lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Ladislav Havlík další potvrzenou posilou obraných řad Jestřábů

Ladislav Havlík další potvrzenou posilou obraných řad Jestřábů

V pořadí třetí obránce dnes stvrdil podpisem své pokračování v Prostějově. Jak už bylo avizováno dříve, Jestřábi chtějí udržet kostru úspěšného týmu z minulé sezony a zatím se jim to daří.

Láďa Havlík patří v našem týmu k hráčům, na které mají práva extraligové Pardubice. Za svůj mateřský klub odehrál v extralize 147 utkání. V prostějovském dresu se poprvé objevil v sezoně 2014/2015, kdy odehrál jedno utkání. Kompletní ročník na Hané odehrál až minulou sezonu. Nastoupil v 38 utkání základní části a přidal 6 startů v play-off. Posbíral 12 kanadských bodů za 4 branky a 8 asistencí. Na trestné lavici strávil 46 minut.

"Havlis" patří také do skupiny hráčů, kteří mají individuální přípravu sestavenou Davidem Skřivánkem a ani jeho neminulo testování, které je potřebné pro sestavení správného tréninkového plánu.

Láďo ty ses snažil dlouho prosadit do kádru Pardubic, ale nikdy to úplně nevyšlo. rovnou do Prostějova a fanoušci tě v našem dresu budou vídat i v této sezoně. Přemýšlel jsi dlouho nad nabídkou Jestřábů?

Nepřemýšlel. Jsem rád, že jsem dostal nabídku pokračovat v Prostějově. Loni se mi tu líbilo, parta v kabině byla suprová, to samé fanoušci!

Víme, že máš ambice i kvality hrát jednou extraligu. Doufal si, že by mohlo z extraligy přilétnout nějaké laso?

Letos jsem žádnou nabídku nedostal, ale jsem rád, že přišla ta z Prostějova, protože Prostějov je ambiciozní tým, se kterým můžeme dosáhnout úspěchu, já se tu můžu zlepšit a zviditelnit pro extraligové kluby.

Ty jsi veliký chlap, ale zároveň nemáš úplně dřevěné ruce. Uvidíme tě na přesilovce v příští sezoně?

Technický (smích). Snažím se puky rozehrát neodpalovat je, ale že bych byl technický typ to určitě ne. Za přesilovku bych hrál rád, jako každý hráč, ale záleží, jak to postaví trenér. Pokud se na přesilovce objevím nebude to kvůli šikovnosti, ale spíše kvůli tvrdé střele.

V čem bys chtěl udělat letos největší progres?

Chtěl bych zapracovat na vyrovnanosti výkonů, abych neměl v sezoně nějaké velké výkyvy. To si myslím, že je moje největší slabina.

Díky a ať se daří!

Sdílej stránku!


Aktuality

22.8.2019

Heřman na try-outu

Martin Heřman, který se nevešel na soupisku Motoru, je momentálně na try-outu v Prostějově. Autor 25 kanadských bodů v minulé sezony má za sebou 336 startů v 1. lize. V extralize odehrál 173 utkání za Plzeň. O jeho dalším působení by se mohlo rozhodnout do konce tohoto nebo příštího týdne.

7.8.2019

Info k zápasu v Polsku

Pro fanoušky, kteří se chystají na výjezd a četli, že se bude hrát v Jastrzebie před zavřenými tribunami: Máme slíbeno, že naši fanoušci budou mít přístup na tribuny. Kdyby byl jakýkoliv problém, prosím volejte na tel. číslo +420774840484. Budeme se snažit jakýkoliv problém vyřešit na místě.

5.8.2019

Dvořák s Muškou za Hradec

Daniel Dvořák a Jakub Muška si dnes připsali start za svůj mateřský klub Mountfield Hradec Králové. Na Mountfield Cupu svému týmu pomohli k vysoké výhře nad Slovanem Bratislava 6:2. Už zítra se opět připojí do tréninkového procesu v Prostějově.

2.8.2019

S GKS Tychy v Jastrzębie

První přípravné utkání nové sezony sehrajeme s polským mistrem GKS Tychy v Jastrzębie od 18:00 v hale Lodowisko Jastor - MOSiR Jastrzębie-Zdrój. Pořadatelské místo se muselo změnit kvůli rekonstrukci zimního stadionu v Tychách.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost