábů?

Nepřemýšlel. Jsem rád, že jsem dostal nabídku pokračovat v Prostějově. Loni se mi tu líbilo, parta v kabině byla suprová, to samé fanoušci!

Víme, že máš ambice i kvality hrát jednou extraligu. Doufal si, že by mohlo z extraligy přilétnout nějaké laso?

Letos jsem žádnou nabídku nedostal, ale jsem rád, že přišla ta z Prostějova, protože Prostějov je ambiciozní tým, se kterým můžeme dosáhnout úspěchu, já se tu můžu zlepšit a zviditelnit pro extraligové kluby.

Ty jsi veliký chlap, ale zároveň nemáš úplně dřevěné ruce. Uvidíme tě na přesilovce v příští sezoně?

Technický (smích). Snažím se puky rozehrát neodpalovat je, ale že bych byl technický typ to určitě ne. Za přesilovku bych hrál rád, jako každý hráč, ale záleží, jak to postaví trenér. Pokud se na přesilovce objevím nebude to kvůli šikovnosti, ale spíše kvůli tvrdé střele.

V čem bys chtěl udělat letos největší progres?

Chtěl bych zapracovat na vyrovnanosti výkonů, abych neměl v sezoně nějaké velké výkyvy. To si myslím, že je moje největší slabina.

Díky a ať se daří!

Sdílej stránku!


Aktuality

6.12.2019

Informace o rozlosování

Přesné termíny utkání následují části Chance ligy zveřejníme až po sobotním utkání, kdy budeme znát jednotlivé umístění. Jestřábi jsou momentálně na 10. místě, ale to ještě nemají jisté. Děkujeme za pochopení.

28.11.2019

Nouzikův milník!

Tomáš Nouza včerejším vítězným nájezdem zaokrouhlil počet získaných kanadských bodů v 1. lize na 700. Na tuto úžasnou metu dosáhl ve svém 837 utkání za 344 branek a 356 asistencí.

Nouziku gratulujeme!

21.11.2019

Do PV přichází Martin Jandus!

Jestřábi se domluvili na střídavých startech obránce Martina Janduse ze Sparty. Bratr Tomáše Janduse nastoupí už v sobotním utkání proti Kadani!

18.11.2019

Změny v A-teamu

V reakci na rozsáhlou marodku v našem týmu se klubové vedení domluvilo na střídavých startech Daniela Vachutky z Šumperku.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

21 asistencí

Body

Zápasy

Václav

Meidl

29 zápasů

Úspěšnost

Tomáš

Štůrala

91,72% úspěšnost